Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Komentarze do artykułów w portalu

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez neutralny@portal » 10 lut 2014, o 21:07

Trzeba patrzeć na sprawy obiektywnie, głosy na tym forum graniczą z bezdenną naiwnością. Jeśli ktoś zbija w Jaworznie kasę i odznaczenia to nie Ciołczyk i jego siostra. Należałoby wprowadzić w naszym kraju najpierw regulacje ograniczające bogacenie się elit władzy, udziały w różnych firmach. Bojąc się o swoje stołki, odwracając uwagę od swoich działań rozgłaszają insynuacje o rzekomych nadużyciach tych którzy praktycznie na nich pracują. Widzę, że wielu z Was to kupuje! W takim kraju łatwo się rządzi!
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 10 lut 2014, o 21:15

kubuspuchatek@poczta.jaw.pl napisał(a):Regulacja z tego co słyszałem nagranie z komisji budżetowej to specjalizacja radnych z opozycji :) a nie Prezydenta :D

Myślałem, że odfrunęłaś...
Naj­mniej niep­rawdo­podob­na jest praw­da! Żeby uczy­nić prawdę praw­do­podob­niej­szą, trze­ba do­dać do niej trochę kłamstwa8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 21:30

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
kubuspuchatek@poczta.jaw.pl napisał(a):Regulacja z tego co słyszałem nagranie z komisji budżetowej to specjalizacja radnych z opozycji :) a nie Prezydenta :D

Myślałem, że odfrunęłaś...
Naj­mniej niep­rawdo­podob­na jest praw­da! Żeby uczy­nić prawdę praw­do­podob­niej­szą, trze­ba do­dać do niej trochę kłamstwa8-)


Jak zwykle merytoryka płynie z ciebie całą gębą. Powiedz mi geniuszu gdzie jest napisane że Silbert chce likwidować klub czy stowarzyszenie - gdzie? może masz nagranie jak to mówi lub cokolwiek innego - choćby notkę na papierze toaletowym - cokolwiek?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 21:32

neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):Dowiedziałem się, że Urząd Miasta nic nie likwiduje tylko reguluje. Po tych regulacjach Jaworzno może stać się pustynią sportową. Uważam, że w ramach regulacji to Ciołczyk powinien dostać odznaczenie za zasługi w sporcie na rzecz miasta bo faktycznie to on najwięcej robi, a Prezydent powinien je oddać.


Przestańcie w końcu pleść głupoty! jakiej znowu regulacji? Nie przesadzacie trochę w wypisywaniem tych głupot?
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 10 lut 2014, o 21:41

Wy­palam się... Wy­palam w so­bie resztę człowie­czeństwa! Cze­kam na ro­gu piekła na two­je pot­knięcia! Przek­rwione oczy płoną żądzą zem­sty! Głębo­ko za­korze­nione wro­gie mi sa­memu emoc­je wciąż nie dają mi spo­koju... To sil­niej­sze ode mnie! Nie nazwę się Bożym człowiekiem , dopóki nie upo­ram się sam z sobą, będziesz dla mnie zwykłym ga­dem! Cho­ciaż to ja zja­dam swój włas­ny ogon, nie przyz­nam ci się, że zgu­biłem swoją duszę.
Nie da­waj mi roz­grzesze­nia, chcę się pławić w mo­jej drwi­nie, dopóki nie sięgnę sto­pami dna mo­jego piekła! Wte­dy, przyjdź po mnie, wy­ciągnij po mnie rękę. I wy­bacz!
Ale wybaczenia nie będzie! Niech się Silbert pławi w zemście, lecz prawda jest taka, że ona przypisana jest innym! Nie jemu!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 21:53

masakra, chłopie ty naprawdę masz coś z głową!
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez neutralny@portal » 10 lut 2014, o 22:18

Zastanawiałem się skąd się ciągle bierze tyle przekrętów i nieprawidłowości w elitach władzy naszym kraju. A historia ciągle się powtarza. Zrozumiałem to w końcu na tym forum poświęconym już głośnej sprawie Cięzkowianki. Najpierw przez wiele lat broni się jak niepodległości „nieomylnej” władzy. Potem przez wiele kolejnych lat walczy się z wypaczeniami tejże władzy. Pewna część ludzi pracujących na dobrych posadach będzie zawsze zażarcie bronić swoich pryncypałów. Tych nawet rozumiem chociaż nie cenię. To oni mobilizują się wzajemnie i swoich znajomych aby buczeli, hałasowali w czasie dyskusji, która z założenia powinna być swobodna i demokratyczna w każdym gremium ustawodawczym. Są jednak równie liczni tacy, którzy nie wiem dlaczego niewiele wiedząc o różnych sprawach, sieją zamęt i szum medialny. Pewnie tak już mają, chcą zaistnieć, nawet w taki beznadziejny sposób. Ci w swojej oszołomskiej robocie, nie zdają sobie sprawy jakimi są społecznymi szkodnikami. W takich warunkach władzy łatwo bezwzględnie rozprawiać się z opozycyjnymi działaczami, niewygodnymi mediami i pozwolić na obrzucanie ich rozmaitymi insynuacjami i epitetami. Później, czasem po latach się dowiadujemy jak wiele racji mieli Ci, którzy w porę postrzegali błędy rządzących.
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez kubuspuchatek@portal » 10 lut 2014, o 22:36

neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):Zastanawiałem się skąd się ciągle bierze tyle przekrętów i nieprawidłowości w elitach władzy naszym kraju. A historia ciągle się powtarza. Zrozumiałem to w końcu na tym forum poświęconym już głośnej sprawie Cięzkowianki. Najpierw przez wiele lat broni się jak niepodległości „nieomylnej” władzy. Potem przez wiele kolejnych lat walczy się z wypaczeniami tejże władzy. Pewna część ludzi pracujących na dobrych posadach będzie zawsze zażarcie bronić swoich pryncypałów. Tych nawet rozumiem chociaż nie cenię. To oni mobilizują się wzajemnie i swoich znajomych aby buczeli, hałasowali w czasie dyskusji, która z założenia powinna być swobodna i demokratyczna w każdym gremium ustawodawczym. Są jednak równie liczni tacy, którzy nie wiem dlaczego niewiele wiedząc o różnych sprawach, sieją zamęt i szum medialny. Pewnie tak już mają, chcą zaistnieć, nawet w taki beznadziejny sposób. Ci w swojej oszołomskiej robocie, nie zdają sobie sprawy jakimi są społecznymi szkodnikami. W takich warunkach władzy łatwo bezwzględnie rozprawiać się z opozycyjnymi działaczami, niewygodnymi mediami i pozwolić na obrzucanie ich rozmaitymi insynuacjami i epitetami. Później, czasem po latach się dowiadujemy jak wiele racji mieli Ci, którzy w porę postrzegali błędy rządzących.


Neutralny piękna wypowiedź i nawet się z nią zgadzam. Osobiście jednak uważam, że w Naszym mieście mamy nieco odwrotną sytuację. Nieuczciwa opozycja, która nie tyle chce wnieść świeżość co po prostu i w bardzo brudny sposób dorwać się do stołków. A o mediach szkoda gadać bo przypomina to raczej gazetkę szkolną niż media z prawdziwego zdarzenia. Nie poważam wykorzystywania narzędzia takiego jak media ani w kraju ani w naszym mieście. Chciałbym bardzo aby można było poczytać o wydarzeniach bez oślizgłego komentarza ziejącego nienawiścią do władzy. Byłoby miło. Chciałbym żeby opozycja potrafiła coś zaproponować zamiast w takim stylu pchać się na stołki. Chciałbym... Cóż jest inaczej
kubuspuchatek@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez leshec80@portal » 10 lut 2014, o 22:45

Ja mam inną teorię - za całym zamieszaniem stoi SDJ i WDJ - bo to tylko oni mogą na tym zyskać, PO może tylko stracić - dlatego ciągle mam nadzieję, że moim koledzy, znajomi a i niedawni współpracownicy się opamiętają - liczę na to z całego serca, bo jak już pisałem w PO są też fajni ludzie, których naprawdę bardzo cenię.

Tym jątrzącym, życzę tylko aby ludzie pokazali im w listopadzie co o tym sądzą, gdzie mają kłamstwo i manipulację.
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez neutralny@portal » 10 lut 2014, o 23:04

Poprzednik napisał "W naszym mieście mamy nieco odwrotną sytuację. Nieuczciwa opozycja, która nie tyle chce wnieść świeżość co po prostu i w bardzo brudny sposób dorwać się do stołków”
I znowu myślenie totalitarne, wprost rodem z poprzedniej epoki!
Nie wiem skąd taki jednokierunkowy pogląd (pewnie ktoś dobrze usytuowany w obozie władzy lub czerpiący z niej korzyści). Mówiąc o radzie,wiemy, że tam są różni ludzie, podobnie jak wśród rządzącej koalicji. Ważne aby była swoboda dyskusji, a nie „wschodnie” metody potępiania wszystkich w czambuł, to bardzo wygodne i charakterystyczne dla arogancji władzy. Zawsze grupa rządząca ma przewagę (bo bez takiej trudno rządzić ) i dlatego tępienie opozycji niedemokratycznymi metodami może budzić niepokój. Wyborcy, wcześniej czy później w końcu i tak ocenią każdego w jakiś tam sposób. Bez względu na nasze dyskusje. Warto jednak kształtować kulturę polityczną bo bez tego daleko nie dojdziemy
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron