Prezentacja Maturalna!

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Prezentacja Maturalna!

Postprzez Anonymous » 8 lut 2006, o 12:15

Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć czy znacie może jakieś osoby z jaworzna które piszą prezentacje maturalne, albo może ktoś z jawnetowiczów pisze? Temat "Twoim zdaniem najlepsze utwory XX wieku" oczywiście literackie. Jeżeli już by ktoś odpisał to proszę o podanie nr. telefonu, bo znajoma mnie prosiła, żebym popytał a ona nie ma internetu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :oops:
Anonymous
 

Prezentacja Maturalna!

Postprzez grzkac@jawnet » 8 lut 2006, o 12:49

Niech znajoma się oprze głównie na literaturze z dwudziestolecia międzywojennego oraz współczesności. Jest wiele ekranizacji lektur z tego okresu więc do prezentacji jak znalazł. Jak sama napisze to lepiej zrozumie temat, łatwiej będzie jej się tego nauczyć jak i również swobodniej będzie mówila ponieważ nie będzie ograniczała się tylko do wiedzy osoby która pisała jej prace- pnieważ pamiętajmy po cześci ustnej następują pytania komisji. Jedynie mogę pomóc, nakierować wskazać ekranizacje etc. Ale pisać hmmm.... Niech dziewczyna zaoszczędzi trochę $$$$ ;)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Prezentacja Maturalna!

Postprzez madfamily@jawnet » 8 lut 2006, o 22:13

ja piszę prezentacje maturalne :) tylko ciekawe, bo temat dość prosty... choć każdy temat wymaga pewnego poświęcenia... wiadomo, trzeba odwiedzić tę albo drugą bibliotekę (kolejny raz jadę do Biblioteki Śląskiej, cały dzień z głowy).
jakby co, podaję moje gg: 2287178
madfamily@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Prezentacja Maturalna!

Postprzez Anonymous » 9 lut 2006, o 09:11

studentka polonistyki, juz pare prac napisala wiec jak chcesz to zaggadaj: 7900631
Anonymous
 

Prezentacja Maturalna!

Postprzez Anonymous » 10 lut 2006, o 18:20

Ale to nie ja potrzebuje tylko znajoma która nie ma internetu, więc proszę o numery telefonów ;)
Anonymous
 

Prezentacja Maturalna!

Postprzez madfamily@jawnet » 11 lut 2006, o 12:38

moj numer podam na Twojego maila :)
madfamily@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Prezentacja Maturalna!

Postprzez freezee@jawnet » 12 lut 2006, o 19:38

witam ja tesh mam prosbe potrzebuje coś o konflikcie pokoleń ?????
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Prezentacja Maturalna!

Postprzez kamil1@jawnet » 17 lut 2006, o 17:16

Cze ja mam o konflikcie pokolen :D pisalem mature rok temu i zadalem jak chcesz to moge ci opylic ten temat za 50zl??
Gdybys byl zaintereswany odpisz na dc++ moj login kamil1
kamil1@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00


Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości