Sala weselna

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Sala weselna

Postprzez blueski@portal » 24 paź 2012, o 11:32

Jakie sale na wesele polecacie w Jaworznie?:)
blueski@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala weselna

Postprzez vika85@portal » 24 paź 2012, o 13:53

Ja osobiście polecam Sale weselną Savanna w Koźminie, miałam tam wesele i dużo moich znajomych po mnie tęż skorzystało z usług tej sali i byli bardzo zadowoleni. Pyszne jedzonko super obsługa, niczego na stołach nie braknie, a wygląd sali tez bardzo ładny. Ponadto na stadninie w Ciężkowicach też jest super, osobiście odradzam Magnat sala piękna ale obsługa fatalnie zorganizowana. A poza Jaworznem super jest sala "Chechło" W Chrzanowie nad zbiornikiem wodnym :)
vika85@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala weselna

Postprzez andziek@portal » 24 paź 2012, o 14:25

Ja mialam w Panskiej Gorze i tez bylismy bardzo zadowoleni.
andziek@portal
 
Posty: 71
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala weselna

Postprzez bartek-@portal » 24 paź 2012, o 14:39

Chyba jakiś błąd się pojawił bo nie widzę tu mojego posta. Również pisałem o Savannie. Byłem tam w lipcu u kolegi, który się żenił. Nie powiem, jak to wygląda w kwestii organizacji sprawa z obsługą itp. ale sama sala prezentuje się bardzo ładnie, co prawda tańczy się w tym samym miejscu, gdzie są stoły ale miejsca jest wystarczająco i nikt na nie nie wpadał.
bartek-@portal
 
Posty: 753
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala weselna

Postprzez aksa73@portal » 24 paź 2012, o 14:59

vika85@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja osobiście polecam Sale weselną Savanna w Koźminie, miałam tam wesele i dużo moich znajomych po mnie tęż skorzystało z usług tej sali i byli bardzo zadowoleni. Pyszne jedzonko super obsługa, niczego na stołach nie braknie, a wygląd sali tez bardzo ładny. Ponadto na stadninie w Ciężkowicach też jest super, osobiście odradzam Magnat sala piękna ale obsługa fatalnie zorganizowana. A poza Jaworznem super jest sala "Chechło" W Chrzanowie nad zbiornikiem wodnym :)


Możesz mi powiedzieć kiedy byłaś na weselu w MAGNACIE ? bo ja z racji wykonywanego zawodu słyszałam bardzo dużo pozytywnych wypowiedzi na temat tego lokalu, z tego co wiem jest to chyba jedyny lokal w jaworznie który ma jeszcze tylko 2 miejsca na wesele w sezonie 2013, więc nie mów mi że ludzie idą na dziadostwo :ugeek:
aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala weselna

Postprzez freezee@jawnet » 24 paź 2012, o 15:16

aksa73@poczta.jaw.pl napisał(a):
vika85@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja osobiście polecam Sale weselną Savanna w Koźminie, miałam tam wesele i dużo moich znajomych po mnie tęż skorzystało z usług tej sali i byli bardzo zadowoleni. Pyszne jedzonko super obsługa, niczego na stołach nie braknie, a wygląd sali tez bardzo ładny. Ponadto na stadninie w Ciężkowicach też jest super, osobiście odradzam Magnat sala piękna ale obsługa fatalnie zorganizowana. A poza Jaworznem super jest sala "Chechło" W Chrzanowie nad zbiornikiem wodnym :)


Możesz mi powiedzieć kiedy byłaś na weselu w MAGNACIE ? bo ja z racji wykonywanego zawodu słyszałam bardzo dużo pozytywnych wypowiedzi na temat tego lokalu, z tego co wiem jest to chyba jedyny lokal w jaworznie który ma jeszcze tylko 2 miejsca na wesele w sezonie 2013, więc nie mów mi że ludzie idą na dziadostwo :ugeek:


Co do sali MAGNAT to koleżanka chciała zrobić na sporo osób wesele to właściciel zaproponował że jak się nie zmieszczą na sali to ma piwnice i tam może rozstawić dodatkowe stoły... Totalna porażka...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Sala weselna

Postprzez aksa73@portal » 24 paź 2012, o 15:43

freezee@jawnet.pl napisał(a):
aksa73@poczta.jaw.pl napisał(a):
vika85@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja osobiście polecam Sale weselną Savanna w Koźminie, miałam tam wesele i dużo moich znajomych po mnie tęż skorzystało z usług tej sali i byli bardzo zadowoleni. Pyszne jedzonko super obsługa, niczego na stołach nie braknie, a wygląd sali tez bardzo ładny. Ponadto na stadninie w Ciężkowicach też jest super, osobiście odradzam Magnat sala piękna ale obsługa fatalnie zorganizowana. A poza Jaworznem super jest sala "Chechło" W Chrzanowie nad zbiornikiem wodnym :)


Możesz mi powiedzieć kiedy byłaś na weselu w MAGNACIE ? bo ja z racji wykonywanego zawodu słyszałam bardzo dużo pozytywnych wypowiedzi na temat tego lokalu, z tego co wiem jest to chyba jedyny lokal w jaworznie który ma jeszcze tylko 2 miejsca na wesele w sezonie 2013, więc nie mów mi że ludzie idą na dziadostwo :ugeek:


Co do sali MAGNAT to koleżanka chciała zrobić na sporo osób wesele to właściciel zaproponował że jak się nie zmieszczą na sali to ma piwnice i tam może rozstawić dodatkowe stoły... Totalna porażka...


A są tam w ogóle piwnice ??? Ech szkoda komentować durnych wypowiedzi.
aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala weselna

Postprzez vika85@portal » 24 paź 2012, o 18:56

Byłam w Magnacie we Wrześniu na weselu i tak jak mówię miejsce super, sala piękna, ale obsługa nie radziła sobie ewidentnie na jednych stołach były śledzie na innych nie to taki przykład. Po za tym jak widzieli, że na którymś ze stolików brakuje napoi to ich nie dokładali trzeba było samemu się fatygować :|. Na Stadninie i w Savanie takie rzeczy nie mają miejsca. I stąd tylko moje niezadowolenie ogólnie wesele było super i znam osoby, które owszem są z Magnatu zadowolone. A w poście każdy wyraża swoje zdanie po prostu. Jeśli chodzi o piwnice to nie zauważyłam, jest pięterko, gdzie można gości przenocować i to wielki plus dla tej sali.
vika85@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sala weselna

Postprzez asiunia@jawnet » 24 paź 2012, o 19:00

Nie wiem, skąd zachwyt nad Savaną.
Może i w środku ładnie (ładne toalety :D ), ale to wejście do lokalu po krętych schodach, a w dole schodów sklep i lokalne lumpy wokół... psują cały efekt.
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Sala weselna

Postprzez aksa73@portal » 24 paź 2012, o 21:41

vika85@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja osobiście polecam Sale weselną Savanna w Koźminie, miałam tam wesele i dużo moich znajomych po mnie tęż skorzystało z usług tej sali i byli bardzo zadowoleni. Pyszne jedzonko super obsługa, niczego na stołach nie braknie, a wygląd sali tez bardzo ładny. Ponadto na stadninie w Ciężkowicach też jest super, osobiście odradzam Magnat sala piękna ale obsługa fatalnie zorganizowana. A poza Jaworznem super jest sala "Chechło" W Chrzanowie nad zbiornikiem wodnym :)


"dużo moich znajomych po mnie też skorzystało z usług tej sali i byli bardzo zadowoleni:P" Ciekawe :D - czyli sala godna polecenia :D
aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron