Polećcie dobrego pediatrę

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez jacob2@jawnet » 8 mar 2011, o 06:23

Jest to o tyle wygodne, ze jeśli sprawa jest pilna to przyjmie dziecko również w szpitalu


No właśnie-w szpitalu. A skasuje jak za wizytę domową - lekarskie sztuczki.

A co do dra Wojtyły-mój syn ma 3 lata, chorował nie raz i nie dwa - leki zawsze trafione i wcale nie stos. Ale to już jest subiektywne odczucie. Ilu lekarzy tyle zdań!
jacob2@jawnet
 
Posty: 42
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez lagarto@jawnet » 8 mar 2011, o 07:38

ukaja napisał(a):
Jeżeli chcesz to na priv mogę Ci podać jego numer telefonu. Jest to o tyle wygodne, ze jeśli sprawa jest pilna to przyjmie dziecko również w szpitalu


Dawaj priv :) Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda...
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez lagarto@jawnet » 8 mar 2011, o 07:46

jacob2@jawnet.pl napisał(a):
A co do dra Wojtyły-mój syn ma 3 lata, chorował nie raz i nie dwa - leki zawsze trafione i wcale nie stos. Ale to już jest subiektywne odczucie. Ilu lekarzy tyle zdań!


Pamiętam dr. Wojtyłę z czasów swojego późnego dzieciństwa :D Był wtedy początkującym lekarzem, a akurat należałem do jego rejonu... Całkiem sympatyczny gość.
Masz rację, ilu lekarzy tyle będzie zdań. Jak się nic nie dzieje i nie ma żadnych komplikacji to lekarz, naszym zdaniem, jest ok. Problem jest wtedy, gdy zaczynają się "schody". Wtedy doktor jest już "be", że nie zareagował w porę, że przepisał złe leki itp.
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez Anonymous » 8 mar 2011, o 09:16

jacob2@jawnet.pl napisał(a):No właśnie-w szpitalu. A skasuje jak za wizytę domową - lekarskie sztuczki.


Tu się z Tobą niestety zgadzam w 100%
Anonymous
 

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez pp82@portal » 8 mar 2011, o 11:51

A ja polecam panią dr Teresę Mularczyk-Znój. Antybiotyków nie wypisuje bez potrzeby, ma podejście do dzieci i chyba lubi swoją pracę :) Przyjmuje w Elvicie, jedyny minus, że nie jest codziennie. Druga pani dr Kawecka z przychodni Podwale. Godna polecenia.
pp82@portal
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez leman@jawnet » 8 mar 2011, o 16:46

jak tak niewiele się pomyliłem w pierwszej wypowiedzi.. ;) to trochę pościemniam
i proponuję, zamiast zapisywania nr. telefonów lekarzy profilaktykę :)
dużo owoców, czosnek (ale polski! nie chińszczyzne) surową cebulę, teraz tanie są cytrusy, za kwile inne ,..
każdy facet w Dniu Kobiet wie to najlepiej ;)
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez Anonymous » 15 mar 2011, o 15:18

Zgadzam się z poprzedniczką, jak pojawia sie przeziebienie, nie czekać, zrobic syrop z cebuli dodać miodu i podawać kilka razy dziennie dziecku. z głowy bedą antybiotyki i zbędne wydatki na lekarstwa:D Brałam te rady z dystansem dopóki nie wypróbowałam na 6 letniej córze:D
Anonymous
 

Re: Polećcie dobrego pediatrę

Postprzez netkuba@portal » 31 lip 2014, o 17:33

Witam!

Minęło kilka lat od ostatniego postu w tym temacie, w związku z tym, że oczekujemy w sierpniu córeczki to poszukujemy pediatry.
Czy możecie polecić jakiegoś sprawdzonego?, jakie macie zdanie na temat pediatrów z Elvity na Osiedlu Stałym?

Z góry dziękuje,
Kuba
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron