Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 11 kwi 2014, o 19:33

jawman@portal napisał(a): Co do prysznica to ja w przeciwieństwie do ciebie jełopie nie muszę się kąpać po robocie bo nie zapier..lam za fizola na elektrowni. :D
Jełopie ty się jedynie wietrzysz, aby zapach ( smród) był twoim znakiem rozpoznawczym dla innych twojego pokroju
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 14 kwi 2014, o 06:20

kasza@portal napisał(a):wystarczy, że miała chłopaka jak i męża buca i pedała to ją kompletnie wyleczyło


Hehe no tak. To trzeba laskę zrozumieć, że po takich przygodach szukała pocieszenia w ramionach księdza i innych podstarzałych wąsiastych lowelasów.Ale jak widać do pedałów ją ciągnie dalej - choćby twój przykład debilu z elektrowni. hehehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 14 kwi 2014, o 16:12

ganicus@portal napisał(a):
kasza@portal napisał(a):wystarczy, że miała chłopaka jak i męża buca i pedała to ją kompletnie wyleczyło


Hehe no tak. To trzeba laskę zrozumieć, że po takich przygodach szukała pocieszenia w ramionach księdza i innych podstarzałych wąsiastych lowelasów.Ale jak widać do pedałów ją ciągnie dalej - choćby twój przykład debilu z elektrowni. hehehe


mnie wystarczy, że przyznałeś,że jej byli to buce. Ja pójdę jeszcze dalej nie tylko buce ale i mendy które jak zostali kopnięci w tłuste dup...ka, próbują odgryzać się. Jak byli do du...p jako partnerzy ,tak dalej jako ojcowie. Ale czego można oczekiwać od patologii. Nie ważne gdzie znalazła pocieszenie,to jej sprawa, dla na pewno nie są to pedały tak dobrze przez ciebie wspominani.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 15 kwi 2014, o 07:40

Qrwa zawsze będzie qrwą. Tym bardziej jak ma to w sobie głęboko zakorzenione. Następny amant tadek też kopnął w dupę twoją oblubienicę bo sobie nową parafiankę z Jelenia znalazł i teraz tam jeździ na śmiganie. Widać nie ma szczęścia do tych partnerów. Na szczęście ma następnych pocieszycieli gotowych stawać w obronie jej zjeb..ego honoru.
A tobie pajacu napisałem już wcześniej, że to ty pedałem jesteś i nie będę się powtarzał. Taka zwykła ciota jest z ciebie (robisz za kobietę) :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 15 kwi 2014, o 07:43

Jedynym bucem i pedałem jesteś ty cioto kaszowata. I na dodatek debilem i kretynem w jednym. I nie ma tu co do tego żadnych wątpliwości. Od tego posuwania przez kolegów pod prysznicem na elektrowni twój mózg zmienił widocznie położenie. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 15 kwi 2014, o 16:02

jawman@portal napisał(a):Jedynym bucem i pedałem jesteś ty cioto kaszowata. I na dodatek debilem i kretynem w jednym. I nie ma tu co do tego żadnych wątpliwości. Od tego posuwania przez kolegów pod prysznicem na elektrowni twój mózg zmienił widocznie położenie. :D


widać dostałeś dostęp do mózgu bo się uaktywniłeś. Musiał być to potężny naganiacz skoro taka elokwencja u ciebie. Ale mendą byłeś , jesteś i będziesz tak jak ganicu(ta)s
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 16 kwi 2014, o 06:02

Wiesz debilu, mnie dostępu do mózgu nikt nie musi przyznawać. ty za to jełopie masz kaszę zamiast mózgu zgodnie z nickiem więc nie ma ci czego przyznawać.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 16 kwi 2014, o 07:11

jawman@portal napisał(a):Wiesz debilu, mnie dostępu do mózgu nikt nie musi przyznawać. ty za to jełopie masz kaszę zamiast mózgu zgodnie z nickiem więc nie ma ci czego przyznawać.


czytaj ze zrozumieniem "mendo". Nie pisałem o przyznawaniu a dostępie. Jednak za krótko byłeś posuwany aby to zrozumieć. Za krótki czas dostępu do mózgu
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 16 kwi 2014, o 11:13

kasza@portal napisał(a):czytaj ze zrozumieniem "mendo". Nie pisałem o przyznawaniu a dostępie. Jednak za krótko byłeś posuwany aby to zrozumieć. Za krótki czas dostępu do mózgu


ty czytaj ze zrozumieniem buraku w szczególności to jak ci cioto napisałem, żebyś się walił na ryj.
Pedale z elektrowni.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 16 kwi 2014, o 11:17

ooo debil z elektrowni dzisiaj do południa się udziela. :D
tobie jedna pseudo dentystka zrobiła trepanacje czaszki wyciągnęła ten orzeszek co go miałeś i wsypała tam kasze. tylko jeszcze ci wcześniej tam nasrała pajacu. :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 18 gości

cron