Le-parkour ;]

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Le-parkour ;]

Postprzez yechal@jawnet » 1 paź 2005, o 09:21

Heh ja tez przyjde na Pewno jesli tylko to bedze spotkanie ;) :geek: wiec czekam tylko na odp kiedy i gdzie ;) 8-)
yechal@jawnet
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 1 paź 2005, o 09:58

Yechal nio chyb anapisalem ze przyjde z 4 kumplami i ty w tym jestes wliczony...Ale ja proponuje spotkanie przełorzuyc bo kiepska pogoda jaik na sobote i jeszcze na dodatek od was tam z ciezkowic duzo ma kontuzje u nas ja mam kontuzje takto zrobmy jak bedzie ok wszyscy beda zrowi i gitaa np.za tydzien w piątek o godiznie 18 pod hala MCKIs i wtedy rzyjda wszyscy i bedzie dobrze co wy na to ?? :D
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez Anonymous » 1 paź 2005, o 10:56

taka sama była pogoda jak jechałem na zlot do Katowic a była zabawa nieziemska !!!! ja i tak dziś jade na trening do centrum więc jak ktoś będzie to fajnie !! jak tam chcecie byłem przed chwilą w centrum na rowerze i stanąłem na chwile poskakać sobie "na małym rynku" tam koło górnika jak tam chcecie ale ja tam dziś jade !! jak coś to będe o 16 pod halą będe z 1 amplem bo 2 ma kontuzje i pojechał na wesele a w sumie w nastepny piątek też można spotkanie zrobić ;) narta
Anonymous
 

Le-parkour ;]

Postprzez Anonymous » 1 paź 2005, o 11:40

albo w sumie rzeczywiście sie nie opłaca spotkania robić :( bo 2 qmpel mój też odpada bo chory :( ja jade tylko na trening na te stoły szczególnie będe tam narka 8-)
Anonymous
 

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 1 paź 2005, o 12:11

nio ok. zrobimy spotkanie o 18 w piatek pozdrawiam!
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez Anonymous » 1 paź 2005, o 12:48

czyli dziś nie ma ?????????jak cos to ja o 16 będe pod halą (żółta koszulka) to możemy poskakaćto będzie zwykły trening i mam zamiar iść przedewszystkim na ten mały rynek po są wporzo stoły na dashe itd. nara
ps. ja w piatekl nie dam rade bo mam próbe w kapeli !!
:!:
Anonymous
 

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 1 paź 2005, o 13:43

TAK dzis nei ma to zrobimy w sobote o o 12:> proste z rana najelepiejw sobote bo potem popoludniu all ida na piwko itp
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 4 paź 2005, o 21:21

Wiec co i jak ze spotkaniem tylko nie w sobote bo ja mam z kumplem sale...kiedy robimy ja zalatwie mzoe jeszcze 2 osoby ktore teaz sobie biegaja i skacza po buczynie i chca sie uczyc roznych tricow pozdrawiaam pisac...co i jak
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Le-parkour ;]

Postprzez Anonymous » 5 paź 2005, o 20:25

mi odpada piątek tzn. moge do 17 poskakać lub w sobote do 17 gdzieś
Anonymous
 

Le-parkour ;]

Postprzez olpen@jawnet » 5 paź 2005, o 23:10

robimy spotkanie o 18 pod Wejsciem na hali MCKIS ok ? kto przyjdzie pisac ja bede mial z 4 -5 lub 6 osobek...chybaze cos sie zmienie to sam przyjde heh ale watpie..ale nie mowie do przodu..pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron