Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Komentarze do artykułów w portalu

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez lechleszek@portal » 19 lut 2014, o 13:42

Następną organizację zbiórki na rzecz Hospicjum, Pani Doktor Maria Bryła winna przeprowadzić wśród bezdomnych pod Lidlem lub Kaufflandem.Bali Charytatywnych trzeba w mieście zakazać.Zbiórkę trzeba też zrobić na dobrego weterynarza(najlepiej znającego psychikę zwierząt domowych), co by wyleczył wszystkie non stop ujadające pieski z UM. Proponuję zrobienie tego pod Biedronką. A fe bale Charytatywne.Tych co mają firmy z nacjonalizować przetrzepać konta w bankach, zabrać,przekazać na rzecz UM. INP i jego ogary w swej szczodrobliwości przekażą jakiś ochłap na wzniosłe cele np.HOSPICJUM,a resztę podzielą "Sprawiedliwie"
Przypuszczam,że po tej wypowiedzi Pieski dostaną dzisiaj dodatkową kość od Pana i zrobią nadgodziny.Zapraszam.Już słyszę ten jazgot.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez grisham@portal » 19 lut 2014, o 16:47

Burak z Ciebie jest, pomyliłem się co do twojej osoby, ujadasz jak wściekły pies - pytanie dlaczego ???
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez barton@jawnet » 19 lut 2014, o 18:23

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez staszek32@portal » 19 lut 2014, o 18:26

zebrali 6100 ok, a ile kosztowało przygotowanie imprezy jedzenie, vodka, orkiestra itp? Jeśli chce pomagać szczerze to robię to bez błysku kamer i fleszy. Ta imprezą była przykrywka by znów mówić o platformie, ale moim zdaniem takie bale przeczą same sobie. trzeba sie najeść i napić vodki by komuś pomóc? Uważam, że nie. Obłuda i tyle.
staszek32@portal
 
Posty: 85
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez paciaciakowa@portal » 19 lut 2014, o 19:06

"ciekawi mnie w jakiej intencji był wznoszony toast w 3:43 min."



Zważywszy na to, iż toast wznosiła Pani Redaktor zapewne była to intencja zażegnania widma bankructwa redakcyji
paciaciakowa@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez staszek32@portal » 19 lut 2014, o 21:57

Pewnie pani redaktor życzyła, a raczej błagała wszystkich obecnych by tylko u niej publikowali ogłoszenia:):):), a wracając do tematu to kwota 6100 to wstyd dla takich dygnitarzy. W listopadzie 2013 roku zwykli mieszkańcy miasta, w sali bez ogrzewania i suto zastawianych stołów potrafili zebrać 12 730 zł dla ofiar wojny w Syrii. Czyli dwa razy tyle, co prezesi, senatorzy, posłowie i biznesmeni z platformy razem wzięci, którzy zajadając kawior i popijając szampana i wódkę mówili sobie, jacy to jesteśmy dobroduszni.
staszek32@portal
 
Posty: 85
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez franek@portal » 19 lut 2014, o 23:13

barton@jawnet.pl napisał(a):http://demotywatory.pl/4293683/Dobroczynnosc-na-pokaz


Gdyby ktoś poprosił to byśmy mu udostępnili lepsze zdjęcie.
zresztą Pawel i tak nie zadowolony ze nie podpisali jego foto :)
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez pooh@portal » 20 lut 2014, o 10:30

Ale mam ubaw :) Ciekawe, który z montażystów dostał po głowie za wrzucenie do materiału p. Grażyny z kielichem w dłoni :D Mały sabotaż? Po zebranej kwocie za to wnioskuje, że zgromadzeni jakże zacni goście (a przynajmniej aspirujący do takiego miana) mieli do całego balu takie podejście jak Grzesiu Lato do pytania pana redaktora - http://www.youtube.com/watch?v=wZ_GOwLJH1Y :) Trochę to wszystko kompromitujące... Oby tylko Hospicjum na tym nie straciło, bo zyskało tak na prawdę niewiele.
pooh@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez lechleszek@portal » 20 lut 2014, o 12:33

Pisałem o sforze.Naprawdę nie przewidywałem grisHAMIE,że jesteś psem alfa
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez lechleszek@portal » 20 lut 2014, o 12:51

Myślałem,że to czerwony baran.Przepraszam,że umieściłem cię niżej w hierarchii.Ale wydawało mi się,że wyjesz mniej niż inni.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron