Nowe miejsca pracy w Fashion House

Komentarze do artykułów w portalu

Nowe miejsca pracy w Fashion House

Postprzez asiunia@jawnet » 17 lut 2008, o 09:51

Nie zgadzam się z tym, że u nas jakby było porządne kino [porządne, nie mówimy tu o żałosnej salce sprzed iluś lat :P ]to i byliby chętni, by tam chodzić. Za każdym razem jak jestem w heliosie w Kato spotykam mnóstwo ludzi z J-na, a przecież nie kazdy ma napisane na czole skąd jest więc jest ich wielu więcej. Nie mamy ani kina, ani żadnego porządnego sklepu, żadnej galerii... jak na wsi:|

Co do cen w FH- byłam tam może z 30 razy, a kupiłam może ze 3 rzeczy max [a wycieczka do sklepów kończąca się fiaskiem to naprawdę dla mnie rzadkość;) ]. O cenach w nike czy adidasie szkoda gadać... w niektórych sklepach asortyment był chyba niewymieniony od początku istnienia :ugeek: jedynie Vero Moda czasem ma jakieś znaczne obniżki, choć nie zawsze- tutaj kurtka kosztowała 169 zł, a taką samą kupiłam w VM w centrum Kato w tym samym dniu za 140zł... więc z outletem ten sklep ma niewiele wspólnego, chyba tylko to, że niektóre kolekcje są "posezonowe"- ale mocno posezonowe- buty sprzed 5 lat za 350 zł to już jakaś paranoja :ugeek:
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 13 gości

cron