Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Komentarze do artykułów w portalu

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 17:32

lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):Mnie to akurat zwisa czy będzie zakaz po jednej czy po drugiej czy po obu.Ale nie mogę znieść takich tłumoków jak wasza żelazna 9-tka,jak psy sołtysa,sami nie zeżrecie, drugiemu nie dacie itp.Człowieku(cholera)przecież tu chyba chodzi o to żeby ludziom kimkolwiek by oni nie byli życie ułatwiać, a nie utrudniać.Czy to w tych waszych pustych, wiernopoddańczych, urzędniczych głowach się nie mieści?


Właśnie "By żyło się lepiej" D. TuskObrazek, i żeby ta młodzież miała co robić po szkole,ja :evil:, nie wiem - D Chełmecki

http://www.youtube.com/watch?v=o6psgapXVz4, http://www.youtube.com/watch?v=OgNHUsOHzI4

Policzyłeś - 9-tka ???
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez lechleszek@portal » 18 lut 2014, o 18:22

A przeliczyłem się jest was więcej? No, niemożliwe, toż to niewyobrażalna rozrzutność INP. Ale czym Pan bogatszy, tym sfora liczniejsza.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2014, o 18:31

:(:x:shock:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to nie podoba

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 19:29

lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):A przeliczyłem się jest was więcej? No, niemożliwe, toż to niewyobrażalna rozrzutność INP. Ale czym Pan bogatszy, tym sfora liczniejsza.
,

Może nie doliczyłeś dokładnie, bądźmy skrupulatni. Widzę Leszku, że poziom adrenaliny Ci nieco podskoczył, stajesz się w dyskusji nieco agresywny, frustrujesz się. Gdybyś swoje insynuacje poparł argumentami, dowodami, przynajmniej mojej zależności od Silberta, zapewne uśmiech zagościłby na Twojej skromnej, uczciwej i nieskazitelnej twarzy, a tak miotasz się, denerwujesz, inputujesz - szkoda zdrowia:D
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Re: Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to n

Postprzez lechleszek@portal » 20 lut 2014, o 13:07

Grishamie jeśli by mierzyć Twoją czołobitność wobec ps. to wybacz, ale moja nieskazitelność wystawiona na próbę, nie wytrzymuje.Bo jak się domyślam, w zaciszu ogniska domowego,poza obowiązkami wynikającymi jak sądzę z jakiejś- niepojętej dla mnie lojalności,musisz dostrzegać co dobre,a co złe.Ja rozumiem,że bywali ludzie typu "słońce karpat" i mieli swój żelazny, wiernopoddańczy elektorat, ale już dawno odeszli do lamusa,przynajmniej na zachód od Białorusi.Ale Ty ślepo wierzysz,że ps.jest jak żona Cezara.Mam nadzieję,że pomyłkę w tym zakresie będziesz długo pamiętał i nie popełnisz podobnych błędów w przyszłości.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to n

Postprzez grisham@portal » 20 lut 2014, o 16:12

Cóż Leszku nie pozostaje nam nic jak tylko obstawać przy swoich racjach Nie przekonasz mnie Ty, nie przekonam ja Ciebie. Jak pradziadowie mówią, pożyjemy, zobaczymy. Nie jestem ani naczelnym, ani nie ujadam słabiej czy głośniej, trzeźwo patrzę - tyle i tylko tyle. Nie mam zobowiązań wobeć P.S., nawet mnie nie zna - powiem tylko, że nieskazitelny nie jest, ale plusy przysłaniają minusy, za to "wspaniała 14-tka" potrafi tylko mieszać, walczyć nie bacząc na miasto, mieszkańców i Ciebie - aby do celu, czyli przynajmniej na utrzymaniu dotychczasowego krzesła pod którym nogi zrzerają korniki.Obrazek
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Re: Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to n

Postprzez esjot@portal » 25 lut 2014, o 00:44

Gdyby tak szeryfom drogowym i strażnikom miejskim zechciało się zerknąć na PRAWIDŁOWE parkowanie na ul. Sądowej to wyczyściliby ulicę w pół godziny. Dlaczego? Tłumaczę i objaśniam: bliżej niż 15m od słupka przystanku Biblioteka parkować nie wypada; na chodniku Sądowej (jaki by nie był) 1,5m miejsca pieszym trzeba zostawić; w odległości 10m od skrzyżowania z Żółkiewskiego nieładnie parkować bo tak mówią przepisy. Ale co tam... skoro służbowy vip-owski policyjny Rover może stać wszystkimi kołami na wąskim chodniku koło komendy... jest to jakieś mrugnięcie okiem do parkujących w okolicy.
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to n

Postprzez jawman@portal » 26 lut 2014, o 13:09

barton@jawnet.pl napisał(a):To miasto o którym wspominałem na początku to Paryż. Teraz można porównać, że tak naprawdę nie wielkość miasta się liczy ale podejście do klienta :). Każdy może zarobić. Przecież o to w końcu chodzi !.


To chyba nie Twój problem, że jeden klient z drugim - właściciele restauracji mają w d..ie co się u nich dzieje i czy klienci są zadowoleni. Skoro nie chcą mieć większych zysków to ich sprawa. U nas jest taka mentalność - otworzyć knajpę, zatrudnić jakieś laski na umowach śmieciowych i kucharzy którzy nie mają pojęcia o gotowaniu.
A jak już na początku jest dobrze i są klienci to po jakimś czasie zaczynają wciskać gów.o bo myślą, że klient się nie połapie. A potem siedzą w domu i olewają swoje interesy.
W cywilizowanych krajach jest inaczej bo przeważnie właściciel siedzi w swojej knajpie i dba o to by klient był zadowolony.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Re: Zmieniono zakaz postoju na Sądowej. Mieszkańcom się to n

Postprzez demoos@portal » 26 lut 2014, o 22:51

Tepienie idiotow w wersji skuteczniejszej niz SM i Policja:

(fotki z forum wiezowcow)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
demoos@portal
 
Posty: 143
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron