Strona 1 z 4

Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 10:01
przez franek@portal
Dlaczego radni nie odebrali Silbertowi 1,7 mln zł na wzrost kosztów wynagrodzeń dla magistrackich urzędników, tak jak wcześniej planowali?

Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 10:37
przez netkuba@portal
A koszty odpraw? - pogrążacie się Panowie w swoim wybiórczym patrzeniu na świat.

Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 10:46
przez baba@portal
Zwykli pracownicy urzędu bardzo dobrze o tym wiedzą , Dzierwa powiedział prawdę-ale to tylko zwiększa niechęć do Silberta, ostatnio znajoma pana prezydenta została przyjęta ze stawką o jakiej reszta może pomarzyć-dział kultury i sportu.

Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 12:27
przez staszek32@portal
Zgadzam się Dzierwa powiedział prawdę - chcieli zabrać ponad 1,3 miliona złotych z wynagrodzenia i tym samym zmusić prezydenta do zwolnień pracowników.
Myśleli, że pracownicy urzędu odwrócą się od Prezydenta, a stało się całkiem odwrotnie. Zjednoczyli się, a raczej zSolidaryzowali się.
PO nie myślało, że sytuacja przybierze taki obrót, wystraszyła się i teraz odkręcają całą sytuację za pośrednictwem mało rzetelnych i wiarygodnych mediów. Ewidentnie platformersi przerżnęli temat i zagrali ludźmi.Tak się nie czyni, ale jak zwykle polityka rodem z warszawki?


Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 12:47
przez gunner1978@portal
On jest z PO, wiec nie dziwia jego gadki o zwalnianiu najmniej zarabiajacyh i dawanie tym lepiej. Przeciez platforma nie jest przedstawicielem naubozszych, a klasy sredniej. Wiec insynuacja jak najbardziej na miejscu. Nie przewidzial tylko, ze najslabsi nie odpuszcza.

Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 13:13
przez feedback@portal
To co mówi powyżej pan Dzierwa to jest jakaś kpina i żenada. Przecież wszyscy pamiętamy jak z radnym Kaczmarczykiem przechwalali się na komisji budżetu ile to osób udało się im zwolnić.

Kto nie pamięta niech koniecznie zobaczy ten film. Aby lepiej usłyszeć ile Dzierwa zwolnił ludzi trzeba włączyć napisy
http://www.youtube.com/watch?v=fB9Loep2z4g

Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 13:43
przez ad-vocem@portal
Trzeba naprawdę nie mieć wyobraźni politycznej, by wierzyć Silbertowi, że doświadczeni radni w roku wyborczym planują lub oczekują zaplanowania zwolnień z pracy.
Nie dziwi jednak fakt ze uwierzyli w to niektórzy urzędnicy.
Atmosfera w jakiej ci ludzie od wielu lat żyją i pracują jest nie do pozazdroszczenia a tylko niewielka część strachu i dezinformacji mamy okazję obserwować w mediach. To przykre, że mądrzy i wykształceni ludzie muszą zgadzać się na takie warunki i manipulacje. Strach o pracę nie powinien wszystkiego tłumaczyć.

Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 13:45
przez testoo@portal
Panie Dzierwa nie kompromituj się Pan. Powiedz Pan iluś swoich kolesi ZATRUDNIŁ w "marszałkowie" i z jakimi pensjami. Ilu ludzi Pan ZWOLNIŁ już wiemy:!:.

Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 15:02
przez barton@jawnet
Teraz wywiady :ugeek:mające na celu wyjść z twarzą wobec urzędników i wyborców. Tłumaczyć, że to Prezydenta wina. Wszyscy winni tylko nie opozycja. Dobrze, że Radny powiedział o zwalnianiu ludzi, lub o obniżeniu warunków pracy. Przyda się ta informacja, przed wyborami. Ciekawe, czy jakieś Memy na ten i podobne tematy Radnych będą się pokazywać w internecie ?.

Czy ktoś tutaj z oponentów ma jeszcze coś do powiedzenia, czy wystarczy ten kawałek filmu na którym widać wyraźnie, kto i co proponował. Dalej będziecie motać i czarować że było inaczej ?. Radni nie chcieli zwalniać urzędników !. Prezydent blefował ?. :ugeek:

Obrazek

Radny Krzysztof Dzierwa

– To proste – mówi radny Krzysztof Dzierwa. – Silbert jest człowiekiem na tyle zdesperowanym, że po ewentualnym odebraniu mu funduszy, zamiast zrezygnować z wyższych płac dla najbliższych współpracowników, był raczej gotów zwolnić – tak jak publicznie się odgrażał – najmniej zarabiających pracowników, a z uzyskanych oszczędności i tak dać swoim ludziom podwyżki. Ustąpiliśmy zatem, aby ratować tych najmniej zarabiających pracowników.

Wytłuszczone wyrazy mnie zastanawiają. Tak powiedział Prezydent Silbert ?. Odgrażał się, że zwolni ludzi, potem kazał im założyć związki przeciwko sobie i jeszcze na koniec zaprosił wszystkich aby zrobili awanturę na sesji ?. Będzie kolejny pozew ?.

Radny Dzierwa odpowiada na trudne pytania

PostNapisane: 8 lut 2014, o 15:24
przez hawkmoon@portal
Słowa Dzierwy na łamach CT są łgarstwem począwszy od kwoty, poprzez intencje. O intencjach pisał Barton, więc nie będę się powtarzał. A kwota, to nie było żadne 1,7 mln, tylko 2,5 mln zł chciali zabraż z budżetu na płace w Urzędzie Miejskim. Już się im wszystko pokićkało. 1,7 miliona to chcieli zdjąć z płac MZNK.

Tacy to fahoffcy, job ich... Od Kolei Śląskich, Stadionu Śląskiego, Śląskiej Karty Usług Publicznych...

Z kłamcami się nie gada, nie dyskutuje, nie negocjuje. Tracą bowiem trwale zdolność honorową. Jako chłopski syn mogę im to w twarz powiedzieć.