Za i przeciw miejskim inwestycjom

Komentarze do artykułów w portalu

Za i przeciw miejskim inwestycjom

Postprzez grisham@portal » 3 mar 2014, o 20:49

dana-76@poczta.jaw.pl (Radny Wacław Chudzikiewicz)
3 marca 2014 w 18:48

Grisham. Urzędniku miłościwie nam panującego. Jeżeli nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi to ponownie zapraszam na dyżur radnego w poniedziałek od 10.00-11.00 . Często dłużej (jak dzisiej do 12.00 z powodu dużej ilośći mieszkańców. Jeżeli chodzi o mają wypowiedz to dla nie kumatych wyjaśniam.
Żadna szkoła w Jaworznie nie posiadada sali w której SKS lub SZW (w zależności jak się nazwie) mógłby rozgrywać zawody sportowe (z udziałem rodziców jako kibiców ). Najwyższy czas zacząć budować przy szkołach nie kurniki i stodoły, ale prawdziwe sale gimnastyczne przydatne dla dzielnic i miasta. Próbowałem to wyjaśnić przy budowie sali w Jeleniu. Nie próbowałem w Szczakowej. Dzisiaj uważam to za swój obowiązek. Podyskuję, ale na argumenty, i nie tylko na forum. Dopuszczam kominiarki.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Re: Za i przeciw miejskim inwestycjom

Postprzez grisham@portal » 3 mar 2014, o 20:49

Panie Radny Chudzikiewicz :
Ad. 1. Nie jestem urzędnikiem miłościwie nam panującemu.
Ad. 2. Nie jestem przeciwnikiem budowy sal gimnastycznych, tylko dlaczego na Jeziorkach i z takim rozmachem, w szkole setka dzieci, z roku na rok będzie ich mniej. Zgoda miasto wybuduje wielką salę z trybunami i co ??? Skąd szkoła weźmie na jej utrzymanie, ogrzanie, etc. Chcesz Pan budować salę dla setki dzieci, a zabieracie pięniądze na remont sali teatralnej w MDK-u dla paru tysięcy jaworznian i nie będę tu przesadnym tyleteż dzieci.

Proszę mi to wytłumaczyć, bo ja niekumaty jestem, szkoła muzyczna miałaby gdzie prezentować swoje dokonania, organizować konkursy, festiwale – czy im nie należą się trybuny ???, Dzieci z jaworznickich szkół zlokalizowanych w rejonie MDK-u (a jest ich sporo) mieliby gdzie wystawiać swoje przedstawienia, przeglądy szkolnych teatrzyków. Czy Pan Panie Radny wie co się dzieje w MDK-u, jak Pani Renata Gacek z wielkim rozmachem działa w nim, ile tam dzieciaków uczęszcza na wszelkiegorodzaju kółka, warsztaty etc.

Na sesjach RM wytykasz miastu budowę dróg, niech mi Pan Panie Radny wyjaśni, gdyby tych dróg nie wybudowany, czy Jaworzno nie byłoby jednym wielkim korkiem samochodów ???

Budżet jest jaki jest i wszędzie coś trzeba zrobić – wszystkich nie zadowoli, Pan i Pańscy koledzy z tzw. opozycji, miast działać na rzecz miasta robicie wszystko aby udupić Silberta i nie ważne czy to jest dobre dla miasta czy też nie. Powiem Panu jedno, Silbert kryształem ni diamentem nie jest, ma też swoje wady, oportunizm, sympatią nie pała, empatii w nim za grosz – ale działa i dąży do celu dla dobra większości, a nie zaspokojenia zachcianek sąsiadów i jednostek.

Na sesjach RM szukasz Pan dziury w całym, a to że informacji nie było na temat bezpłatnej wymiany dokumentów mieszkańców z Siennej (udowodnione na sesji, że były), że przystanku przy geosferze nie zaplanowano jak budowano drogę ( nikt wtedy jeszcze o geosferze nie słyszał)

Miała rozpocząć się budowa stadionu lekkoatletycznego dla paru tysięcy jaworznian i ich dzieci w dzielnicy nieco zapomnianej przez miasto, i co zabraliście pieniądze.

Pan chcesz pełnowymiarową salę gimnastyczną z trybunami budować dla szkoły która z powodu niżu demograficznego może w przyszłości po prostu zniknąć z Jeziorek, a zabieracie pieniądze na budowę stadionu i sali teatralnej. Panie Radny to hipokryzja z premedytacją !!!

Proszę o komentarz.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Re: Za i przeciw miejskim inwestycjom

Postprzez esjot@portal » 30 mar 2014, o 02:30

"dla szkoły która z powodu niżu demograficznego może w przyszłości po prostu zniknąć z Jeziorek"

grisham masz rację jeśli chodzi o brednie "wizjonera" Chudzikiewicza, ale stary ta jeziorkowa szkoła ciągle ma spore wzięcie i będzie je miała. DyrekcjaSP 19 pozbawiła mnie w tym roku nadziei na przyjęcie mojego syna. Mają limit uczniów w oddziale (mój nie jest z rejonu) dochodzą jeszcze sześciolatki z pierwszej połowy roku + rezerwa dla przesiedleńców. Szkoła fajna, kameralna, pasuje mi bardzo podwożenie tam synka po drodze do pracy... ale niestety, raczej się nie dostanie.

Chudzikiewicz przegina z salą pełnowymiarową w Jeziorkach, ale faktycznie, ta salka którą tam mają to jakiś żart.
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 14 gości

cron