Potrawa europejska:d

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

Potrawa europejska:d

Postprzez Anonymous » 26 wrz 2005, o 20:58

W naszej tepej szkole(gim4) wymysleli ze na przedmicie zwanym technika ktorej uczy nas plastyk bedziemy gotowac:/ Mamy Wymyslic jakies danie europejskie. Zalezy mi zeby bylo "na zimno".Moze nie byc łatwe w wykonaniu ale nie mam zamiaru na spole z 23 osobami z jednego pieca korzystac:/ Pomuzcie mi cos wybrac:P
Anonymous
 

Potrawa europejska:d

Postprzez Anonymous » 26 wrz 2005, o 21:00

tatar z lososia
Anonymous
 

Potrawa europejska:d

Postprzez grzkac@jawnet » 26 wrz 2005, o 21:01

wow to teraz na technice sie gotuje :o za moich czasow tak nie bylo :shock: pozniej przychodza ludzie do technikum i nie maja pojecia nawet o rysunku technicznym :( wiem po sobie :idea:

a propo tematu google Ci prawde powiedzą :D
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Potrawa europejska:d

Postprzez wiqert@jawnet » 26 wrz 2005, o 22:02

nieno, myśmy w podstawówce pichcili, ale w gimnazjum, i to nr4 ... sie babka rozkrecila :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Potrawa europejska:d

Postprzez stanik@jawnet » 26 wrz 2005, o 22:04

Czlowieku, to sa jedne z najlepszych zajec w tej szkole :D bo na ktorej innej lekcji legalnie mozesz frytki konsumowac ;) a z piecykami tam nie jest tak zle :P Ona (tzn Pani, szacunek musi byc :) ) jeszcze ma to to okragle co grzeje, prodiz bodajze, nie znam sie na tym ;] pamietam ze ja robilem jakies kotlety niemieckie, czy cos, pamietam tez ze to z kotletami nie mialo nic wspolnego po usmazeniu... :) dostalismy -6 za to, ze zdecydowalismy sie to zjesc :D, ale to taka podpowiedz jak by wam cos nie wyszlo :)
powodzenia :P
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Potrawa europejska:d

Postprzez Anonymous » 27 wrz 2005, o 05:26

lol czlowieku takiego banalu nie mozesz wymyslic? btw post stanika:P
Anonymous
 

Potrawa europejska:d

Postprzez Anonymous » 27 wrz 2005, o 06:56

potrawa europejska to chyba wiekszosc potraw ktore znasz, odlicz tylko jakies rosyjskie bliny etc. i amerykanskie szynki i indyki dziekczynne :]
Anonymous
 

Potrawa europejska:d

Postprzez Anonymous » 27 wrz 2005, o 07:04

dwa lata temu jak chodziłem do gimnazjum nr4. to na technice gotowałem spagetti, było świetnie, a tak wogóle to lekcje techniki to był czas między lekcjami kiedy można było odpocząć, ja nawet zeszytu nie prowadziłem.
pozdro
Anonymous
 

Potrawa europejska:d

Postprzez grzkac@jawnet » 27 wrz 2005, o 15:52

a ja nie gotowałem i nie gotuje do tej pory :ugeek:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Potrawa europejska:d

Postprzez browar@jawnet » 27 wrz 2005, o 15:58

kup sobie cos gotowego w sloiku :geek:
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron