wybory prezydencke - sondaż

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez barton@jawnet » 9 sie 2005, o 17:10

Kaczor - wspaniały byłby z niego prezydent - dać mu tylko czapkę i ubranie Napoleona i pasuje jak ulał .....he he he - wszystkich rozliczy , wszystkich ukarze , bedzie w kraju normalnie , to znaczy jak dotąd - wielcy bedą kraść wiele a ten mały mało - i często bedzie wpadał aby policja miała co robić ...

wogóle nie polecam tego kandydata - niczym szczególnym się dla kraju nie zasłużył - a teraz zbyt dużo obiecuje - jak jego brat wygra wybory i zostanie premierem - to stagnacja całkowita....nawet banki splajtują :)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez barton@jawnet » 9 sie 2005, o 17:11

A tak , rozpisałem się , to prawda - ale wybaczcie coś mnie napadło .....czekam na zgryźliwe komentarze :)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez leman@jawnet » 10 sie 2005, o 07:15

Ignorowanie prośby "Proszę, bez żadnych komentarzy, aluzji, wyzwisk, itp. SAMO NAZWISKO kandydata! " świadczy tylko o dysleksji tzn nieumiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem lub o zwykłej złośliwości. Pisanie 5 postów jeden pod drugim to chyba floodowanie, ktore też nienajlepiej świadczy o autorze :( Cóż, myślałam że jak komuś temat, zabawa nie leży to po prostu nie poda swojego kandydata... Nie wiem tylko co u tych ludzi przeważa głupota czy złośliwość i czy w październiku do urny też wrzucą swoje komentarze ;)
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez barton@jawnet » 10 sie 2005, o 09:01

To że wpisałem kilka postów jeden pod drugim - to nie moja :
a/ złosliwość
b/nieumiejetność czytania ze zrozumieniem
c/głupota
d/chęć floodowania tematu

jeśli już piszesz o umiejętności czytania to wróć wyżej - i przeczytaj co odpisałem - nie komentowałem....nawet tego nie chciałem ,
po prostu nie wytrzymałem i napisałem co myślę ...ale powstał już nowy temat na temat wyborów i do tego mogę już nie zaglądać ...jesli złamałem regulamin forum , to proszę o karę...przyjmę ją ze zrozumieniem

Dziwi mnie jednak fakt, że dopiero teraz po kilku moich wypowiedziach reagujesz ...wcześniej nie było komentarzy ? a mój protest się nie liczy ? ...

dziwna polityka Kalego...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez leman@jawnet » 10 sie 2005, o 10:34

barton, rozwaliłeś ten temat, choć inni się bawili. Piszesz że nie z złosliwość, nie z nieumiejetność czytania ze zrozumieniem, nie głupoty, nie z chęć floodowania tematu to DLACZEGO?

Jak byś odpisywał to zaznacz czy komentujesz to co myślisz czy piszesz co myślisz na temat swojego komentarza jak to taka wielka u ciebie różnica. Napewno wszyscy jednoznacznie cie wtedy zrozumieją .
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez barton@jawnet » 10 sie 2005, o 12:29

pisałem wyżej dlaczego ...piszesz szybciej niż czytasz...

rozwaliłem ci temat kilkoma odpowiedziami ?
inni się dobrze bawili ?
kto mnie jednoznacznie nie zrozumiał , skoro żadnych komentarzy nie widzę oprócz twojego ?

he he he
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez leman@jawnet » 10 sie 2005, o 12:36

.
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez Anonymous » 22 wrz 2005, o 20:03

Tylko Marek Borowski jest w tym gronie odpowiednim gościem, moim zdaniem ma klasę. o reszcie się nie wypowiadam bo szkoda zachodu. Ciekawy byłby Korwin-Mike.
Anonymous
 

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez Anonymous » 22 wrz 2005, o 22:36

Borowski
Anonymous
 

wybory prezydencke - sondaż

Postprzez romekk@jawnet » 23 wrz 2005, o 19:06

buhahahahhahaha :ugeek:
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron