Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez Anonymous » 4 lip 2006, o 14:28

Tak Darkboy 10 minut pozniej i nie pisz jawnie pierdół bo sp[rawdzam jak sie pokazuja !! nawet na TL sie pokazuja pozniej !!! Na kazdej stronie z Torrentami gdzie mam konto jest jedno i to samo a co do filmów PL co powiedziales to nie ze jest spoko bo wrzucają filmy PL tylko wypas bo gdzie dostaniesz tak szybko i porzadne filmy ??? wiec nie mów tak jak to wyzej okresliłes !! ciezko ci czasam icos przegadac ale zastanó sie co napisales na PT !!! Nie masz racji i Tyle
Anonymous
 

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez Anonymous » 4 lip 2006, o 15:24

No teraz to lekko przesadziłeś filmy się szybko pokazują szczególnie ostatnio przyuważyłem na filmach takich jak Final Destination 3 , Inside Man gdzie opoźnienie w stosunku do UK-t było w przypadku pierwszego 12 godzin a w przypadku 2 jeden dzień.Może w stosunku do TL to się zgodze że czasem coś jest pierwsze ale w przypadku jak już wcześniej pisałem SCT a już napewno UK-t opóźnienia są spore.No ale coż niebęde się szarpal o strone internetową dla mnie jedyny plus to polskie filmy a poztym nic nadzwyczajnego.
Anonymous
 

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez Anonymous » 4 lip 2006, o 19:30

Z autopsji wiem, ze na PT filmy czasem pokazuja sie wczesniej a czasem duuzo pozniej. Z grami jest to samo, wszystko zalezy czy uploaderzy czuwaja. W kazdym razie nieistotne jest co sie na czym pokazuje wczesniej, ale wazne jest to ile wam to czasu zajmuje zeby przepchac to na te nasza siec. Ja mam wszystko w 5-20 minut, ale to i tak laduje w Katowicach. Dobrze, ze 2x w tygodniu jezdze sobie z laptopem, to przynajmniej jestem na biezaco z produkcjami :D
Anonymous
 

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez Anonymous » 4 lip 2006, o 20:53

deejay normalnie srać się chce jak czytam to co piszesz chwalisz się tym łaczem jak pies nową budą.Człowieku po co to piszesz każdy jeden post jaki napiszesz musi zawierac inforamcje o twoim wspaniałym łaczu.Chłopie ja tam wole sciągnąć jeden film w te 3 godziny niż pare bo i tak ich niezobacze naraz.Uwierz mi że chyba raczej nikogo nieinteresuje łacze jakie masz na uczelini (czy gdzies tam) więc jak Cię prosze skończ już o tym pisać.Zgrywasz takiego zajebistego cwaniak a dalej w AC siedzisz ?? No coś tu chyba nie na miejscu.Masz dostęp do szybkiego neta fajnie zostaw to dla siebie a nieogłaszaj całemu światu.Bo to się robi wkurwia.... i nienormalne
Anonymous
 

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez Anonymous » 4 lip 2006, o 23:50

Misiek, siedze tu bo dalej tu mieszkam niestety. Ale pochwale sie za to, ze chyba admin zaczal cos grzebac przy laczu bo dzis nie mialem dostepu do serwa :D Mam nadzieje, ze jutro odgrzebie caly ten bajzel bo nowe torrenty kwitna :) Wiesz, jakbys postudiowal troche w Kraku albo Katowicach/Gliwicach, to bys sie wcale nie dziwil takimi laczami, bo tak to jest jak jest troche wieksza cywilizacja :) Praktycznie kazdy akademik w AGH ma lacze 100 Mbit na swiat, a jesli nie to przynajmniej po lokalce. I de facto te sieci sa zbudowane na starszej technologii niz nasze swiatelko, ale w praktyce i tak sie szybciej wszystko sciaga. Jedno jest pewne: najblizsze miesiace beda coraz ciekawsze po tej decyzji UKE czy jak to sie tam zwie. Szkielet TPSA jest nowy i o ogromnych przepustowosciach, a jego wykorzystanie jest raptem w kilku procentach.
No a wracajac do torrentow, to i tak PT jest chyba najlepszym polskim serwisemposwieconym tej tematyce, bo jednak uploaderow jest tam sporo i kazdy czuwa nad szybka akutalizacja w odniesieniu to serwisow zagranicznych.
A co do chwalenia - przeczytaj sobie topic ;) :ugeek: Aha, no i jeszcze jedno, jak chcecie sciagac szybko torrenty, to polecam uTorrent (thx 2 Dundee) a wywalcie BitComety, bo one dosc wolno i czasem dziwnie dzialaja. Mowa tu glownie o UL i o czestym niewykorzystywaniu pelnego pasma DL.
Anonymous
 

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez Anonymous » 5 lip 2006, o 03:20

synek ale ty masz napierodol.... w pale
Anonymous
 

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez Anonymous » 5 lip 2006, o 06:47

Nie no gościu jesteś poporstu śmieszny widze że naprawde niepotrafisz wytrzymać.I potwierdzasz tylko to co napisałem. :cry: :|
Anonymous
 

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez Anonymous » 5 lip 2006, o 17:33

Deejay ale z ciebie PALANT i nie obraz sie za te slowa po hu... to piszesz juz wiemy co i jak a klienta którego nam polecasz tzn uTorrent - top my posiadamy juz od kilku miechów i jedziemy na nim !!! stary powtórze !! , albo i nie slowa Darkboy po kiego mi film w 5 min jak i tak tego nie ogladasz a na HUB jawnet to tak sie udzielasz ze skoncz ten tekst juz :P , naprawde wez sobie slowa poprzedników do glowy !! , moich nie mósisz bo mi to zwisa ale jak siedze z kumpalmi w domu i popijam piwko a na dodatek czytam twoje teksty to gryziemy zebami dywan ze smiechu !! :D jesli jestes taki wszech poterzny to zacznij sie u nas udzielac a nie wychwalac sie łaczem tutaj ludzie mają o wiele slabsze łacza a pisza duzo lepsze slowa niz ty !! a nawet smiem uwazac ze share na DC maja lepsze !!
Anonymous
 

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez Anonymous » 5 lip 2006, o 18:58

I popieram kica napisał to idealnie
Anonymous
 

Konfiguracja torrenta - pochwalcie się i pomóżcie.

Postprzez erwin4@jawnet » 5 lip 2006, o 22:14

deejay a moze bys tak scrn zapodal to uwierze
mnie sie zdaje ze to tylko przechwalki a na dowod masz moje staty z PT
erwin4 (Power User) Dostępny: ---
Ratio: 3.812 Wysłano: 83.53 GB Pobrano: 21.91 GB Aktywne torrenty: Torrents seeding 0 Torrents leeching 0
erwin4@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron