stomatolog ze zmysłem plastycznym

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez dark@portal » 19 cze 2013, o 06:04

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
dark@poczta.jaw.pl napisał(a):
spytaj jawmana vel ganicusa kto go tak kocha i co mu napisał. Ale znając jego wypociny zaprzeczy wszystkiemu,że on nie mieszka w Jeleniu ,że nic nie wie na ten temat. Albo będzie milczaL


dark-u tadku czy jak ci tam. Ja mam opowiadać twoją historię? Nie powiem coś tam na twój temat słyszałem bo jesteś znaną osobistością w mieście. Nie powiem, urzekła mnie twoja historia. :D
Ja mogę ci powiedzieć, że jak bym był na twoim miejscu to by mi było tak zwyczajnie po ludzku wstyd jak bym nawywijał takich numerów jak ty i bym się więcej w Jaworznie nie pokazał. Ale jak widać niektórzy księża wstydu nie mają i uważają swoich parafian za skończonych debili.
Patrząc na twoje pierd:evil:ie tutaj mam tylko nadzieję, że nie będę nigdy na mszy, którą będziesz odprawiał.
Wyobrażam sobie jak wygląda kazanie w twoim wykonaniu. :|
Z tego co piszesz widzę jesteś gotowy zaspokajać niezaspokojone parafianki - no powiem ci że to niezłe poświęcenie z twojej strony.
Ciekawe tylko skąd dowiadujesz się o ich problemach? na spowiedzi ci się żalą jakie to one pokrzywdzone? A ty zawsze chętny i gotowy służyć pomocą. :D
Szczęść Boże



Lepiej zaspokajać parafianki ( zapytaj swojego proboszcza ) niż parafian. Ale co ty możesz wiedzieć, taki odrzucony. piętnowany przez środowisko, kochany jedynie przez mamusię.Widać dalej ciebie boli ten ciekawy napis na bramie kierowany do ciebie
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez ganicus@portal » 19 cze 2013, o 06:40

jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):Pozwól na wiedzieć którego dentystę wybrałas? Do ciekawych osobników - bo nie jestem w temacie oczekuje wyjaśnienia - o kogo walczysz dark o dentystkę z ktorą masz romans , a ty ganicus ma sie rozumieć bronisz swojego kochanka byłego męża czyli dziada dentystki?


dark@poczta.jaw.pl napisał(a):proponuję udać się na Promienną do tamtejszej Elvity.


I wszystko jasne.

A ja jogurt wiesz :D - zwalczam bezczelną hołotę w czarnych sukienkach.
Moja orientacja jest normalna ale taki mroczny tadek to jak widać ma z tym problemy bo wszędzie naokoło widzi pedałów. Widocznie w seminarium robił za kobietę i taki uraz mu pozostał. :roll:
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez ganicus@portal » 19 cze 2013, o 06:45

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):na spowiedzi ci się żalą jakie to one pokrzywdzone? A ty zawsze chętny i gotowy służyć pomocą. :D


Czasami to tadek im się wyżala jak to był wykorzystywany przez chłopców a czasami to one jemu. W zależności od tego jaki dzień i jaka parafianka. :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez ganicus@portal » 19 cze 2013, o 06:58

jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):a ty ganicus ma sie rozumieć bronisz swojego kochanka byłego męża czyli dziada dentystki?


jogurt przy tej lasce to każdy kiedyś będzie dziadem :roll: jej chłopak dla przykładu musi swojemu kumplowi z tacy podbierać żeby ją na lody zabrać. :D A miał kiedyś kasę był proboszczem. :D
Całe lata nadstawiania tyłka na marne poszły. ;)
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez zniesmaczona@portal » 19 cze 2013, o 09:56

A ja się zastanawiam czy wspomniana osoba ma takie potworne parcie na szkło? czy ma takie układy w naszej jaworznickiem telewizji, ale przewija się tu już po raz kolejny:

http://www.youtube.com/watch?v=mxTuSRuHGJY

http://www.jaw.pl/video/show/14616

http://www.jaw.pl/video/show/14600

czasami mam wrażenie, że jak milknie na temat tej pani - to za wszelką cene ktos o niej przypomina.
O co w tym chodzi?
zniesmaczona@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez ganicus@portal » 19 cze 2013, o 10:08

A bo to taka jaworznicka celebrytka razem ze swoim chłopakiem i ma parcie na szkło.
Jak nie ma pacjentów to może z ciekawości ktoś zawita do gabinetu.
A może komuś z redakcji zęby robiła, że o niej tak często piszą. :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez barton@jawnet » 19 cze 2013, o 10:11

Właśnie o to chodzi, że przypomniałaś ten temat.:D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez zniesmaczona@portal » 19 cze 2013, o 10:17

staram się po prostu zrozumiec o co chodzi.
Wszyscy się kłócą, obrzucają błotem - a to z racji jakichs konfliktów małżeńskich. I każdy temat, który da się podciągnąć pod ta tematykę - kończy się taką właśnie sytuacją.

A może państwo, których to dotyczy, wyjasniliby sobie to między sobą, w cztrech ścianach - a nie na forum publicznym
zniesmaczona@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez ilusia@portal » 19 cze 2013, o 12:34

chciałabym zapytać o ortodontę ..ale się boję :shock:
ilusia@portal
 
Posty: 125
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

stomatolog ze zmysłem plastycznym

Postprzez dark@portal » 19 cze 2013, o 14:58

ilusia@poczta.jaw.pl napisał(a):chciałabym zapytać o ortodontę ..ale się boję :shock:


zapytaj jawmana on wszystkich zna. A jak nie zna to i tak się nie przyzna do tego
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron