Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Komentarze do artykułów w portalu

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez redakcja@jawnet » 22 lis 2010, o 19:53

Prezentujemy wywiad z Pawłem Kaczmarczykiem, który był nadawany na żywo w telewizji CTV Jaworzno. Posłuchaj jak kandydat WDJ komentuje wyniki wyborów.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez kosa@portal » 22 lis 2010, o 22:47

Kaczmarczyk albo odetnie sie od towarzyszy czyt. tarabula, fufala, chudzikiewicz etc albo w nastepnych wyborach poplynie hen hen daleko to juz ostatki na szczescie.
kosa@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez robi@portal » 22 lis 2010, o 23:02

Mogłem se wyobrazić Kaczmarczyka jako prezydenta, ale jako Fudała wice to już nie i dałm głos na Silberta
robi@portal
 
Posty: 104
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez barton@jawnet » 22 lis 2010, o 23:21

A mnie się nie spodobały dziwne wybuchy śmiechu u pani redaktor ...jak przepytywała pana Silberta była poważniejsza .

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez szymonk@jawnet » 22 lis 2010, o 23:31

też to zauważyłem.

w tym wywiadzie wypadł zdecydowanie lepiej niż na spotach.

dlaczego nie było debaty kandydatów na urząd prezydenta Jaworzna?
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez barton@jawnet » 23 lis 2010, o 09:23

Wsłuchu-jąc się w wypowiedź Pawła Kaczmarczyka można usłyszeć , że jednak tutaj na forum zagląda...:)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez seba@jawnet » 23 lis 2010, o 10:12

barton@jawnet.pl napisał(a):Wsłuchu-jąc się w wypowiedź Pawła Kaczmarczyka można usłyszeć , że jednak tutaj na forum zagląda...:)


A ja wiem z różnych źródeł, że połowa Radnych jak i pracowników instytucji miejskich tu zagląda. Ale to dobrze, niechaj czytają nasze "wypociny" i komentarze analizują je i wyciągają wnioski :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez barton@jawnet » 23 lis 2010, o 10:21

Może powstanie internetowe studio kontaktu z radnymi , na zasadzie ...zadaj pytanie radnemu , wnioski , prośby , komentarze :) .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez krzysio@jawnet » 23 lis 2010, o 11:26

dobry pomysł przy - było by wiadomo kto tak naprawdę się udziela i na kogo później warto głosować. A i zadawane pytania nie trafiały by do nikąd :D
Avatar użytkownika
krzysio@jawnet
 
Posty: 196
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Paweł Kaczmarczyk - wywiad

Postprzez szymonk@jawnet » 23 lis 2010, o 12:35

barton@jawnet.pl napisał(a):Może powstanie internetowe studio kontaktu z radnymi , na zasadzie ...zadaj pytanie radnemu , wnioski , prośby , komentarze :) .


świetny pomysł. Zrobić taką platformę kontaktową z radnymi ale i również z osobami pracującymi w miejskich jednostkach (choćby sekretariaty, rzecznicy prasowi), osobami publicznymi działającymi w lokalnych stowarzyszeniach czy klubach. Pomysł ma szansę w przypadku gdy nie będzie anonimowości. Gdzie z poziomu Bartona i innych komentatorów przejdziemy na podpisywanie się z imienia i nazwiska. Inaczej nikt poważny nie będzie się wdawał w pyskówki z takimi komentatorami, którzy pojawili się tutaj przed wyborami, chcącymi anonimowo zbluzgać kogo tylko się da.

Zresztą, to jest szerszy temat do dyskusji zwłaszcza w kontekście tego forum. Ono ma już grono stałych komentatorów i to jest potencjał który warto wykorzystać. Każda ze stron na tym zyskuje, zarówno my, stali użytkownicy jaw.pl, jak i druga strona, która zyskuje kolejny kanał do komunikacji z mieszkańcami. No i byłoby to dosyć innowacyjne rozwiązanie. Nie znam gminy/powiatu/województwa która w taki sposób komunikowałaby się z mieszkańcami. Są dyżury radnych, fajnie. Sęk w tym, że nie mam czasu jeździć specjalnie po to do Jaworzna. Może ktoś z biura promocji przeczyta to i zastanowi się nad takim szczątkowym pomysłem.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 20 gości