Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 23 paź 2005, o 19:53

POLSKA ZMĄNDRZAŁA LIBERAŁÓW POGRZEBAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 23 paź 2005, o 19:57

Najbardziej podobała mi sie reklama tamtego PAJACACA dOnAlDa, ta o KRÓLU. Sam miesiac temu PAJACAC powiedzial ze do górnikow na śląsk nie przyjedzie bo to nie jego ELEKTORAT. A w reklamowce mówi głupi pajac


------ Jeśli nie masz czasu dla zwykłych ludzi to nie bądź KRÓLEM



SAM SOBIE PAJAC PRZECZYL !!!!!!!!!!!!
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez robert7@jawnet » 23 paź 2005, o 20:03

pełna kultura, typowa dla tego elektoratu
robert7@jawnet
 
Posty: 83
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez grzkac@jawnet » 23 paź 2005, o 20:26

Moim zdaniem bardzo dobrze, że wygrał Kaczyński. Tusk był zapewny siebie a dzisiaj co? "Jest mi smutno". Trudno Panie Donaldzie zapraszamy za 4 lata.

pzdr:)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 23 paź 2005, o 20:47

chyba Ci procenty wyborcze uderzyły do głowy wybory sa co 5 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez beowulf@jawnet » 23 paź 2005, o 21:05

Wcale jeszcze nie jest pewne, czy mamy prezydenta - to sa dopiero wyniki sondazowe [za chwile powinny byc wyniki z 10% lokali wyborczych]
I mam nadzieje, ze jednak Tusk wygra...
Co do reklam - to i jeden i drugi sciemniali [Kaczynski negocjuje wysokie doplaty unijne?? Ciekawe, bo maja zamiar oskarzyc go o utratrate mozliwosci dofinansowania Warszawy na cos ok. 700 000 zl :/]
Wolalem Cimoszewicza, ale skoro jego nie ma, to wybieram Tuska... Jak dla mnie caly PiS to dziwaki, a cala kampania Kaczynskiego polegala na pokazaniu wad TUska, a nie swoich zalet [no chyba ze w sensie "Tusk jest zly! A ja nie! Tusk to liberlal! A ja nie! Tusk klamie! A ja nie" a juz wyjazd Kurskiego o dziadku TUska byla porabany. A co mnie obchodzi, czy dziadka Tuska wcielili do Wermachtu, czy nie :/ ]

kevinsalem - sry, ale jak dla mnie to jestes w tym momencie jak taki maly piesek - skoro nie moze ugryzc, to chociaz obsiusia - chociaz sytuacja nie ta, ale nadal warto pokazac, ze sie umie krzyczec i nazywac innych palantami :/ Brawo, fajny POPiS [bez aluzji]...
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 23 paź 2005, o 21:11

Wielka porazka ...
Grzkac sam sobie udowodnił jaki jest stan wiedzy więc nie skomentuje. Natomiast pozostali przedmówcy, którzy głosowali "bo był zapewny" - to woła o pomste do nieba.
Prezydent pełni głównie funkcje reprezentatywne kraju.. a tu pojedzie jeden z tych co za zapier@!# księzyć żeby negocjować warunki kontraktu do USA czy Niemiec. K$!@ mać czym Wy się kierujecie głosując? Nie głosuję na niego bo "sepleni", albo ma na imie Donald? Podkreślam funkcję reprezentatywne kraju.. jeśli kierujemy się płytkymi a nie racjonalnymi okresleniami.. to k#!$ zobaczcie jak Kaczor wygląda.. panowie (i panie) z czym do ludzi!!!! A jak jeszcze raz usłyszę "Ja mam tylko jedno do powiedzenia" to mnie cholera bierze.. gratuluję słusznego wyboru - nie ma co.
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez freezee@jawnet » 23 paź 2005, o 21:13

TUSK I KACZYŃSKI oboje matołki jak dla mnie...
na tych kartach powinna być trzecia opcja "żaden" :D
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 23 paź 2005, o 21:23

trzeba bylo oddac pusta karte - to tez jest glos, tyle ze niewazny ale manefistujesz swoj wybor.
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez barton@jawnet » 23 paź 2005, o 21:24

Nigdy nie oceniałem ludzi po ich poglądach politycznych ..miałem na co dzień do czynienia i z komunistami i liberałami....mimo, że głosowałem za Lepperem - burakiem (dlaczego takie określenie - inteligentni zrozumieją) to wybór padł na mniejsze zło ...dobrze sie stało dla Polski ..ale czas pokaże ..bo ja ze swojego doświadczenia wiem, że ludzie po prawicy bardziej ze sobą walczą niż ci po lewicy ...:)


PS. Mariusz ...ciśnienie ci podskoczyło .....to jeszcze zrozumię...ale to że ludzie młodzi , którzy Tuska znają od roku czy dwóch i na niego chcieli głosować to się dziwię ...

teraz po wyborach sprawdźcie życiorysy oby gości ...bo chyba do końca ich nie znacie ...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron