Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 21 lut 2014, o 11:56

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):dwa obawa,że pomylisz owcę z dzieckiem


Biorąc pod uwagę owłosienie twojej przyjaciółki uważaj, żebyś jej nie pomylił z samicą orangutana jak do zoo pojedziesz. hehehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 21 lut 2014, o 17:10

ale jak zobaczę hipopotama od razu pomyślę o tobie
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 21 lut 2014, o 17:11

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Wiesz baranem to jesteś jednak ty. Raz, że Ci piszę, że nie jestem mężem twojej przyjaciółki a ty dalej swoje, dwa, że zadajesz się z szurniętą laską.
Rozumiem, że to ty jesteś tym kolejnym amantem po tadku, który zajął się pokrzywdzoną? :)


powiedziałeś to do lustra???? Widać bardzo pragniesz do niej wrócić
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 24 lut 2014, o 08:39

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):powiedziałeś to do lustra???? Widać bardzo pragniesz do niej wrócić

Wiesz jak widać nie do lustra baranie. Jak ci wcześniej napisałem mam żonę i nie muszę do nikogo wracać. Twoja szurnięta przyjaciółka za to jakoś non stop zmienia sobie partnerów a w zasadzie ojców dzieciom. Ale jak słyszałem patologia tam w tej rodzinie jest od pokoleń więc dla nas tutaj nie jest to dziwne. :) Taka rodzinka. Mamusia i babcia też lubiły takie klimaty. :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 24 lut 2014, o 09:35

skoro jesteś sąsiadem mieszkającym " niedaleko" i masz jeszcze żonę, to nie jesteś ojcem starszej z dziewczyn?? niedouczonym zakompleksionym informatykiem??
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 24 lut 2014, o 13:24

Pudło jełopie ale próbuj dalej. Trochę ludzi zna twoją szurniętą "pokrzywdzoną" przyjaciółkę. Jest sławna na całe miasto przez swoją głupotę.
Może jestem księdzem a może policjantem albo innym następnym pocieszycielem "pokrzywdzonej" laski??
Całe szczęście, że ona jest taka douczona bo w Jaworznie tylko ona jest mądra i inteligenta a reszta mieszkańców to jełopy według niej. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 24 lut 2014, o 13:38

Hehe to ile ta twoja laska miała tych facetów? Może to z nią jest coś nie tak a nie z nimi? hehehe. Do ilu razy sztuka w jej przypadku? Do 20? Może 21 jej podpasuje i będzie zadowolona? Ja bym się takiej laski na twoim miejscu brzydził tknąć nawet kijem po tylu partnerach pajacu.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 24 lut 2014, o 13:41

Nie no specjalista od bitwy pod Grunwaldem, rycerzyk kaszka będzie bronił honoru swojej lady. Tylko może się okazać, że ta lady wcale honoru nie ma tylko jest zwykłą k... :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 24 lut 2014, o 13:50

Jedną wspólną cechę mają teraz odpowiedni kandydaci. Muszą być wąsiastymi podstarzałymi lowelasami najlepiej ze znajomościami albo z elektrowni. hehehe Kaszki związek ma szansę przetrwać bo pracuje na elektrowni a na elektrowni prawie wszyscy mają wąsy. :D
Ale najważniejsze cechy to wąsy i wiek powyżej 50-tki. hehehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 24 lut 2014, o 13:55

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):Ale najważniejsze cechy to wąsy i wiek powyżej 50-tki. hehehe


A to by się zgadzało bo widuje tam takich. Jeden prezes krzysiek wąsaty, potem jeden taki pajac co jeździ takim matizem pedalskim też z wąsami, ks. tadek z wąsami. Jakieś zboczenie z tymi wąsami. :D
Ciekawe czy ten jełop kasza też ma wąsy. Ale pewnie tak. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron