Uroczyste otwarcie skateparku

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez Anonymous » 28 wrz 2005, o 16:53

hehe ja wże ponad 80 kg :) Maxiu :) :P
i nie chodziło mi o dzieci 10 letnie tylko o te kilku letnie, które sobie biegają po przeszkodach w godzinach szczytu stoją na nich lub siedzą, albo kopią piłke na terenie skateparku :| :|
i jeśli coś takiemu dziecku sie stanie, to kto poniesie za to odpowiedzialność,dziecko, rodzic czy ten gość, któremu to dziecko wbiegło pod koła :|
Anonymous
 

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez Anonymous » 28 wrz 2005, o 16:59

i jeszcze raz mówie to nie jest plac zabaw typu "piaskownica" albo "małpi gaj" to jest "Rolkowisko" ;)
Anonymous
 

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez wodnik78@jawnet » 28 wrz 2005, o 18:35

ciekawe jak długo to pociągnie oby długo , pod warunkiem że tego nikt nie zniszczy.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez barton@jawnet » 28 wrz 2005, o 20:03

A propo ....byłem widziałem , oceniłem.....grupa kilkunastu rowerzystów + młodociani rolkowcy + mamusie z dziećmi w pojazdach na kółkach ( raczej do pisakownicy się to nadaje niż na skate park ) :)

Strasznie debilny pomysł , ten skate park....Silbert dał kasę ....i wszyscy są zadowoleni ?

no nie ..........

rowerzyści narzekają na rolkowców i deskorolkowców
rolkowcy narzekają na rowerzystów i deskorolkowców
descorolkowcy narzekają na rowerzystów i rolkowców

po pierwsze - martwi mnie strasznie, że ktoś zrobił skate park taki mikroskopijny ....dosłownie jak boisko do kosza - po prostu debil i tyle ...zamiast remontować któreś z ulic - które i tak zima zniszczy ...zrobiłbym ten skate park 5 razy większy , bo miejsce jest....a tak...ten "placyk" wystarcza dla 5 rowerzystów i tyle :P

sprawa odwalona ...chcieliście "placyk" to macie ...:)

po drugie ...ustaliłbym jakiś harmonogram nie wiem ...w jeden dzień rowerzyści w drugi rolkowcy w trzeci deski ...lub deski i rolkowcy razem :)

to co zobaczyłem na skyte parku poraziło mnie ......4 rowerzystów jeden za drugim jadą i ....wymijają małe dziecko na placu ..dosłownie na pół metra od ich opon....

REGULAMIN !!!!!!!.....należy ustalić REGULAMIN zanim nie dojdzie do jakiegoś wypadku lub śmierci.........
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez Anonymous » 28 wrz 2005, o 20:11

Popieram Bartona lepiej dziury w ulicach pozatykać
Anonymous
 

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez Anonymous » 28 wrz 2005, o 20:21

haha ale barton mowi wlasnie zeby nie-zalatac ulic:P
Anonymous
 

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez barton@jawnet » 28 wrz 2005, o 20:30

Toyman - umiesz czytać - masz plusa....:)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez Anonymous » 28 wrz 2005, o 20:42

szlak mnie trafia jak śmigam sobie na biku a tu jakiś bachor biegnie mi pod koło. I co potrącić takiego to bym mógł nawet z chęcią ale konsekwęcje.... Bo oczywiście kogo wina moja czy dziecka. Oczywiście że w oczach rodziców moja, a tak na prawde to wina rodziców że zrobili z sk8 parku plac zabaw!!!!!!!!!!!!!!!! :!:
Anonymous
 

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez Anonymous » 28 wrz 2005, o 20:45

po pierwsz lepiej zatkać dziury było moim stwierdzeniem ogólnie popieram zdanie bartona na temat skateparku.
Anonymous
 

Uroczyste otwarcie skateparku

Postprzez barton@jawnet » 28 wrz 2005, o 21:12

To zmienia sens twojej wypowiedzi :)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość