Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Komentarze do artykułów w portalu

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez hencock@portal » 18 lut 2014, o 23:49

marek978@poczta.jaw.pl napisał(a):Panie Baron, Redbaron, Grisham, Honcock, Siux 1, Hawkmon i inni urzędnicy wtrącający się ze swoją teorią do każdego (no prawie do każdego) tematu.
Jak mniemam stół był opłacony przez zaproszonych gości, a więc do tej części balu (zabawy, spotkania) nie powinniście się czepiać.
Następna okazja do otwarcia portwela to koncert charytatywny.
Zapraszam Was wszystkich. Myślę, że w ramach szczodrości każdy z Was wysupła po tysiaku.
I nie miejcie pretencji do tych, którzy tylko od czasu do czasu dokonują wpisu.
Oni po prostu nie znają, się na każdym temacie tak dobrze jak Wy.


Pałuj się z tymi twoimi nietrafionymi teoriami. Ja się wypowiadam, a nie wtrącam. To po pierwsze, po drugie nie trzeba chodzić na popijawy żeby wspierać i pomagać. Wódzia na stole była? Była. Dla ludzi, ktorzy tam byli kwota 6 tysiecy to jak splunąć. A oni razem tyle uzbierali!!:| Przy którym stoliku siedzisz? Chlup!
hencock@portal
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez aksa73@portal » 18 lut 2014, o 23:50

A czy zauważyliście tam chyba duża flacha na łba była, nie zły ten bal był później:D
aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez tomaszsedor@portal » 19 lut 2014, o 00:15

Szkoda klakierki, ze jak Wy chodzicie na rauty, imieniny to już tej wódzi nie widzicie?
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez wieszcz@portal » 19 lut 2014, o 00:26

^^Hehe, boli bo koledzy i koleżanki dali się sfocić z wódeczką i kielonkiem? Od kiedy to imieniny nazywane są "balami charytatywnymi"?? I z imprezy charytatywnej zrobiła się charycharytatatytywwwwwna...

Co masz innego napisać?
wieszcz@portal
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez jaw90@portal » 19 lut 2014, o 00:27

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):Szkoda klakierki, ze jak Wy chodzicie na rauty, imieniny to już tej wódzi nie widzicie?

Rusz trochę PodobnoObywatelską głową i zastanów się, czy przeciwko tej wódzie, głównie tu (my, prywatni-publiczni urzędnicy) dyskutujemy. Oczywiście dla Ciebie imieniny i wspaniała, dobroczynna impreza charytatywna to jedno... :D
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez esjot@portal » 19 lut 2014, o 01:03

Niestarannie przeleciałem ten materiał filmowy. Właściciel 3 bram też licytował fanty czy coś mi umknęło? Po wypasionym balu hospicjum zostało odrobinę dofinansowane... ale wydaje mi się, że głównie restaurator zarobił.

Przykład sprzed 2 miesięcy: kolega z pracy odchodził na emeryturę i chciał nas wszystkich zebrać do kupy na imprezce pożegnalnej(w sumie 27 osób). Brał pod uwagę różne lokalizacje, między innymi 3 bramy. Za obiad, zimną płytę, kawy, herbaty, napoje, wieczorem coś na ciepło, zawołali mu 150 PLN od chłopa. Co sprytniejsi obliczą, że to jakieś 4050 złotówek. Naturalnie cena bez alkoholu. Oczywiście zaszaleliśmy pod lepszym adresem w tych samych pieniądzach.

Cztery patole za 27 osób w klasie ekonomicznej! Panie restauratorze z Sądowej, wyszedł pan z tego balu charytatywnego bez strat? Jak to możliwe na takim wypasie?

Od 2006 r. wspomagam Hospicjum i jakoś głupio by mi było wystawiać w tej sprawie gębę do kamery. Inna sprawa, że nikt mojej gęby nie chciałby filmować 8-)
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez czeslaw1963@portal » 19 lut 2014, o 01:25

Oj jakby waszego Silberta i Starzyckiego nie zabrakło i byliby na tej imprezie, to byście nie szczekali jak te wściekłe pieski słuchające tylko panów S.i S. Wasze ataki są ostatnim pomrukiem tych dwóch tyranów, którzy chcą kupić mieszkańcow przed wyborami.

A trzymając się tematu, to cel szczytny. Nie było jednak prezesów spółek miejskich, władz naszego miasta, ktore przez ostatnie 4 lata zarobiły ponad dwa miliony złotych, nie było też członków Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto ( czyt. prywatny folwark) ani członków PiS. Od kolegów wiem, że chcieli iść ale się boją, a niektórzy wprost dostali sugestie z zakazem. A moze zbierają kasę by dać wsparcie dla swojego guru w kampanii?
Poza tym na imprezie dowiedziałem się, że ludzie pracujący w UM są tak zaszczuci, że wszyscy zrezygnowali z PO. Kiedyś karano tak za przynależność do zacnnej Solidarności. Także mamy teraz miejskie wydanie komunistów.
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez esjot@portal » 19 lut 2014, o 01:42

czeslaw1963@poczta.jaw.pl napisał(a): Wasze ataki są ostatnim pomrukiem tych dwóch tyranów, którzy chcą kupić mieszkańcow przed wyborami.


Panskje podejzenia som calkowicie bezpodstawne. Ta pani przysła w tym futrze i w nim wychodzi :D
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez netkuba@portal » 19 lut 2014, o 07:09

Również mam mieszane uczucia, z 1 strony ciesz się, że zebrano pieniądze dla hospicjum, z 2 po co ta cała szopka?
Sam zasilam hospicjum i nie wpadłbym na pomysl, żeby chwalić się na tym fourm.
Mam tylko nadzieję, że ten materiał nie zaszkodzi Hospicjum - bo to naprawdę fantastyczna instytucja z fantastycznymi ludźmi!
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez netkuba@portal » 19 lut 2014, o 07:12

duplikat
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron