Le-parkour ;]

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 29 wrz 2005, o 12:26

hmm Zakładam topic by zobaczyc ile osobek byprzyszło na spotkanie lkudzi ktorzy chca ten sport trenowac..proponuje w sobote o 16 pod hala MCKIS co wy na to ?? jak tam ktos pisal w centrum nie ma co robic...jestnp.na hali jest duzo wysokosci itp...potem przejscie podziemne co juz zamkneli tam jest nawet spoczko...na kociej poskakac troche po dachach stoisk nie biegaliscie tak :> to sprobujsie :)))))))))... fajnie :D...kolo retro pare poręczy jest kolo kosciola sa rzeczy jak sie chce to sie znajdzie proponuje w sobote o 16 spotkac sie pod hala pogadac na poczatku a potem cos poskakac kazdy powie swopje pare zdan albo jak nio jakos to bedizeserdecznie zapraszam...ja wbije z grupka 4 osobowa i jeszcze moze TOMEKF :> ..prosze pisac kto by był chętny na takie spotkanie...pozdrawiam :D
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez Anonymous » 29 wrz 2005, o 14:54

no ok ja wbija ale tylko z 1 osobą bo 2 ma kontuzje kolana (wczorajszy trening i nieudany dash na dużej wysokości) bye
Anonymous
 

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 29 wrz 2005, o 15:11

nio ja narazie zaproponowalem zoabczymy jak bedzie duzo osobek to zrobimy jeszcze sie zoabczy...wiem ja mam kontuzje kostki i piety bo na sk8parku chcialem takie cos przeskoczyc bez dostykania i zachaczylem noga is apdlem na ziemie i zapomnialem bo w sobote u nas sie idzie do skozly..;/...i nie wiem bo my mamy sale gim do cwiczen w soboty i mozliwe ze nam dadza ja na popoludnie jak nam dadza na popoludnie to nie wbijemy przelozymy na niediele
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez Anonymous » 30 wrz 2005, o 08:55

osób będize góra 8 !!!! :/ bo tu mało osób to ćwiczy :( ja mam sale w piątki i mi sobota pasuje o 16 !!
Anonymous
 

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 30 wrz 2005, o 14:13

nio wiec spotykamy sie jutro ?? mozemy puzniej sie spotkac ale zeby bylo troche ludzi! :twisted:
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez Anonymous » 30 wrz 2005, o 15:41

Ja sie zjawie bardzo chetnie moze z qmplem...
Poskakal bym z wami ale mnie kolana napierniczaja, rehabilke mam :/
Ale pogadac zawsze mozna ;]
W jaworznie jest sporo miejscowek wystarczy uzyc wyobrazni ;]
Anonymous
 

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 30 wrz 2005, o 17:49

..dokladnie jak napisal grabarz..pozdrowienia :D...hehhe to jak panowie jutro o ktorej ?? :geek:
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez Anonymous » 30 wrz 2005, o 21:13

no to ja proponuje na 16 !! pod halą ja będe z 1 qmplem i proponuje poskakać a nie tylko gadać !!!!! 8-)
Anonymous
 

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 30 wrz 2005, o 22:24

hmm panowie ale jak ammy skakac to zeby wsyzscy byli od ciebie ci co maja kontuzje to zeby tez skskali ja tez mam kontuzje ale moze dam rade skaac tzn z wysokosci nie dam bo m=bedzie boles mnei to co mam zrobione .. moze zrobmy takie spotkanie co przyjda wszyscy na 100% i wtedy bedzie ans ok 15 czy ilu ijuz bedzie fajnie widac na miescie ekipe co cwiczy i sie ludzie zainteresujaD:
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 30 wrz 2005, o 22:24

hmm panowie ale jak ammy skakac to zeby wsyzscy byli od ciebie ci co maja kontuzje to zeby tez skskali ja tez mam kontuzje ale moze dam rade skaac tzn z wysokosci nie dam bo m=bedzie boles mnei to co mam zrobione .. moze zrobmy takie spotkanie co przyjda wszyscy na 100% i wtedy bedzie ans ok 15 czy ilu ijuz bedzie fajnie widac na miescie ekipe co cwiczy i sie ludzie zainteresujaD:
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron