Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez fanreal@jawnet » 30 paź 2010, o 20:11

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):grisham proszę bardzo mój mail pawlo_sol1@o2.pl

A no właśnie przykładów "ni ma" Więc nie pisz ,że pan Franek nie spełnia tych punktów. Domniemywam ,że zazdrościsz mu..... i tyle
Pozdrawiam Paweł

Przykładów nie ma? Rusz myszką przyjacielu i rozejrzyj się po forum:)
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 20:20

fanreal buahahahah zmień pampersa bo masz pełno najpierw jedziesz po panu Franku jak po łysej kobyle a zadaje Ci proste pytanie i pampers Ci się przepełnia :)))) Szacun tylko dla Ciebie że odnosisz się z powagą do redaktora bo wódki z nim chyba nie piłeś więc zwracasz się godnie.
Pamiętaj błędy zdarzają się w każdej dziedzinie i zawodzie tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. A jeżeli Ci się coś nie podoba to proszę pisz możesz to robić a nawet musisz tylko ważne są przykłady!!!! Jak ich nie ma to ta piana jest nie potrzebna!!!! Gazetę zawsze możesz założyć. POWODZENIA!!!!
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 20:22

grisham a Ty co z panem Frankiem wódkę piłeś???? Nie jest to moja sprawa ale weź wyluzuj i zachowuj się kulturalnie a nie jak fanatyk PO.
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez fanreal@jawnet » 30 paź 2010, o 20:33

Drogi Pawle, jeżeli chcesz dyskutować, to zachowuj się jak przystało na człowieka kulturalnego, bo zachowujesz się co najmniej jak dzieciak. Piszesz do mnie, że mam u Ciebie "szacun" za kulturę, a sam chamsko atakujesz. Coś z Tobą nie halo.
Co do przykładów - widzę, że krótki masz staż tutaj na forum, więc większość rzeczy i wpadek zapewne Ci umknela - wybacz ale będziesz musiał się wysilic i samemu poszukać, nie zajmie Ci to zbyt wiele czasu:)

Ps. Wybaczcie za wszelkie literowki - telefon.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 20:38

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):grisham a Ty co z panem Frankiem wódkę piłeś???? Nie jest to moja sprawa ale weź wyluzuj i zachowuj się kulturalnie a nie jak fanatyk PO.
Pozdrawiam Paweł


Pawel123 coś Ty taki obrońca uciśnionych, ten Twój PAN Franek zdania w wywiadzie nie umie skleić (obejrzyj wywiad z chińczykiem), a ja wódkę z nim mam pić ???, za młody jest, a przede wszystkim niesłowny i obiecujący wiele a dający, no cóż jeszcze nic nie zrobił z tego co obiecał, tu taki mały przykładzik:

franek@poczta.jaw.pl napisał(a):
...Teraz liczymy na Was! To od Was zależy jak portal będzie wyglądał w przyszłości.


Portal społecznościowy jaw.pl od początku stworzony został dla wszystkich mieszkańców Jaworzna.
Jego zamysłem jest integracja jaworznickiego społeczeństwa. Jak portal będzie się rozwijał, jak wyglądał, jak będzie żył, to zależy od nas wszystkich. Każda sprawa, każdy głos mieszkańców jest dla nas ważny, bo dotyczy zwykłych ludzi.
Na jaw.pl każdy może odnaleźć coś dla siebie – bo to jest Twój portal i porusza sprawy z Tobą związane.
Osobiście dziękuję firmie Art-Com, a w szczególności Pani
Joannie Macek-Czuszek za owocną współpracę.



Jak tak mogę krytykować, redakcja i tak tego nie bierze pod uwagę bo jestem anonimowy.

Fanreal Ty wiesz co, ty jesteś anonimowy.;)
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 20:40

fanreal
Przepraszam masz rację niefortunne to było. Przykro mi. Ten grisham - zachowuje sie jak fanatyk PO i Palikota wasze posty były obok siebie marne to wytłumaczenie ale zawsze.....
co do reszty :
Szacun tylko dla Ciebie że odnosisz się z powagą do redaktora bo wódki z nim chyba nie piłeś więc zwracasz się godnie.
Pamiętaj błędy zdarzają się w każdej dziedzinie i zawodzie tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. A jeżeli Ci się coś nie podoba to proszę pisz możesz to robić a nawet musisz tylko ważne są przykłady!!!! Jak ich nie ma to ta piana jest nie potrzebna!!!! Gazetę zawsze możesz założyć. POWODZENIA!!!!
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 20:42

franek@poczta.jaw.pl napisał(a):Jesteśmy dla Was i pozostajemy do Waszej dyspozycji !


franek@poczta.jaw.pl napisał(a):Dziękujemy za okazane nam zaufanie.
Motywuje nas to do dalszej pracy i do przeprowadzania takich zmian, aby poziom świadczonych usług był jeszcze wyższy.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 20:48

grisham
weź wyluzuj co to za przykład?????? Obudź się!!!! o co karman ??? To nie są dowody!!! A Na każdym portalu jesteś anonimowy . Co do pana Franka to :"krawiec kraje, jak mu materii staje" z czasem wszystko będzie OK!!! Czy Twój guru z magistratu spełnił wszystkie obietnice?
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez fanreal@jawnet » 30 paź 2010, o 20:49

Grisham jest po prostu specyficznym komentatorem. Nie wiem czy kibicuje Palikotowi czy obrońcom krzyża - nie moja sprawa. Po prostu w tej konkretnej sytuacji popieram jego słowa, bo moje zdanie jest takie samo:)
A jak wiadomo każdy ma prawo mówić co mu się nie podoba - sugeruje się oczywiście cytatem wklejonym przez Grishama. Bo to my mamy tworzyć ten portal:)
Pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie do Redakcji Jaw.pl

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 20:49

Przydałby się koniecznie czat !!!!!!!!!!!!!!!!!
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron