Jaw Q3 Party #4

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Jaw Q3 Party #4

Postprzez axel@jawnet » 30 wrz 2005, o 17:41

d4widoV:

Witam, po dłuższej przerwie wakacyjnej znowu ruszamy z serią LANów pt. Jaw Q3 Party, tym razem to będzie nasza 4 edycja.
Nie będę pisał dużo, tylko najważniejsze rzeczy i w skrócie omówię co i jak. Tak więc przedstawiam informacje:

Miejsce: Jaworzno-Osiedle Stałe, Bar "Gawra"
Data: 8 Października 2005
Start / Koniec imprezy: 18:00 / 6:00 (Sobota / Niedziela)
Cena: zależy od ilości zgłoszonych, maksymalna cena to 30 zł gdy będzie 10 osób (minimum), osoby bez kompów - wstęp wolny
Maksymalna ilość miejsc (dotyczy osób z kompami): 18
Zapisy: W tym temacie i na GG: 1844135 (d4widoV)
Pytania/Wątpliwości/Sugestie: j/w
Termin zapisów: Od dzisiaj do piątku (7 października)

Na początku powiem, że impreza odbędzie się dopiero gdy będzie 10 osób minimalnie, wtedy cena ich wyniesie 30 zł, nie więcej, jeśli będzie więcej zapisanych, tym lepiej dla nas, gdyż płacimy mniej.

Turniej CA 1v1! Tak jak ostatnio, lecz ostatnim razem turniej był za mało porzygotowany i nieskończony
W turnieju będzie mogło wziaść 16 osób lub 8. Turniej rozgrywany będzie systemem Double Elimination, drabinka będzie aktualizowana na bieżąco i każdy będzie ją mógł oglądnąć na komputerze z serwerami. Gramy systemem best of three, czyli 2 mapy trza wygrać w spotkaniu, mapy: pro-q3dm6, ospdm8, ospca1, każdy z graczy wybiera po jednej mapie, zostają rozgrywane te mapy, w przypadku wyniku w mapach 1:1 będzie rozgrywana trzecia mapa, remisowa.

Ustawienia serwera:
Roundlimit: 11
PunkBuster: OFF
ProMode: ON

Uwaga: proszę podejmować przemyślane decyzje, żebyśmy nie musieli mieć nie potrzebnych problemów ze zebraniem całej kasy, natomiast, jeśli do piątku nie zbierze się choćby 10-tka osób to LAN odbędzie się za kolejny tydzień (15.10)

Osoby ze znajomymi spoza tej sieci, bez dostępu do tego forum, którzy są zainteresowani udziałem w imprezie, proszę ich powiadomić o tym, serdecznie zapraszamy, drzwi otwarte. Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
axel@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaw Q3 Party #4

Postprzez Anonymous » 1 paź 2005, o 11:19

Nie zabijac sie o miejsca , bez nerw :D
Anonymous
 

Jaw Q3 Party #4

Postprzez Anonymous » 1 paź 2005, o 13:19

Uff... dobrze że zdążyłem :D taki tu tłok że bałem sie że braknie dla mnie miejsca na lanie :| będe napewno tylko nie wiem jeszcze czy przyjde z kompem ale narazie rezerwuje jedno miejsce dla siebie
Anonymous
 

Jaw Q3 Party #4

Postprzez axel@jawnet » 1 paź 2005, o 16:14

rezerwacja nastapi gdy powiesz ze z kompem bedziesz:D
Avatar użytkownika
axel@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaw Q3 Party #4

Postprzez Anonymous » 1 paź 2005, o 16:17

Nie no, Dziadek dla ciebie jest miejsce :ugeek:
Anonymous
 

Jaw Q3 Party #4

Postprzez Anonymous » 1 paź 2005, o 19:34

hehe odezwał sie młodzieniec :ugeek: a jak będe wiedział że przyjde z kompem to sie odezwe i powiem bo nie chce mi sie dziadka tak daleko wożić
Anonymous
 

Jaw Q3 Party #4

Postprzez axel@jawnet » 3 paź 2005, o 15:51

d4widoV:

mac, ludzie, no ja peirdole, co za zenada jebana, no nie moge, dajcie se siana, nie dosc, ze zadajecie pytania "kiedy lan, kiedy zrobisz to tamto siamko , sramto" wiedzac, ze nic sie nie zmieni w kwestii cenowej, to jeszcze gdy juz eror sie nalata za sala, wynajmie, skoluje to i tamto to narzekacie na cene, jakby nigdy takiej nie bylo, boshe, zawsze taka cena byla, max 30 zl, gdy jest 10 osob, to teraz kazdy do mnie z textem "powiadom mnie gdy bedzie wiecej niz 10 osob" pf, ssijcie. macie ostatnia szanse, zeby nocka sie odbyla i kolejne, jesli nie to walcie sie na ryj i pozegnajcie z Jaw Q3 Party, koniec.
Avatar użytkownika
axel@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaw Q3 Party #4

Postprzez Anonymous » 3 paź 2005, o 15:58

Ostro napisane.
Taka prawda,jak tak bedzie to sprzedam sprzet ktory zaqpilem tylko po to by moc pograc na lanie,nie bedzie chcetnych to sprzet sprzedam i porobione na zawsze , nie bede sie staral jezdzil za sala, dzwonil itp.

Do kafejki won, albo grajcie na serwie jawnetu. GL

Ps jak ktos jest chcety zaqpic te klamoty prosze bardzo
Anonymous
 

Jaw Q3 Party #4

Postprzez axel@jawnet » 3 paź 2005, o 17:48

ofkoz, dla osob ktore wyrazily chec udzialu w imprze, respect
Avatar użytkownika
axel@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jaw Q3 Party #4

Postprzez Anonymous » 3 paź 2005, o 17:52

widze pare aluzji i tez was chopaki mam w dupie
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron