Studio Tatuaży

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Studio Tatuaży

Postprzez goro@jawnet » 21 lis 2005, o 20:39

Witam czy znacie moze jakies studia tatuaży w Jaworznie albo w poblizu jaworzna?? a moze macie namiary na osoby naprawde dobzre robiące dziarki?? ....
goro@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Studio Tatuaży

Postprzez barton@jawnet » 21 lis 2005, o 22:18

Areszt Śledczy w Mysłowicach - codziennie nowe wzory. Wystarczy zbić szybę w kiosku, lub w radiowozie - resztę masz za darmo .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Studio Tatuaży

Postprzez Anonymous » 21 lis 2005, o 22:45

W Hotelu Brojan kiedys byl lub jest (nie wiem) salon tatuazu. Nazywal sie chyba Goblin, nie pamietam zbyt dobrze...
Anonymous
 

Studio Tatuaży

Postprzez Anonymous » 21 lis 2005, o 23:43

W CHRZANOWIE JEST NAPEWNO! GOSCIU TAM ROBI ZA ROZSĄDNA CENĘ! NIE WIEM JAK SIE NAZYWA TO STUDIO ALE JADĄC OD JAWORZNA TO NA RĄDZIE W LEWO DO GÓRY 300M I PO PRAWJ STRONIE!!
Anonymous
 

Studio Tatuaży

Postprzez nero@jawnet » 22 lis 2005, o 07:49

u mnie na komunie jest studio tatuażu =P zartuje , ale kolega robi dziary, jak sie przyłoży to zrobi narwet ladną, wiadomo bez cieni^^ ...boli jak cholera, sam mogłem poczuc :]
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Studio Tatuaży

Postprzez Anonymous » 22 lis 2005, o 10:11

w brojanie dalej jest:)
W Chrzanowie koło cmentarza też jest, kawałek dalej niż straż:)
Eee tam wcale nie boli:P
Anonymous
 

Studio Tatuaży

Postprzez Anonymous » 22 lis 2005, o 16:02

W brojanie jest,ale nie polecam-kumpela tam robiła język to mówiła,że gościu był nachlany :( W Chrzanowie też jest nazywa się TOTEM,gość jest niezły polecam,robiłam tam język i całkiem przyzwoicie to oceniam,pod względem finansowym i wizualnym ;) nie jestem pewna czy ten numer jest jeszcze aktualny,ale Ci podam,możesz się z nim umówić i dogadać:604 653 708,możesz wybrac sobie wzór tatoo u niego,albo sam cos tam przytargaj napewno Ci zrobi!

Pozdrawiam!
Anonymous
 


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

cron