Auto Expert-opinie na temat programu

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez spookykids@portal » 5 kwi 2008, o 17:01

Witam wszystkich fanów motoryzacji i nie tylko.Ciekawia mnie wasze opinie na temat programu Auto Expert.Czy podoba sie wam, chcialbym wiedziec co jest w nim ok, a nad czym warto byłoby popracować.Od pierwszego odcinka wiele sie zmieniło, cały czas pracujemy nad tym aby program był coraz lepszy.
PS. Pozdrawiam reszte ekipy programu
spookykids@portal
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez Anonymous » 5 kwi 2008, o 19:34

Na początku emisji wiele informacji było nierzetelnych i mijało się z prawdą co wskazywało na brak fachowości i robienie programu "na siłę". Teraz z biegiem czasu jest już dużo lepiej, mysle ze wplyw ma tutaj obserwacja programów moto w innych stacjach. To nie wstyd ze korzysta się z doświadczenia innych i może warto zdobyć i pooglądać programy choćby p.Majewskiego z regionalnej ?
Zdecydowanie brakuje w tym programie sportu samochodowego a w naszym regionie naprawdę wiele się dzieje :)
Anonymous
 

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez spookykids@portal » 7 kwi 2008, o 09:45

Miło mi słyszeć, że jednak idziemy w dobrym kierunku.Fakt powoli uczymy sie na błędach.

Mamy spore ograniczenia kadrowe i finansowe, w koncu to nieduza telewizja lokalna.Jednak na ile możemy, staramy sie isć do przodu.Brakuje tu sportu motorowego, jednak ze względu na wyżej wymienione ograniczenia, jest to pomysł trudny w realizacji.A szkoda.

Moge zapewnic w imieniu ekipy auto experta, ze zrobimy ile mozemy, aby program byl coraz lepszy.
spookykids@portal
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez barton@jawnet » 7 kwi 2008, o 12:10

Tak , dobrze zdaję sobie sprawę z tego , że nie jest to łatwy temat. Trzeba się do programu odpowiednio wcześniej przygotować. Poczytać w necie na temat opinii marki danego samochodu , czy wręcz zagłębiać się , w sprawy mechaniki czy elektryki samochodu. Wiadomo , że bogatsze stacje korzystają z różnych wstawek z innych programów , np.crash testów itp. Wiadomo , że prezentacje nowych samochodów przeważnie przeprowadza się w atrakcyjnych warunkach krajobrazowych. Na pewno , kręci się je z kilku kamer , aby potem powybierać najlepsze ujęcia jadącego samochodu. Na początek lepiej dobrałbym podkład muzyczny. Samo logo programu wykonane fajnie , ale podkład rockowy moim skromnym zdaniem nie najlepiej pasuje. Zresztą , dla prezentacji różnych marek samochodów w różnych odcinkach , pasował by inny podkład, bo pojawiający się stale jeden i ten sam motyw w różnych odcinkach , staje się nużący. Wiem , ze przygotowanie takiego programu , przy ograniczeniu budżetu , czasu i ekipy nie jest zadaniem łatwym , ale pewnie setny odcinek nie będzie już taki sam jak pierwszy czy drugi , czego życzę zespołowi , robiącemu te odcinki.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez spookykids@portal » 7 kwi 2008, o 13:11

Jeżeli chodzi o kadry i scenerie, kręcimy zwykle w miastach z ktorych wypozyczamy auta.Niestety chcac np pokazać atrakcyjnie samochod o ciekawej, nowoczesnej stylistyce, terzba poszukać nowoczesnego budownictwa i podłozyc nowoczesna, niesztampowa muzykę.
Kamere mamy jedna, mozna bylo by pokusic sie o jeszcze jedna.Ale nie mamy az tylu operakorów, zreszta budżet programu nie wytrzymał by tego.

Podkład muzyczny, wazna sprawa.Jednak czasem zdarza się, ze chce jeszcze powkładac pare kawałkow, urozmaicic.A montarzysta na to:" nie wyrobimy sie, nie ma na to czasu".I dlatego niektore kawałki z poprzedniego odcinka słychac w nastepnym.
Zajmuje sie grafiką i animacją, jednak na potrzeby programu tez staje sie "muzykiem".Sampler daje niezłe mozliwosci, jednak trzeba przysiedzieć, jeżeli kawałki maja byc dopracowane.Zreszta nie jestem zawodowym muzykiem.
Podkład do czołowki sam komponowałem wrecz łopatologicznymi metodami, wtedy jeszcze właściwie nic nie umialem na samplu.Jedynie zgrywałem bity i poszczegolnie dzwieki, tworząc z tego całość.Miał być to mocny, mechaniczny bit- połączenie metalu z industrialem.Teraz mam większe pojecie o samplu, więc pewnie wyszło by to lepiej.

Pierwszy odcinek robilismy jakies 2 tygodnie, poza paroma ciekawymi mometami wyszedł za długi, za nudny i mało ciekawy.Porownujac pierwsze odcinki, do tych najnowszych jest to niebo a ziemia.
Załozyłem ten temat, aby wysłuchac krytyki i wprowadzac potrzebne zmiany.Interesuje mnie tez, jaka ogladalnośc ma ten program.
Czekam takze na ciekawe pomysły.
spookykids@portal
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez spookykids@portal » 22 kwi 2008, o 08:55

W poniedziałek miał premierę nowy odcinek auto expert-a.Porównujemy w nim dwa małe dostawczaki.Peugeota Bippera, oraz Skode Praktik.Zapraszam do ogladania.
spookykids@portal
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez Anonymous » 22 kwi 2008, o 09:02

Ja uważam ten program za swietny pomysł. Jak na warunki i budzet nie jest źle. Z czasem bedzie tylko lepiej,życze powdzenia:D
Anonymous
 

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez spookykids@portal » 22 kwi 2008, o 09:32

Miło mi to słyszeć, a własciwie czytać.Ze swojej strony zrobimy w tym kierunku ile mozemy.
spookykids@portal
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez spookykids@portal » 28 kwi 2008, o 14:57

Rusza dziś 28 odcinek Auto Experta, a w nim test ciekawej propozycji auta dostawczego z za wschodniej granicy-mianowicie Gaza Sobola.A takze opowiemy o różnych formach finansowania, zakupu pojazdów dla firm.Zapraszam.
spookykids@portal
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Auto Expert-opinie na temat programu

Postprzez barton@jawnet » 28 kwi 2008, o 15:58

Witam. Życzyłbym sobie w którymś z następnych odcinków,informacji na temat ubezpieczeń aut. Gdzie warto ubezpieczyć, gdzie taniej, jakieś np. cenniki w zależności od litrażu , rocznika itp. Przy okazji może tv, wpadłoby troszku grosza za reklamę tego czy innego ubezpieczyciela :D .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron