Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Re: Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez grisham@portal » 21 lut 2014, o 21:02

siux1@poczta.jaw.pl napisał(a):jakby wszyscy pisali i informowali o wszystkim, to po co byłaby potrzebna większa liczba portali, gazet, stron telewizji? A takim spoosbem jedni piszą o czymś tam, inni o czymś tam innym i mamy róznorodność. Jak mam patrzyć na informacje na przykład o wyborze przewodniczacego NSZZ, a połowa newsa to użalanie się sepleniaka nad tym, że go nie wpuścili do sali obrad to wole wogóle nie mieć takiego newsa. Po to, zeby wiedziec kto jest przewodniczącym "S" wchodzę na stronę Solidarności. Zresztą na co dzień do niczego mi ta informacja nie jest potrzebna. Zainteresowani wiedzą bez minutowego filmiku, a niezainteresowani mają to gdzieś.



Eeeee to po co pisać o czymkolwiek
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Re: Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez leman@jawnet » 21 lut 2014, o 21:14

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):
leman@jawnet.pl napisał(a):grisham czy wiesz jak nazywa sie pisanie postu pod swoim postem spamerze? :P


Mój temat, mój post - sorry zapomniałem o edycji, ale te nowe oblicze jaw.pl przeraża mnie, muszę się przyzwyczaić .

Czepiasz się pierdół Obrazek
....

Dla ciebie to jest pierdołą, w pełni to rozumie i szanuję,
Dla mnie pierdołą jest to co pisze ten jedynie trzeźwy kierownik od koszenia trawników :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Re: Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez grisham@portal » 21 lut 2014, o 21:23

leman@jawnet.pl napisał(a):
Dla mnie pierdołą jest to co pisze ten jedynie trzeźwy kierownik od koszenia trawników :P


Nie tylko on, w zasadzie to wszystkie główne telewizje o tym mówią, więc to nie taka pierdoła, no ale szanuję i rozumiem Twoją niechęć do wspomnianego "ogrodnika"
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Re: Czy o tych wydarzeniach nie należałoby wspomnieć ???

Postprzez siux1@portal » 21 lut 2014, o 21:34

Cytat z wypowiedzi pana Toszy z przytoczonego tu mojejaworzno

"Chciwość kapitalistów jest ponadczasowa, skłonność do panowania nad innymi leży w naturze coraz bardziej bogacących się wielkich właścicieli i pomniejszych zarządców, których płaca zależy od tego, jak bardzo uda im się wykorzystać tych, na samym dole drabiny tworzącej strukturę pracowniczą korporacji.
Liberalny kapitalizm to nie jest coś, co można pozostawić samemu sobie. Trzeba mieć nad nim stałą kontrolę społeczną polityczną, związkową. Między innymi dlatego liberałowie tak bardzo nienawidzą związków zawodowych".

teraz redakcja akurat tej gazety - strony jest liberalna - nie lubi związków zawodowych, bo to odbiera liberałom kasę i władzę i pewność jutra - to po co ma o nich pisać?

lepiej będzie napisać o Liberałach, którzy zawłaszczają pieniądze przeznaczone na płace dla ludzi, albo optymalizują zatrudnienie. Chyba nie trzeba ponownie linka do filmiku dawać?
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron