Wycieczka do Manchesteru...

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez seba@jawnet » 6 cze 2005, o 18:01

Niewiedziałem gdzie umiejscowić ten temat, więc postanowiłem się rozpisać w konciku dla Panów.

Mazurek na Old Trafford...
Moim marzeniem (kolejnym) jest udział w meczu Anglia - Polska w Manchesterze. Wyjazd z biura podróży z jednodniowym noclegiem kosztuje 800 zł plus bilet na mecz. Jeśli udałoby sie zebrać 5 osób i pojechać samochodem osobowym to cena spada do 300 zł /osobe plus bilet na mecz. Chyba, że auto na gaz to jeszcze koszta spadną.

Niebędę się narazie rozpisywał, ale mam pytanie - Czy byłby ktoś zainteresowany taką wycieczką?
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez xytrass@jawnet » 6 cze 2005, o 19:41

kurde..moze i ncleg bym mi sie udało zalatwic...ewentualnie pogadac z ludźmi..co tam mieszkaja...ja w sumie bym jechał..ale bede wiedzial dopiero gdzies w sierpniu..a to troche moze byc za pozno..
Seba niezla idea :D mysle,ze i wiecej osob by sie zapisalo
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez Anonymous » 7 cze 2005, o 10:29

No ja tez sie wstepnie pisze, ale to zalezy kiedy dokladnie. Wiesz ze do samej Francji jedzie sie 15 godzin? Nie wiem, czy nie lepiej byloby wizzairem leciec.
Anonymous
 

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez seba@jawnet » 7 cze 2005, o 12:19

Do Dover (miasto w Anglii za kanałem) jedzie się 20 godzin. W Anglii trzypasmowe autostrady więc uważam, żę 25 godzin aby dojechać do Manchesteru.

Co do wizzair`a to są beznadziejne terminy. Trzeba leciec 10 paździrnika a wracać 15. Czyli 5 dni. Wizzair ląduje w Liverpool`u a koszt to 608 zł, więc niewiem czy warto.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez Anonymous » 7 cze 2005, o 17:28

Racja, zorientowalem sie cenowo i rzeczywiscie nie warto. Jakby cos, to jestem w stanie zalatwic jakis nocleg w Lille, ktory jest jakies 60 km od Calais i na trasie przejazdu. Seba, 3 pasy, to sa jeszcze w Niemcach i przez czesc Belgii :) Problem w tym, ze Benelux ma ograniczenia predkosci do 120 km/h. A jak mysmy lecieli 150 to nam ladne zdjecie pstrykneli :) Czekamy teraz na pamiatkowa odbitke :/ We francji tez sa 3 pasy ruchu, ale chyba tylko na autostradach platnych. Ta do Calais nie jest platna, ale tez nie grzeszy jakoscia. A4 to przy tym majstersztyk :)
Anonymous
 

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez seba@jawnet » 23 cze 2005, o 09:34

zdecydowaliśmy się na wyjazd samochodem osobowym. Problem jest tylko z biletami na mecz i od ich uzyskania jest uzależniony nasz wyjazd. Dzwoniąc do PZPN`u poinformowano mnie, że wszystkie bilety mają obiecane od FA, czyli całe 3000 są już rozdysponowane :/
Ale z moich informacji powinniśmy otrzymać jakieś 6700 biletów, więc związek będzie jeszcze walczył o pozostałą część. Więc bilety zarezerwowane, czekam na ich potwierdzenie.

Qrcze, bardzo chciałbym te bileciki otrzymać;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez fantom@jawnet » 23 cze 2005, o 09:39

Seba jak cos to ja sie pisze na to :) Z miłą checia zaśpiewam Mazurka na tym że słynnym stadionie :)
Tylko gdzie tu kupic bilety na mecz ?? :cry:
fantom@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez Anonymous » 23 cze 2005, o 09:47

ej a Anglia-Polska nie będzie przypadkiem na nowym Wembley ??
Anonymous
 

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez seba@jawnet » 23 cze 2005, o 10:15

klosowski, no wlasnie jakby było na Wembley to bilety byłyby łatwiejsze do zdobycia, nawet podróż i nocleg byłby mniejszym problemem. Niestety FA wymyśliła grę na Old Traford.

fantom, na bilety liczę ze związku, a co do podróży to jeszcze niewiem czy będzie miejsce. Jeśli będzie to napewno dam znać:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wycieczka do Manchesteru...

Postprzez seba@jawnet » 7 wrz 2005, o 10:25

Dowiedziałem się, że Manchesteru wybiera się ktoś z Jaworzna??!! Byłbym wdzięczny aby się ujawnił oraz pochwalił jak jedzie, kiedy i na ile dni....
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron