Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 19 mar 2014, o 11:48

kasza@portal napisał(a):
ganicus@portal napisał(a):Musiał to być ktoś, kto się na tym zna. Jakiś doktór po doktoracie. hehehe Pewnie titina mu pojechała wiertłem po mózgownicy.


a po drugie widzę,że jej bardzo zazdrościsz ,że pomimo tego, że ma męża debila zdołała się uczyć. A słowo " doktór" to z jakiej gwary???
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 19 mar 2014, o 12:19

Już ci kiedyś jełopie napisałem czym się różni doktór od doktora. Jak byś nie miał nasrane pod kopułą to byś zrozumiał. :D
Laska miała męża debila, innych partnerów debili. Całe szczęście że w końcu na jakiegoś mędrca godnego swojej osoby trafiła. :D
A doktoratu zrobionego na du..ie raczej nie ma powodu zazdrościć. hehehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 19 mar 2014, o 12:21

Ja posunę się dalej i twierdzę że w tym zaawansowaniu głupoty czas zacząć robić profesora. ;D
Bo to już ten etap. ;D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 19 mar 2014, o 12:42

Ale po tych tekścikach dziecka uwięzionego w ciele "kobiety" typu "aby spróbuj wytłumaczyć" i "trudno ciebie zrozumieć" od razu wiadomo kto jest autorem tych tekstów. :D Jeszcze zdrobnionek słóweczek brakuje czasami. :D
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 19 mar 2014, o 12:52

[quote="ganicus@portal"]Już ci kiedyś jełopie napisałem czym się różni doktór od doktora. Jak byś nie miał nasrane pod kopułą to byś zrozumiał. :D
Laska miała męża debila, innych partnerów debili./quote]
widzisz starałem się być miły dla ciebie, a ty znowu z inwektywami. Do ciebie jedynie trafia słownictwo rynsztokowe. Prawda patologia. Cieszę się ,że przyznałeś wreszcie, że " laska" ma męża debila i wcześniejszego partnera równie godnego tego miana. Dalej nie wiem, w jakiej gwarze znajduje się słowo " doktór".
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 19 mar 2014, o 12:55

jawman@portal napisał(a):Ja posunę się dalej i twierdzę że w tym zaawansowaniu głupoty czas zacząć robić profesora. ;D
Bo to już ten etap. ;D


to kiedy robisz doktorat?? Ile kaczek na to przeznaczyłeś tak jak podczas studiów inżynierskich i czy jest taka uczelnia aby takiego debila promować i później pozwolić mu robić profesurę??
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 19 mar 2014, o 13:46

Powiedz jeszcze coś mądrego pajacu. Fajnie się czyta te twoje wypociny. :D
Tutaj nikt nie potrzebuje, żebyś był miły więc możesz sobie swoją miłość w dupę wsadzić pajacu. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 19 mar 2014, o 13:50

kasza@portal napisał(a):to kiedy robisz doktorat?? I

Są tacy ludzie debilu, którzy mają inne cele w życiu i nie muszą komuś wchodzić w dupę za marny tytuł naukowy.
Tym bardziej jak widać na przykładzie twojej oblubienicy ten tytuł nic nie wnosi a wręcz po otrzymaniu takiego tytułu zwiększa się głupota człowieka.
Ale taki debil jak ty tego nie zrozumie. hehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 20 mar 2014, o 07:15

Pajac nie dał głosu. Musiał mieć ciężką popołudniówkę. Ile tam tirów z mączką trzeba było rozładować i wrzucać do kotła? :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 20 mar 2014, o 11:17

jawman@portal napisał(a):Pajac nie dał głosu. Musiał mieć ciężką popołudniówkę. Ile tam tirów z mączką trzeba było rozładować i wrzucać do kotła? :D


nie wszyscy mają możliwość korzystać z neta i pisać w pracy. Za to w domu to co innego. Tobie albinos przeszkadza czy pogoń za wsadem w odbyt.
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron