j. Angielski !!!!!!!!!

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

j. Angielski !!!!!!!!!

Postprzez Anonymous » 1 mar 2006, o 14:30

Witam mam pytanko gdzie najlepiej isc prywatnie na nauke angielskiego :) czekam na wasze prpozycje oczywiscie sprawdzone ;)
Anonymous
 

j. Angielski !!!!!!!!!

Postprzez Anonymous » 1 mar 2006, o 19:23

:D Cześć znam naprawde fajną dziewczyne która uczy języka angielskiego jest profesjonalistką swego czasu pracowała w stanach ale co najważniejsze za godzine lekcyjną nie bierze dużo moge podac ci numer telefonu jeżeli jesteś zainteresowany napisz maila :idea:
Anonymous
 

j. Angielski !!!!!!!!!

Postprzez Anonymous » 1 mar 2006, o 22:10

Osobiście mogę Ci polecić metodę Callana, jest szybka i bardzo efektywna. W Jaworznie były dwie szkoły: Śląska Szkoła Języków Obcych na ulicy Sławkowskiej i Ampol koło pizzerii 2-ki. Szkołę Ampol wykupił właściciel Śląskiej szkoły, tak że jest to teraz jedna szkoła i nie ma znaczenia do której się udasz. Cały tok nauczania do poziomu FCE trwa 2 lata; porównując tradycyjny sposób nauczania żeby osiągnąć ten poziom od podstaw musisz poświęcić 4 latka; po około 6 miesiącach nauki metodą Callana jesteś już na poziomie komunikatywnym. Obecnie w szkole jest trzech nativ speaker-ów czyli nauczycieli których rodowitym językiem jest angielski; dwóch jest z Australii, jeden z Irlandii. Koszt nauczania wychodzi mniej więcej tak: jeśli płacisz za jeden miesiąc to 13 zł za godzinę, jeśli płacisz za trzy miesiące to 11,50 zł za godzinę, a jeśli płacisz za pół roku to 10 zł za godzinę. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Jeśli masz jakieś pytania to pisz na maila joe@jawnet.pl lub na gg 6543758, zazwyczaj jestem niewidoczny ale na bank odpowiem.
Anonymous
 

j. Angielski !!!!!!!!!

Postprzez Anonymous » 1 mar 2006, o 23:14

A ja troszeczke zbocze z tematu: proponuje wybierac angielski pod katem zapotrzebowania. Jesli potrzebujesz go po prostu znac - ucz sie tam, gdzie duzo jest rozmow w tym jezyku. Jesli uczysz sie do jakiejs chorej szkolki - ucz sie gramatyki i innych badziewi, ktore pozniejsz zapomnisz ... ale przynajmniej zdasz w szkole bez problemu :)
Anonymous
 

j. Angielski !!!!!!!!!

Postprzez Anonymous » 2 mar 2006, o 13:07

Mi zależy tylko i wyłącznie na dogadaniu sie bo wybieram sie do USA może za pół roku i chciałbym troszke sie podszkolic w szkołach miałem całe życie niemiecki :| Wielki dzięki za podpowiedzi chyba najbardziej odpowiadała by mi propozycja JOE
pozdro :D
Anonymous
 

j. Angielski !!!!!!!!!

Postprzez edytak@jawnet » 3 mar 2006, o 15:23

ja polecam anglojęzyczne forum, metoda najtańsza i najprzyjemniejsza...można poznać ciekawych ludzi z całego świata, a przy tym poznać rózne zwroty, których nie uczą na kursach itp.
Avatar użytkownika
edytak@jawnet
 
Posty: 168
Dołączył(a): 24 lut 2006, o 00:00
Lokalizacja: Jaworzno

j. Angielski !!!!!!!!!

Postprzez Anonymous » 4 mar 2006, o 13:15

szczerze mówiąc to ja nie polecam metody Callana
najbardziej to korepetytora
bo tylko dzięki niemu nauczysz się tego co Ci się przyda i tego co chcesz
i to za przystępną kasę
takie jest moje zdanie.
zajrzyj jeszcze tutaj
translator.edu.pl
taki adres znalazłam na reklamie w autobusie nie wiem czy dobrze zapamiętałam jeszcze tam nie patrzyłam;)
ale szkoła uczy 'amerykańskiego' a nie 'angielskiego' więc może Ci się przyda
pozdrawiam :|
Anonymous
 

Re: j. Angielski !!!!!!!!!

Postprzez remik87 » 14 kwi 2015, o 08:43

wejdź sobie na stronę http://www.centrum-direct.pl Fajne kursy angielskiego w Jaworznie
Avatar użytkownika
remik87
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 sty 2015, o 17:02

Re: j. Angielski !!!!!!!!!

Postprzez onlyenglish@portal » 8 maja 2015, o 09:20

Centrum Języka Angielskiego ONLY ENGLISH w Jaworznie oferuje:

- zajęcia indywidualne i grupowe
- korepetycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- tłumaczenia
- konwersacje
- przygotowanie do egzaminów
- pomoc w pisaniu prac

Zajęcia odbywają się u klienta w domu lub w firmie - dojeżdżamy do Państwa.

Więcej informacji pod numerem telefonu 663-791-629 lub na stronie www.onlyenglishcenter.jimdo.com

ZAPRASZAMY !!!
Avatar użytkownika
onlyenglish@portal
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron