NIE TYLKO PŁACE!

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

NIE TYLKO PŁACE!

Postprzez wieszcz@portal » 28 sty 2014, o 23:43

rm@poczta.jaw.pl napisał(a):Może i efektywność "naszych" urzędników gdzieniegdzie wzrosła ale pozostałości z dawnych lat pozostały, początek dnia kawa i śniadanie (1,5godz.) potem koło południa "służbowy" spacer z jednego budynku do drugiego i z powrotem podczas, którego przy okazji obchód "kociej" i sprawy na mieście (2-3 godz).
Z opowiadań znajomej, która była kilka miesięcy na stażu w Urzędzie, w pierwszych dniach dostała zadanie segregować jakieś dokumenty, nauczona wcześniejszą pracą nie w Urzędzie, pracę swą wykonała sprawnie, gdzie "doświadczone" Urzędniczki nie zrobiły połowy tego co Ona, sytuacja się powtórzyła w dniach kolejnych, po tygodniu wezwała ją przełożona i jej oznajmiła, że tu się nie pracuje na wyścigi! i proszę się dostosować do tempa pracy koleżanek z pokoju.
Znajoma pracuje dalej i co na początku wydawało jej się dziwne, teraz stało się normą i dniem powszednim.


Widzisz ja też mam na kopalni znajomych, którzy często widują białe myszki po spożyciu, ale jeszcze żaden jej nie złapał i nam nie przedstawił:ugeek: Tak samo jest z opowiadaniami: mój znajomy/a...
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości

cron