Przywracanie systemu i firewall

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

Przywracanie systemu i firewall

Postprzez phabllo@jawnet » 3 mar 2006, o 15:08

Mam problem z przywracaniem systemu, gdy chce go włączyć wyskakuje taki komunikat: "Przywracanie systemu nie może chronić tego komputera, Uruchom ponownie komputer, a nastepnie uruchom ponownie przywracanie systemu" , oczywiści ponowne uruchoienie nic nie dalo, drugi problem to to że nie mogę włączyc "zapory systemu windows" (takie cos w panel sterowania), wyskakuje komunikat: "nie możan wyświetlić ustawien...." , pleas pomożcie - co mogę zrobić.
Pozdrawiam
phabllo@jawnet
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Przywracanie systemu i firewall

Postprzez Anonymous » 3 mar 2006, o 18:42

Hmm, ciezka sprawa. Sproboj przywrocic jeszcze wczesniejsze ustawienia, ale watpie, zeby to cos pomoglo. Albo sprobuj odpalic Windows Update, oczywiscie po odpowiednim potraktowaniu systemu sprawdzajacego autentycznosc systemu. Nie chce nic mowic, ale najbezpieczniej byloby postawic system od nowa. Moze znajdzie sie ktos, kto ma lepsza solucje na ten problem, bo ja niestety nie pomoge wiecej.
Anonymous
 

Przywracanie systemu i firewall

Postprzez romekk@jawnet » 3 mar 2006, o 21:22

Ja też miałem taki problem i wina była nortona 2006 który coś tam blokował i nie dało się przywrócić system, po odinstalowaniu tego antyvira wszytko chodziło ja trzeba.
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Przywracanie systemu i firewall

Postprzez aerodeck@jawnet » 3 mar 2006, o 23:23

CYTUJE -- " Ja też miałem taki problem i wina była nortona 2006 który coś tam blokował i nie dało się przywrócić system, po odinstalowaniu tego antyvira wszytko chodziło ja trzeba."
Byłem u kolegi co miał dokładnie ten sam problem , niestety opisane zabiegi u niego nie poskutkowały ani żadne inne sposoby , tylko format c dysku. Jedyne co jest zgodne z w/w to że NORTON SYSTEM WORKS 2005 robił konflikt.
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Przywracanie systemu i firewall

Postprzez phabllo@jawnet » 4 mar 2006, o 08:51

niestety nie mam nortona, tylko kasperskyego - wiec pozostaje tylko format c :cry:
Dzięki za odp.
phabllo@jawnet
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Przywracanie systemu i firewall

Postprzez romekk@jawnet » 4 mar 2006, o 08:56

A może spróbuj odinstalować tego antyvira :D
Może to coś da
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Przywracanie systemu i firewall

Postprzez phabllo@jawnet » 4 mar 2006, o 18:35

niestety nic
phabllo@jawnet
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Przywracanie systemu i firewall

Postprzez phabllo@jawnet » 5 mar 2006, o 18:02

a jednak udało się, odinsalowałem service pack'a 2 i wszsytsko ok :D
phabllo@jawnet
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Przywracanie systemu i firewall

Postprzez Anonymous » 5 mar 2006, o 21:17

Hmm, ten SP2 jest dziwny. Ja ostatnio mialem przypadek, ze komp z zainstalowanym SP2 nie zamykal sie. Byl komunikat "mozna bezpiecznie wylaczyc komputer", jak za starych (nie wiem czy dobrych) czasow windowsa 95 i zasilaczy AT. Wywalilem tego packa i wszystko chodzi :)
Anonymous
 


Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron