Forsal.pl: w Jaworznie zarabia się średnio 4226,59 zł

Komentarze do artykułów w portalu

Forsal.pl: w Jaworznie zarabia się średnio 4226,59 zł

Postprzez barton@jawnet » 13 lut 2014, o 17:28

Frustracja ? :D ja nawet nie wiem co to znaczy :). A zarobki, jasne że za małe ;). Był krótki miesiąc i premia też niższa. Ale niedługo trzynasta pensja. Będą wszyscy zadowoleni :). I na waciki starczy.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Forsal.pl: w Jaworznie zarabia się średnio 4226,59 zł

Postprzez leman@jawnet » 17 lut 2014, o 23:44

barton@jawnet.pl napisał(a):Frustracja ? :D ja nawet nie wiem co to znaczy :). A zarobki, jasne że za małe ;). Był krótki miesiąc i premia też niższa. Ale niedługo trzynasta pensja. Będą wszyscy zadowoleni :). I na waciki starczy.

Jak dla ciebie barton "31" to krótki, to zazdroszczę oczekiwań, a ty jeszcze chcesz dodawać "13" :P

Swoją szosą, to musiałeś duużo kamieni w swoją szkołę rzucać, skoro do dziś nie wiesz co to średnie zarobki ..
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Forsal.pl: w Jaworznie zarabia się średnio 4226,59 zł

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2014, o 05:26

Szkoły, do której ty chodziłeś, już dawno spod kamieni nie widać. Krótki miesiąc, to taki w którym wypada więcej świąt. Zrozumie to ten, który ma płacone na godzinę a nie stałą pensję co miesiąc. Co do średnich zarobków. Nie wiem, czy możesz sobie to wyobrazić, czy przyjmiesz tą wiadomość do siebie, ale średnia zarobków to nie jakaś wyższa matematyka, którą tylko ty mogłeś pojąć. Wyobraź sobie, choć to może być dla Ciebie bardzo trudne, że inni też tą "wiedzę tajemną" posiadają. Nie jest ona dostępna tylko dla Lemana. A tak w ogóle to łykasz kit jak mały kotek. :ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron