Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Komentarze do artykułów w portalu

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez muniek@portal » 18 lut 2014, o 16:13

barton nie dyskutuj z żałosnym restauratorkiem bo ten burak zawsze ma rację. jak tak dalej będzie prowadził swoją knajpe to niedługo ja będzie otwierał tylko dla siebie
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez barton@jawnet » 18 lut 2014, o 16:19

To nie jest dyskusja, tylko wymiana razów :). Wątpię, aby kolega był restauratorem. Bo dbałby o swój image, zachęcał by do siebie i przedstawiał swoją firmę, swój lokal w najlepszym świetle. Ten kolego to zwykły buraczyna, jakich wiele na forum. Ot zaistnieć, mieć swoje pięć minut, nawtykać wszystkim aby potem zniknąć bez śladu. Nie przykładam większej uwagi do takich użytkowników. Są tu tacy, co można porozmawiać, umówić się na piwo, poodwiedzać i porozmawiać o wszystkim. Kilkutygodniowi krzykacze nie robią na mnie żadnego wrażenia.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 16:23

Widzę, że Pani "dziennikarka" za kołnierz nie wylewa 3.43 - piękny kadr.

No, ale za 3 tyś. od "redakcji" na rzecz hospicjum, należy się.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez lechleszek@portal » 18 lut 2014, o 16:28

bb.kolegów to ja sobie sam dobieram,ty dalej obracaj się wokół waszej stalowej 9-tki, a co do dyskusji przy piwie, to jak długo jej przedmiotem może być propaganda sukcesu.Ja, nawet za wielkie pieniądze, tak długo nie mógłbym robić za osła.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez muniek@portal » 18 lut 2014, o 16:45

barton@jawnet.pl napisał(a):To nie jest dyskusja, tylko wymiana razów :). Wątpię, aby kolega był restauratorem. Bo dbałby o swój image, zachęcał by do siebie i przedstawiał swoją firmę, swój lokal w najlepszym świetle. Ten kolego to zwykły buraczyna, jakich wiele na forum. Ot zaistnieć, mieć swoje pięć minut, nawtykać wszystkim aby potem zniknąć bez śladu. Nie przykładam większej uwagi do takich użytkowników. Są tu tacy, co można porozmawiać, umówić się na piwo, poodwiedzać i porozmawiać o wszystkim. Kilkutygodniowi krzykacze nie robią na mnie żadnego wrażenia.


ty chyba nigdy nie byłeś w jego knajpie i nie miałeś z nim kontaktu to co napisales jest dokładnie cały on
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez lechleszek@portal » 18 lut 2014, o 16:49

Grishamie nie mogę pojąć twojego toku rozumowania.Czy wg. Ciebie bal był po to żeby się pokazać,czy żeby połączyć przyjemne z pożytecznym.Gdybym dostał zaproszenie chętnie bym wziął udział.Bo przecież każde działanie jest dobre ,które niesie za sobą pomoc dla innych(np."ORKIESTRA").Nie wiem czy przymuszano kogoś do obecności,ale jak mniemam nikt do nikogo, kto nie uczestniczył w balu pretensji nie ma.To o co chodzi? W Stanach tego typu bale odbywają się bardzo często.Uczestniczą w nich ludzie z pierwszych stron gazet i nigdy nie przeczytałem o tym,żeby ktoś przy tej okazji oskarżał ich o robienie czegoś na pokaz ,chociaż tam jak nigdzie indziej na świecie wiele rzeczy robi się przede wszystkim dlatego.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez lechleszek@portal » 18 lut 2014, o 17:06

muniek, to ty jesteś bydlątko pierwszej wody. Bo jak logicznie wnioskuję chodzisz do gościa, patrzysz mu w oczy, uprzejmie włazisz do d..py,a potem rzucasz w niego kalumniami.Ot taki inteligentny dżentelmen muniek.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez grisham@portal » 18 lut 2014, o 17:17

lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):ale jak mniemam nikt do nikogo, kto nie uczestniczył w balu pretensji nie ma.To o co chodzi? W Stanach tego typu bale odbywają się bardzo często.Uczestniczą w nich ludzie z pierwszych stron gazet i nigdy nie przeczytałem o tym,żeby ktoś przy tej okazji oskarżał ich o robienie czegoś na pokaz ,chociaż tam jak nigdzie indziej na świecie wiele rzeczy robi się przede wszystkim dlatego.


Ja wcale w dyskusję z Tobą nie wchodziłem, zacytowałem Sędora

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):Może warto porozmawiać o tych, którzy nie poszli? Czyli o naszej władzy?

Warto też zapytać, dlaczego ludzi związanych z UM nie było?


On się czepia dlaczego nie było władzy. Może była gdzie indziej, może miała gorączkę (39 po zabrzańskiej imprezie), może rozwolnienie, a może po prostu wsparła hospicjum inaczej, i nie miała ochoty na wspólne zasiadanie przy biesiadnym stole z tą nową jaworznicką "koalicją"

Reasumując, nie wywołałem Cię do "tablicy", nie prowokowałem dyskusji z Twoją osobą - myślę, że wyczerpująco zostałeś poinformowany o mojej obecności w kontekscie komentowanego materiału, która skierowana była wyłącznie do komentarza kolegi Sędora (ostatnio bardzo wrogo nastawionego do Silberta - ale to z racji funkcji jaką piastuje).

Co się tyczy takich balów, nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie. Proszę, nie uświadamiaj mnie czym są takie akcje i kto w nich uczestniczy. Uwłacza to mojej dość sporej wiedzy w dziedzinach wielu, a także bieżących wydarzeniach spływających na nas każdego dnia z wielu źródeł, począwszy od jaworznickiej Bulwarówki (czyt. CT), a kończywszy na poważnych graczach w dziedzinie informacji.

No myślę, że zostałeś usatysfakcjonowany.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez lechleszek@portal » 18 lut 2014, o 18:17

Dobrego nigdy za wiele.Po prostu zażenowała mnie głupia dyskusja na temat balu.Mądrzy pochylili by czoło przed tymi którzy wyłożyli parę złotych, niosąc pomoc dla innych.A ci którzy dają i nie szukają rozgłosu nie uczestniczyliby w dyskusji na ten temat.Bo niby nie szukają rozgłosu,ale:to radni dali,to prezydent dał,to ty Grishamie dałeś i wielu wielu innych,którzy broń boże nie szukają rozgłosu.To po co to mówicie?
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum. Zebrano 6100 zł

Postprzez redbaron@portal » 18 lut 2014, o 18:24

Jeśli ktoś che prawdziwie pomagać, a nie dla poklasku, to nie czyni tego przy blasku fleszy i przed obiektywami kamer. Zwykła akcja propagandowa mająca pokazać, że egoistyczne elyty, żrące kawior i popijające whiskacza w kłębach dymu cygar kręconych na udach kubańskich metres "dzielą" się swym bogactwem. Wszystko na pokaz. Na pokaz wszystko.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron