Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Komentarze do artykułów w portalu

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez maksimus-75@portal » 15 lut 2014, o 15:05

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):
lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):Wy jesteście barton, hamcock,siux........... i wam podobni,spokojni kulturalni ,ułożeni. Wam wolno wszystko,a jak ktoś ma inne zdanie zaszczulibyście człowieka na śmierć tacy z was "kulturalni adwersarze". Komu wy ciemnotę chcecie wciskać?

Podawanie rzeczowych argumentów naprawdę musiało komuś zaleźć za skórę. ;)
W dyskusji można mieć swoje zdanie ale aby go utrzymać wypada jednak czymś konkretnym się podeprzeć. Bezsensowny słowotok, pisanie oczywistych bzdur czy chamskie wycieczki osobiste automatycznie sprowadza poziom rozmowy w okolice dna i metra mułu. Oczywiście moje słowa niczego nie zmienią ponieważ nie można przekonać już przekonanych.

Słowo pisane czy rejestrowane na taśmie lub innym nośniku ma to do siebie, że zawsze można powiedzieć: "sprawdzam!" Dlatego warto krytycznie podchodzić do informacji. Bywa, że pismacy popełniają gafy które nawet w ciemnogrodzie śmiech wzbudzają. Vide - choroba nowotworowa wywołana decyzją administracyjną. To moim zdaniem popisowy numer. Można kreować rzeczywistość bardziej subtelnie i zgodnie z kanonem. Wróćmy do tematu. Czytałem w CT artykuł z tego spotkania i widziałem zdjęcie. Licząc na szybko: jakieś sześć osób mniej i kilkudziesięcioosobowy tłum zmalałby do grupy kilkunastu osób. Jest prawda czasu i prawda ekranu jak mawiał klasyk. Czuwaj!


To są te wasze konkrety?:)
Czy opłaca się sta­rać, kiedy macie do czy­nienia z jawną ig­no­ran­cją i obojętnością?! Uważam, że na­leży wal­czyć, cho­ciaż do cza­su kiedy star­cza wam sił!
[b]Jesteście panowie Silbertowcy śmieszni, szkoda na was mojego czasu8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez grisham@portal » 15 lut 2014, o 15:09

Wolna sobota ???:ugeek:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez ad-vocem@portal » 15 lut 2014, o 17:11

Kolega sugeruje, że jak urząd miejski jest zamknięty, to już nie ma z kim na forum dyskutować? Że niby pozostali uczestnicy dyskusji są jednomyślni? Ciekawy pogląd choć trochę ryzykowny :)
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez grisham@portal » 15 lut 2014, o 19:39

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Kolega sugeruje, że jak urząd miejski jest zamknięty, to już nie ma z kim na forum dyskutować? Że niby pozostali uczestnicy dyskusji są jednomyślni? Ciekawy pogląd choć trochę ryzykowny :)


Pudło kolego:D,

Głównie chodziło mi o Maximusa, wczoraj dostał robotę i nie siedział od rana do wieczora na jaw.pl, błyskając swoim jakże wyszukanym i inteligentnym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość, intratne i filozoficzne podejście do tematów każdego szokuje. Wczoraj Stary-adam myślał nawet, że znaczki od Bartona dotarły, a dziś z samego rana zaskoczył nas Maksimus (stąd ta wolna sobota) kolejnym trafnym komentarzem.:|

Ot tyle Ad-vocem, mnie jeszcze nie wszystko kojarzy się z dyskusją na temat Urzedu Miasta - Ty widzę, że już wsiąknąłeś.;)
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez janusz66@portal » 15 lut 2014, o 20:33

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):
stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):
lechleszek@poczta.jaw.pl napisał(a):Wy jesteście barton, hamcock,siux........... i wam podobni,spokojni kulturalni ,ułożeni. Wam wolno wszystko,a jak ktoś ma inne zdanie zaszczulibyście człowieka na śmierć tacy z was "kulturalni adwersarze". Komu wy ciemnotę chcecie wciskać?

Podawanie rzeczowych argumentów naprawdę musiało komuś zaleźć za skórę. ;)
W dyskusji można mieć swoje zdanie ale aby go utrzymać wypada jednak czymś konkretnym się podeprzeć. Bezsensowny słowotok, pisanie oczywistych bzdur czy chamskie wycieczki osobiste automatycznie sprowadza poziom rozmowy w okolice dna i metra mułu. Oczywiście moje słowa niczego nie zmienią ponieważ nie można przekonać już przekonanych.

Słowo pisane czy rejestrowane na taśmie lub innym nośniku ma to do siebie, że zawsze można powiedzieć: "sprawdzam!" Dlatego warto krytycznie podchodzić do informacji. Bywa, że pismacy popełniają gafy które nawet w ciemnogrodzie śmiech wzbudzają. Vide - choroba nowotworowa wywołana decyzją administracyjną. To moim zdaniem popisowy numer. Można kreować rzeczywistość bardziej subtelnie i zgodnie z kanonem. Wróćmy do tematu. Czytałem w CT artykuł z tego spotkania i widziałem zdjęcie. Licząc na szybko: jakieś sześć osób mniej i kilkudziesięcioosobowy tłum zmalałby do grupy kilkunastu osób. Jest prawda czasu i prawda ekranu jak mawiał klasyk. Czuwaj!


To są te wasze konkrety?:)
Czy opłaca się sta­rać, kiedy macie do czy­nienia z jawną ig­no­ran­cją i obojętnością?! Uważam, że na­leży wal­czyć, cho­ciaż do cza­su kiedy star­cza wam sił!
[b]Jesteście panowie Silbertowcy śmieszni, szkoda na was mojego czasu8-)

O rany, Maksimus się obruszył? Nie do wiary.
Ale na poważnie. A czy Ty Maksimusie na tym forum napisałeś choć jeden konkret, że zarzucasz to innym?
Podaj choć jeden, malutki a jestem skłonny zaprosić Cię i wypić z Tobą piwo :D
Tylko proszę Cię nie pisz, że kiedyś, nie mogę, nie teraz bo :ugeek::ugeek::ugeek:
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez johny8326@portal » 15 lut 2014, o 20:55

Prezydent się zachował jak zwykły prostak! wyszło chyba z niego jego pochodzenie parodia i ten "napoleon" wielki polityk z ziemi chrzanowskiej!
obydwaj o sporcie wiedzą tyle co większość o astrologii jak powiedziała nasza złota Justynka
najlepiej pozamykać wszystko i wpuścić muzyków niech trenują akompaniamenty!
tak jak to zrobili z kawiarniami w halach sportowych, jesteśmy chyba jedynymi miastami w których nie ma kawiarni, bo krótko mówiąc nic się w nich nie dzieje!
jaka władza taki sport czyli mizerny
brawo panie prezydencie czekamy na wybory!
johny8326@portal
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez grisham@portal » 15 lut 2014, o 21:56

johny8326@poczta.jaw.pl napisał(a): jesteśmy chyba jedynymi miastami w których nie ma kawiarni,


:shock:

Ups, Ty to z Jaworzna na pewno jesteś ???
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez barton@jawnet » 15 lut 2014, o 22:28

johny8326@poczta.jaw.pl napisał(a):jesteśmy chyba jedynymi miastami (???) w których nie ma kawiarni, bo krótko mówiąc nic się w nich nie dzieje!


A co ma się dziać w kawiarniach w naszych miastach ???:shock:. Ludzie przychodzą, zamawiają kawę, piją ją, rozmawiają a potem płacą i wychodzą. Masz jakieś pomysły kolego, co ma się dziać w kawiarniach ?. Ma być większy ruch ?. Trzy bramy stoją puste ?. To załóż dykty z reklamą na plecy, i za trzy złote na godzinę kursuj po rynku, naganiaj klientów, może szef da ci zarobić więcej. A jak ci mało wrażeń, to wyjedź na wycieczkę do Pakistanu. Tam w kawiarniach jest duża szansa, że się rozerwiesz. Razem z resztą gości.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez paciaciakowa@portal » 16 lut 2014, o 11:30

barton@jawnet.pl napisał(a):
johny8326@poczta.jaw.pl napisał(a):jesteśmy chyba jedynymi miastami (???) w których nie ma kawiarni, bo krótko mówiąc nic się w nich nie dzieje!


A co ma się dziać w kawiarniach w naszych miastach ???:shock:. Ludzie przychodzą, zamawiają kawę, piją ją, rozmawiają a potem płacą i wychodzą. Masz jakieś pomysły kolego, co ma się dziać w kawiarniach ?. Ma być większy ruch ?. Trzy bramy stoją puste ?. To załóż dykty z reklamą na plecy, i za trzy złote na godzinę kursuj po rynku, naganiaj klientów, może szef da ci zarobić więcej. A jak ci mało wrażeń, to wyjedź na wycieczkę do Pakistanu. Tam w kawiarniach jest duża szansa, że się rozerwiesz. Razem z resztą gości.


Barton - lubię to :D Uwielbiam Twoje posty :D Johny8326 skoro uważasz, że w jaworznickich kawiarniach nic się nie dzieje, to polecam zajrzeć np. do JazzClubu. Tylko w lutym zapraszają na 3 koncerty... Jak widać kto ma łeb na karku temu interes się kręci :D
paciaciakowa@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez netkuba@portal » 16 lut 2014, o 11:37

Nie ma kawiarni? - Malutka, Kawa3Herbata, Africana, niedaleko złocienia jeszcze jest i pewnie coś o czym jeszcze nie wiem/kojarze.
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 20 gości

cron