Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Postprzez Anonymous » 5 lis 2005, o 09:41

Nie wiecie może dlaczego jak próbuję coś przesłać to nie wychodzi?
Może trzeba coś w ustawieniach zmienić:ugeek: ?
Porty działają "na bank" , bo jedyne, co mogę przesłać to kontakty ze spisów telefonów

Z góry dziekuje za pomoc :*
Anonymous
 

Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Postprzez Anonymous » 5 lis 2005, o 09:44

bo nokia to kijowy telefon. Niestety Finowie wymyslili jakas swoja odmiane interfejsu IrDA, ktory nie wspolpracuje ze wszystkimi telefonami. Ze starej nokii typu 6110 tez nie wyslesz po podczerwieni nic na n6610i.
Anonymous
 

Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Postprzez gembol@jawnet » 5 lis 2005, o 11:27

ja mam ten sam problem dowiedzialem sie ze nokia 6610 nie działa z żadnymi telefonami irda jest tylko przystosowana do wysyłania np.notatek lub wiadomosci przykro mi stary lepiej kup sobie podczerwien do komputera i tam sobie poprzesyłaj dzwonki i zdjecia !!!!! bo tak działa !!!
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Postprzez romekk@jawnet » 5 lis 2005, o 22:47

Ja mam taki problem z se t610 a mianowicie gdy chce od kogoś pobrać jakąś melodyjke itp.to wyłancza mi sie wyświetlacz i następuje przerwanie połączenia , ale natomiast gdy chce wyslać coś przez idrde to wszytko działa; Nie wiem czy to wina softu??
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Postprzez nero@jawnet » 6 lis 2005, o 11:15

IrDA w noki 6610i jest przystosowana do łonczenia sie z podczerwienią, np: w komputerze, zato z rzadnym telefonem z IrDA sie nie połonczy.
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Postprzez Anonymous » 6 lis 2005, o 12:50

No właśnie, a dlaczego bo to NOKIE przestarzała technologia za duze pieniadze
Anonymous
 

Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Postprzez barton@jawnet » 6 lis 2005, o 17:38

Może po prostu producenci telefonów z Irdą - dodają do nich inne protokoły transmisji - po zainstalowaniu softu na kompa - wszystko chodzi - ale już dwa telefony pomiedzy soba nie moga się dogadać .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Postprzez Anonymous » 6 lis 2005, o 21:54

Niewiem jak teraz ale w niektorych modelach wspaniałej noki nieszlo przeslac MMS na inny telefon niz nokia. Nie rozumiem dlaczego Nokia to robi. Co jest powodem niekompatybilności. Cyba przymuszenie to kupna czegos co ma znajomy. Naszczeście na naszym rynku Nokia juz nie przeważa. I całe szczeście. Niewiem dlaczego ale normalnie mam uraz do tej prymitywnej technologi. Poprostu moze to zabrzmi smiesznie ale nie trawie Noki, to dziadostwo.
Anonymous
 

Przesyłanie przez podczeriweń z Sagema MyX 5-2 na Nokię 6610i CZEMU NIEMOZLIWE?

Postprzez barton@jawnet » 6 lis 2005, o 22:00

Może dlatego , że to dziadostwo , Nokia sprzedaje najwięcej telefonów na świecie

Oto aktualny ranking :

Udział w Nokii w globalnym rynku komórek wzrósł w drugim kwartale do 31,9 proc., poinformowała firma badawcza Gartner. Rok wcześniej sięgał 29,6 proc. Z danych Gartner wynika, że w drugim kwartale większy udział w rynku osiągnęli także najwięksi rywale Nokii. Amerykańska Motorola zwiększyła go do 17,9 proc. z 15,7 proc. rok wcześniej. W przypadku koreańskiego Samsunga wzrósł on z 12,1 proc. do 12,8 proc. W drugim kwartale globalny rynek komórek wzrósł o 21,6 proc.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron