Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez asiunia@jawnet » 29 paź 2005, o 12:05

hmmm... tak się ostatnio zastanawiam... teraz wszyscy narzekają na Kaczora, jak to teraz będzie źle i takie tam... to kto do cholery na niego głosował? juz mnie to wkurza, bo sam się raczej nie wybrał!


ja nie :P
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 29 paź 2005, o 17:49

yustus popisałeś sie lingwistyką , panu już dziękujemy
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 29 paź 2005, o 21:30

Nikt niedostrzega faktu ze to za rządów prawicowych jest tak źle. Kiedys wszuscy krzyczeli SOLIDARNOSC i AWS oraz WAŁESA. Dzisiaj co krzyczą. Nic. 25 lat temu zachciało sie zmian i to jak najszybciej. 10 lat wyżeczen, a mamy 25 lat wyzeczeń i co ? Nie widac końca. Jakich Wy chcecie zmian, za co ?. Za co kupić to wszystko co obiecuja. Kraj jest biedny. Państwa trzeciego świata to takie w których ludzie zyja za dolara dziennie. Co 5 Polak żyje za połowe tego. Co tu dużo ukrywac. Według Banków Światowych, ocieramy sie juz o miano PANSTWA 3 ŚWIATA. Nie trzeba skonczyc Ekonomi zeby zobaczyc jak diametralnie przez 10 ostatnich lat Polska sie zmieniła. Wzrost gospodarczy przynasza zachodnie firmy ktore wysylaja gotowke za granice. I to jest wzrost. a on nie przeklada sie na zmniejszenie bezrobocia. To chore rządy. Mniejsze zło ze ten PIS rządzi (chociaz i tak kleska nie unikniona), a nie LIBERAŁOWIE. Wtedy to bylibysmy niewolnikami dla pracodawcy.
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 29 paź 2005, o 23:36

:|
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez pysio@jawnet » 30 paź 2005, o 07:22

Co ty kevinsalem wogóle chciałeś napisać?bo ja nie rozumię ani słowa z tego bełkotu.
Na początku napisałeś że super że wygrał Pis tera już prawica jest bee,liberałowie są bee,lewica też.A skoro nikt nic nie woła to może ty zacznij,najlepiej "komuno wróć!".
Nikt nie obiecywał że wszystko się zmieni w ciągu 10 lat, na to trzeba kilku pokoleń.
A jeśli uważasz że nic się nie zmieniło to podam ci przykład bo 10 lat temu kupiłem pierwszy komputer i kosztował mnie 4500zł a to było około 5 wypłat.Teraz taki sam kupuje za 2,5 wypłaty.Jeśli uważasz że nic się nie zmieniło to jedź na Ukrainę albo Białoruś oni są na podobnym etapie jak my 10 lat temu.
Firmy zagraniczne inwestują w polsce i chwała im za to ,bo to one są motorem naszej gospodarki,a po wygranej PiS zaczynaja się wycofywać.Rządy liberałów zapewniały im możliwość przeżycia i rozwoju w polskich ,niepewnych warunkach.Nie ma inwestorów-nie ma pracy.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez barton@jawnet » 30 paź 2005, o 09:08

Od kilkuset lat, ciężko się Polakom dogadać - zawsze naprzeciwko siebie staną - burak i inteligent - i każdy bedzie miał inne potrzeby i aspiracje.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 31 paź 2005, o 09:51

BURAK :D :D :D

to mi sie podoba :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 1 lis 2005, o 12:50

Pysio jakbys czytal dokladnie to ja nie popieram ani PISU ani PO. 10 lat wyzeczen obiecal ludzia Lech Wałesa. Na Ukrainie ludzie juz protestuja. Tak firmy inwestuja, bezrobocie rosnie to dziwne. Upadaja polskie firmy. Te zagraniczne wysylaja kapital za granice. Wzrost gospodarczy nie przeklada sie na rynek pracy. Masz racje jest wspaniale.

A co do Ukrainy, kiedys rozmawiałem z chłopakiem który przyjechał tutaj do rodziny, i powiedzial tak. Nam mówili ze w Polsce 70 procent ludzi ma wyższe wykształcenie, że jest tu praca i dobrobyt. Po przyjeździe tutaj, zwiedzilem wiekrza cześć Polski. I powiedzial ze nie spodziewał sie ze jest tu biednie. Ten chlopak przyjeżdza tu co pare miesiecy.

Zapytaj sie ludzi jak masz mozliwosc zeby porownali własny kraj do naszego (gospodarczo)

A wiesz czego boja sie teraz ludzie na Ukrainie, tego ze moga dowiedzies sie wreszcie co ich czeka
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 1 lis 2005, o 13:05

Ja mam w miare dobra prace. Zarabiam nie najgorzej. jak na warunki panujace w naszym kraju. Boli mnie tylko naiwnosc ludzi. Pamiętajcie wszystkie zmiany kosztuja. Słaboscia tego kraju to nieudolne rządy. Żeby zmiany były na lepsze to potrzeba pieniedzy. Polska ich niema, niestety.
Anonymous
 

Mamy PREZYDENTA IV RZECZPOSPOLITEJ !!!!!

Postprzez Anonymous » 1 lis 2005, o 13:26

no to może i ja coś powiem :)
a moim zdanie Kaczyński po częsci nie sprawdził sie jako prezydent skoro większe poparcie w Warszawie -nie on lecz Tusk miał większe poparcie a jak wiemy byl prezydentem Warszawy .I skoro źle cos funkcjonowało w stolicy to tym bardzie źle bedzie się działo w Polsce.
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość