wydra to QL facet

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

wydra to QL facet

Postprzez wiqert@jawnet » 28 sie 2005, o 18:30

bo oni muzyki nie slysza :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

wydra to QL facet

Postprzez grzkac@jawnet » 28 sie 2005, o 20:01

Ogólnie bylo dobrze ;) Koncercik nawet mi się podobal choć nie jestem wielkim sympatykiem muzyki ktorą gra Sz.Wydra. Myślę, że zagral on swoje najwieksze przeboje do tego drobne wstawki od niego samego pomiędzy utworami :) Uważam, że wypadl dobrze i nie zawachalbym się iść jeszcze raz na taką zabawę tym bardziej, że pogoda dopisala i publika rownież (choć drobne incydenty z sluzbami porzadkowymi sie zdarzyly). Ale podsumowujac bylo ok :D

pzdr ;)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

wydra to QL facet

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 10:00

Jak dla mnie Wydra zachowywał sie jak dupek nie ma sie czym zachwycać i te jego "inteligente" dowcipy nie wspomne o tym chlopaczku ktorego zbeształ i nie dał mu nawet autografu ale widac nastoletnim dziefcynkom sie podobalo..
Za to "Oddział Zamknięty" rulez:D:D :|
Anonymous
 

wydra to QL facet

Postprzez ukey@jawnet » 31 sie 2005, o 10:37

hehe Wydra ??? - to taki cukierkowy chloptaś grajacy piosenki o tym samym dla 14 latek!!! za to OZ - prawdziwy czad!!! tyle energii!! poprostu git!! od razu widac roznice pomiedzy jakims finalista idola ( ktory - to fakt - spiewac umie, ale nic poza tym) a rasowym, wokalista ( to samo tyczy sie zespolow) ktory czuje sie na scenie jak ryba w wodzie!! dawno nie bylo tak energetycznego koncertu w naszym miescie!! OZ to zespol z klasa!! wielki szacunek dla nich!! :oops: nawet w sprawie naglosnienia - OZ wycisnal wszystko co sie dalo z tego naglosnienia ( 7,5KW na strone to troche malo :P ) piekna perkusja - od razu slychac ze 1 liga ) pozdro !!
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

wydra to QL facet

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 12:57

arian wyobraź sobie że nastolenią dziewczynką nie jestem
nie podobało Ci się to nie ale to Ty raczej zbeształeś wszystkich którym się podobało
szymon nikogo nie beształ
a ochrona jest od tego żeby uniknąć takich sytuacji
wyobrażasz sobie co by było gdyby każdy wszedł na scenę bo chce autograf ?
a z resztą
trudno wszystkim dogodzić, i kto by nie przyjechał to by było źle
Anonymous
 

wydra to QL facet

Postprzez Anonymous » 18 wrz 2005, o 09:21

No pewnie ze Szymek to cool facet! :| :D koncert świetny / rozdawanie autografów pokoncercie tez było milutkie :P
Anonymous
 

wydra to QL facet

Postprzez wiqert@jawnet » 19 wrz 2005, o 00:38

maly zawias chyba masz :D albo tera doszlas do siebie po spotkaniu idola :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron