Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Komentarze do artykułów w portalu

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez franek@portal » 11 lut 2014, o 14:14

Kilkudziesięciu mieszkańców Ciężkowic złożyło wizytę prezydentowi Pawłowi Silbertowi. Ciężkowiaczanie przekazali na ręce włodarza miasta około 2200 podpisów wraz z protestem. Nie chcą, aby klub o długiej historii zniknął z mapy miasta. W odpowiedzi usłyszeli, że byt klubu zależy wyłącznie od zarządu LKS Ciężkowianka. A nowa umowa ma ukrócić kombinatorski, jak wyraźnie sugerował prezydent, charakter korzystania z publicznego mienia i dotacji, które płyną do klubu z miejskiej kasy.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez jaw90@portal » 11 lut 2014, o 15:40

I po co cały czas mówić "nie wiemy o co chodzi", sugerując, że Silbert chce coś ukryć... Wystarczy przeczytać: http://www.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/1255/prezydent_nie_likwidujemy_ciezkowianki.html

Pyskówka, teksty o największych zarobkach prezydenta, "pan się nie urodził w Jaworznie, tylko w Chrzanowie, to niech się pan nie wypowiada"... Dno i dwa metry mułu, a w skrócie - jaw.pl
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez freezee@jawnet » 11 lut 2014, o 15:49

Jeżeli były problemy z klubem cięzkowianka to dlaczego przez ten cały okres Pan Ciołczyk nie został pociągnięty do odpowiedzialności. Rozumiem że jeśli były przekręty to będą organy ścigania o tym poinformowane i już one zadecyduję kto miał rację...

Ps. Zamknąć coś bo źle działa ok, ale z wywiadu wynika że to "coś" działa źle od kilku dobrych lat, co przez ten czas robił prezydent? Widzę że nawet Pan Glimos chcę też wejść w szeregi "opłacanych z naszych portfeli" koledzy z SLD są dumni!? ;)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez barton@jawnet » 11 lut 2014, o 15:56

Na drugi raz panie Silbert wyślij pan rzecznika prasowego. Nawet w fabryce gumiaków, prezes nie dyskutuje na korytarzu z ludźmi, tylko wysyła tam rzecznika prasowego. Szanuj pan swoje nerwy i zdrowie.:ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez pc1@jawnet » 11 lut 2014, o 15:59

ja się prezydentowi nie dziwie, bo jak inaczej ze wsi*rami z ciężkowic rozmawiać...
pc1@jawnet
 
Posty: 77
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez gargamel@portal » 11 lut 2014, o 16:00

merytoryczna wizyta bez kamer nikogo nie interesowała. Udostępnijcie nagrania wypowiedzi mieszkańców. Wątpię, żeby prezydent tak nerwowo reagował bez powodu.

Nie jestem z chrzanowa ani moja babićka
gargamel@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez robi@portal » 11 lut 2014, o 16:05

A ja mam pytanie do pana prezydenta, kiedy powstanie OBIECANE przez pana boisko na Górniku, na Osiedlu Stałym ze sztuczną murawą i oświetleniem, zawsze pan mówił że pańskie słowo jest ważniejsze od pieniędzy i czy redakcja wie coś na ten temat.
robi@portal
 
Posty: 104
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez maksimus-75@portal » 11 lut 2014, o 16:16

Panowie i Panie z Ciężkowic, bierzcie go za ja.. bo to butne pełne pychy paniątko8-) Zapomniało skąd się wzięło i na kim wyrosło!8-)

Ten materiał filmowy, pokazuje nam prawdziwe oblicze naszego prezydenta, bez makijażu!:)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez tomaszsedor@portal » 11 lut 2014, o 17:05

Strasznie mi się nie podoba sposób i brak szacunku do mieszkańców prezentowany przez władzę - zwłaszcza po 2 minucie materiału.

Jednak dając szansę na obiektywne podejście do tematu proszę za pośrednictwem Redakcji o oficjalne przedstawienie zarzutów UM wobec klubu (bo na razie słyszę tylko pomówienia w kierunku Ciężkowianki, że ktoś kradnie pieniądze?).

Chciałbym wiedzieć czy problemem jest LKS Ciężkowianka czy tez ludzie?

Odniosłem wrażenie, że ludzie z Jaworzna są gorsi. Ja jestem dumny, że urodziłem się w Jaworznie.

W materiale widać jak traktuje się wyborców. Ja też głosowałem na Prezydenta Pawła Silberta - i nie zagłosuję w tym roku na niego, skoro tak traktuje ludzi. My! MIESZKAŃCY! jesteśmy pracodawcami dla władzy samorządowej!

Widziałem na forum i sprawdziłem temat. Ponoć Polski Czerwony Krzyż ma także problemy lokalowe? Taka zacna organizacja? Wstyd! Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych (SISG), które prowadzi szkolenia dla organizacji pozarządowych - także. Obie to organizacje pożytku publicznego.
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez fireword@portal » 11 lut 2014, o 17:25

wieś wsiurami ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie ;) Chamstwo panicza niedługo się ukróci, a rade to sobie On da no a jak w końcu gniecie dupę w MPWiKu... Bardzo dobry przykład na kogo nie głosować (2 pajaców w małpim gaju) ...
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron