Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Komentarze do artykułów w portalu

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez porkea@portal » 24 sty 2014, o 08:05

a dlaczego szanowna redakcja nie sprecyzowała tego KTO CO I DLACZEGO
Wszystko za sprawą poprawek jakie złożyli radni klubów PO, WdJ, SdJ.!!!!!!! BRAK JEDNEGO zdania a robi wielką różnicę, czyżby ktoś komuś coś obiecał....ludzie krew mnie zalewa....
porkea@portal
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez javo@portal » 24 sty 2014, o 08:39

katowicka@poczta.jaw.pl napisał(a):

Szkoda, żeście się na tej klamce jeszcze nie uwiesili, albo nie położyli w progu.

Cóż... bezczelny uśmieszek Pawła J. uwieczniony w kadrze jest kwintesencją idealnie podsumowującą Wasze podejście do spraw poruszanych w realizowanych ostatnimi czasy materiałach.


zgadza się :D

wychodzi buractwo tych "mediów" jak się grzecznie informuje że na zebraniu nie życzy ktoś sobie obecności TAKICH "mediów" to żeby się temu sprzeciwić musi dojść do przepychanki z kamerzystą - bo może wyjdzie z tego coś ciekawego a kolejny materiał będzie można wykorzystać przeciwko ... :evil::(

to już jest dno niżej już spaść nie można :!:
Javo
Avatar użytkownika
javo@portal
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno - Osiedle Stałe

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez hawkmoon@portal » 24 sty 2014, o 09:10

Właśnie dotarła informacja, że wszystkie zaplanowane na dziś komisje Rady Miejskiej zostały odwołane.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez obywatel60@portal » 24 sty 2014, o 09:33

co to oznacza że komisje na dziś zostały odwołane
obywatel60@portal
 
Posty: 81
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez siux1@portal » 24 sty 2014, o 09:38

netkuba@poczta.jaw.pl napisał(a):Kilka dni mnie już tutaj nie było i widzę, że już nawet słowo bagno jest zbyt piękne do określenia to co tu się dzieje...

Dla porównania artykułu z 2 innych jaworznickich portali:

http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2866&Itemid=1#.UuIJqrStZ7c


http://www.jaworznianin.pl/2014/01/decyzja-radnych-spowoduje-chaos-200-urzednikow-na-bruk-zamkniece-izby-wytrzezwien-niedokonczone-inwestycje/

Myślę, że ostatni materiał dużo mówi, zrobiły go osoby spoza naszego bagna.

Nawet TVS zrobiła o tym materiał:
http://www.tvs.pl/48088,250_urzednikow_w_jaworznie_do_zwolnienia_przez_ciecia_w_budzecie_miastu_grozi_paraliz.html


I tu mamy piękny przykład demokracji. Może to wielkie i patetyczne słwoa, ale zdobycze wolnego kraju, wolność słowa, wyrażania przkonań itp tu pokazują jak są ważne.
Dzięki temu nie jesteśmy skazani jak za komuny na jedne słuszne media. Matysik nie może manipulować społeczeństwem, jak chce, karmiąc je własnymi bzdurami. Mamy również inne media, które potrafią przedstawić inny punkt widzenia - słuchacz i czytelnik może wyrobić sobie zdanie tak o wydarzeniach, jak i o rzetelności dziennikarzy. To chyba redakcję tej gadzinówki najbardziej boli. Brawo dla www.mojejaworzno.pl i www.jaworznianin.pl. Brawo również dla TVS.pl
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez siux1@portal » 24 sty 2014, o 09:41

Panie Hawkmoon - właśnie - co to oznacza i co się z tym wiąże że komisji dziś nie będzie? Kto zadecydował ze komisji nie będzie? Czy radni przestraszyli się? Czy też są inne powody?
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez hawkmoon@portal » 24 sty 2014, o 09:49

siux1@poczta.jaw.pl napisał(a):Panie Hawkmoon - właśnie - co to oznacza i co się z tym wiąże że komisji dziś nie będzie? Kto zadecydował ze komisji nie będzie? Czy radni przestraszyli się? Czy też są inne powody?


Powody nie są znane. Wiem, że powstałe wczoraj związki zawodowe się wybierały na te komisje, żeby posłuchać radnych. Komisje są jak sesja otwarte dla wszystkich chętnych. Odwołanie tych posiedzeń można interpretować jednoznacznie.

Natomiast dziś na 15.00 zostali na spotkanie z pracownikami UM zaproszeni Radni - inicjatorzy zwolnień, oraz pozostali, którzy będą skłonni wybić to inicjatorom z głowy. Wszyscy zastanawiają się kto z radnych przyjdzie.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez leshec80@portal » 24 sty 2014, o 09:49

siux1@poczta.jaw.pl napisał(a):
netkuba@poczta.jaw.pl napisał(a):Kilka dni mnie już tutaj nie było i widzę, że już nawet słowo bagno jest zbyt piękne do określenia to co tu się dzieje...

Dla porównania artykułu z 2 innych jaworznickich portali:

http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2866&Itemid=1#.UuIJqrStZ7c


http://www.jaworznianin.pl/2014/01/decyzja-radnych-spowoduje-chaos-200-urzednikow-na-bruk-zamkniece-izby-wytrzezwien-niedokonczone-inwestycje/


Myślę, że ostatni materiał dużo mówi, zrobiły go osoby spoza naszego bagna.

Nawet TVS zrobiła o tym materiał:
http://www.tvs.pl/48088,250_urzednikow_w_jaworznie_do_zwolnienia_przez_ciecia_w_budzecie_miastu_grozi_paraliz.html


I tu mamy piękny przykład demokracji. Może to wielkie i patetyczne słwoa, ale zdobycze wolnego kraju, wolność słowa, wyrażania przkonań itp tu pokazują jak są ważne.
Dzięki temu nie jesteśmy skazani jak za komuny na jedne słuszne media. Matysik nie może manipulować społeczeństwem, jak chce, karmiąc je własnymi bzdurami. Mamy również inne media, które potrafią przedstawić inny punkt widzenia - słuchacz i czytelnik może wyrobić sobie zdanie tak o wydarzeniach, jak i o rzetelności dziennikarzy. To chyba redakcję tej gadzinówki najbardziej boli. Brawo dla www.mojejaworzno.pl i www.jaworznianin.pl. Brawo również dla TVS.pl



Najbardziej wkur... jest to że CT płacze że Prezydent (nie dając ogłoszeń) zamyka usta "niezależnym mediom" tymczasem Radni WDJ, SDJ i PO chcą zamknąć usta innemu - tym razem obiektywnemu - dziennikarzowi - Olkowi Turze - strasząc go zamknięciem jego miejsca pracy. PANOWIE RADNI, GAZETO CT - OPAMIĘTAJCIE SIĘ - JESZCZE JEST CZAS!!!:!:
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez barton@jawnet » 24 sty 2014, o 15:00

spam...

Poszukuję jakiejkolwiek informacji o userze na forum, pod nickiem "maksimus-75".

Proszę anonimowych pracowników firmy Art-Com aby mógłby mi podać pełny adres (lub adresy) IP tego usera powyżej, bo to że UPC to raczej pewne. Zobowiązuję się dotrzymać tajemnicy, oraz nie ujawniania źródła informacji.

Dodatkowo proszę wszystkich ludzi z forum, lub z poza niego, kto ma jakiekolwiek informacje o wyżej wymienionym userze, o jakieś namiary aby podał mi je anonimowo (gwarantuję anonimowość!) na mojego maila.

Pilnie poszukuję tego usera, ponieważ chciałem się z nim wymienić na znaczki pocztowe.

Liczę na konkretne odpowiedzi...adres mailowy na forum wiadomy :D.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pensje urzędników zagrożone? Pyskówka na komisji oświaty

Postprzez barton@jawnet » 24 sty 2014, o 18:14

czeslaw1963@poczta.jaw.pl napisał(a):Poniżej cytuję to co Barton wrzucił o średnich zarobkach.
Może zamiast 130 pracowników UM zwolnić 15 najlepiej zarabiających?



Uważaj co cytujesz !.

W każdej chwili mogę z tobą wejść na drogę sądową o bo cytujesz mnie na forum słowami których nigdy nie wypowiedziałem !.

Wklejasz coś bezsensownie po kimś, "Może zamiast 130 pracowników UM zwolnić 15 najlepiej zarabiających?"

Oświadczam, że te powyższe słowa nigdy nie były mojego autorstwa. Nad moją wypowiedzią ktoś dopisał te słowa a potem pierdoły na forum to skopiowały.


Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron