Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Komentarze do artykułów w portalu

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez barton@jawnet » 13 lut 2014, o 09:48

neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):Ludzie maly2100 i barton i inni! Nie dajcie się manipulować. Porównajcie wprost ubóstwo Ciołczyków i bogacenie się Silberta. Widzę, że Prezydentowi udaje się skutecznie odwracać uwagę od swoich udziałów w różnych firmach. Większość zaczyna się zajmować tym ile kilowatów Ciołczyk wyciągnie swoim praniem w klubie. Trzeba znać Ciołczyków aby uwierzyć w te bzdury! To zaczyna być znamienne. Nie chodzi tylko o Ciołczyków. Ludzie którzy cokolwiek zrobili pożytecznego są bezlitośnie atakowani w naszym mieście przez tych którzy dochodzą do dużych majątków bo mogą odebrać im głosy w zbliżających się wyborach! Widzę, że na innych stronach czołowy krętacz i możnowładca Jaworzna ma także swoich ludzi od wizerunku. Trzeba przyznać, że dobrze się ma w Jaworznie, mieście w którym cwaniak może odnosić sukcesy. Tu jak widać ludźmi łatwo manipulować!



Swoim tekstem starasz się jednych wybielić, a innych obrzucać błotem. Jaki masz cel w tym, aby odwracać uwagę o meritum sprawy ?, a nie jest nią Prezydent tylko klub i świetlica. Jeśli ktoś dorabia na boku, wykorzystując budynki miasta, lub po prostu okrada nas, społeczeństwo to należy to jak najszybciej wyjaśnić !.
Wcale nie czuję się zmanipulowany. Chciałbym wyciągnąć z tej "afery" właściwe wnioski. Już dawno w CTV powinien się wypowiedzieć pan C. i odeprzeć wszelkie plotki, mówiąc po prostu że to nieprawda. Chciałbym także poznać dokładniej to co odkryto po kontroli. Prezydent Silbert mówi tak jakoś półsłówkami. Chcę konkretów a nie domysłów, przejrzystość władzy zobowiązuje.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez neutralny@portal » 13 lut 2014, o 09:52

stary-adamtakże jesteś czujny i może jesteś jednym ze speców od wizerunku pryncypała, wychwytujesz nawet drobny brak słowa "nie". Widać, że walka o każdego wyborcę już rozgorzała. Nic nie mam do pochodzenia Twojego pryncypała, natomiast nie lubię manipulacji. Wyolbrzymiacie małe fakty (jakieś pranie w klubie), a odwracacie uwagę ludzi od spraw olbrzymiej wagi, od milionowych wydatków miasta na cele niepotrzebne, od udziału urzędników w firmach. Przecież sport w Jaworznie upada, a atakuje się ludzi którzy pracują nie zważając na kłopoty, które urzędnicy piętrzą przed Cięzkowianką!
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez feedback@portal » 13 lut 2014, o 09:56

neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):Ludzie maly2100 i barton i inni! Nie dajcie się manipulować. Porównajcie wprost ubóstwo Ciołczyków i bogacenie się Silberta. Widzę, że Prezydentowi udaje się skutecznie odwracać uwagę od swoich udziałów w różnych firmach. Większość zaczyna się zajmować tym ile kilowatów Ciołczyk wyciągnie swoim praniem w klubie. Trzeba znać Ciołczyków aby uwierzyć w te bzdury! To zaczyna być znamienne. Nie chodzi tylko o Ciołczyków. Ludzie którzy cokolwiek zrobili pożytecznego są bezlitośnie atakowani w naszym mieście przez tych którzy dochodzą do dużych majątków bo mogą odebrać im głosy w zbliżających się wyborach! Widzę, że na innych stronach czołowy krętacz i możnowładca Jaworzna ma także swoich ludzi od wizerunku. Trzeba przyznać, że dobrze się ma w Jaworznie, mieście w którym cwaniak może odnosić sukcesy. Tu jak widać ludźmi łatwo manipulować!


manipulacji faktami dokonuje redakcja podając niesprawdzone i przemilczane fakty, wygodne tylko dla jednej strony i co nie można nazwać dziennikarstwem. dlaczego Pan Ciołczyk nie odniesie się do całej sprawy? co pokazała kontrola? dlaczego Cieszkowianka nie chce funkcjonować na takich samych warunkach jak pozostałe kluby w mięscie? Czego Prezes się obawia? to są pytania na które Ciołczyk nie odpowiada. Dlaczego?
feedback@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez neutralny@portal » 13 lut 2014, o 10:07

Nie sądzę aby redakcja manipulowała faktami w sprawie Ciołczyków. Ciołczyk odnosi się często (do zarzucanego mu prania i brania pod stołem jakichś pieniędzy itp.) na spotkaniach, które właśnie dość szczegółowo opisuje redakcja. Trzeba po prostu przyjść i zapytać go o to. Nie jest chyba fizycznie w stanie ciągle udowodniać, że nie jest wielbłądem, tym bardziej, że ciągle jest zapracowany. Znam go i wiem, że ma bardzo dużo obowiązków (wraz ze swoją siostrą). Nie chodzi chyba o to aby bawić się szczegółami, kiedy umyka sedno sprawy, sport w mieście, polityka finansowa władz miasta. Widać, że ludziom odpowiedzialnym za te sprawy udaje się skutecznie odwrócić od nich uwagę!
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stary-adam@portal » 13 lut 2014, o 10:09

neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):stary-adamtakże jesteś czujny i może jesteś jednym ze speców od wizerunku pryncypała, wychwytujesz nawet drobny brak słowa "nie". Widać, że walka o każdego wyborcę już rozgorzała. Nic nie mam do pochodzenia Twojego pryncypała, natomiast nie lubię manipulacji. Wyolbrzymiacie małe fakty (jakieś pranie w klubie), a odwracacie uwagę ludzi od spraw olbrzymiej wagi, od milionowych wydatków miasta na cele niepotrzebne, od udziału urzędników w firmach. Przecież sport w Jaworznie upada, a atakuje się ludzi którzy pracują nie zważając na kłopoty, które urzędnicy piętrzą przed Cięzkowianką!


o upadku sportu mówisz? chyba tylko i piłce nożnej - bo nikt z działaczy nie ma na nią pomysłu - popatrz na inne dziedziny sportu - boks (który dzięki Energatykowi i Jawor Team) w Jaworznie się odrodził! Koszykówka, Siatkówka - mamy w Jaworznie sport na wysokim poziomie - ale niestety nie taki jaki byście chcieli! Z tego co widze to dla niektórych Sport = piłka nożna! a to nie jest prawda!

Żeby wyrobić sobie opinie na jakiś temat (a nie znam go bezpośrednio ze źródła) to zapoznaje się z różnymi informacjami, z różnym portali i dopiero wtedy coś piszę. Wejdź na mojejaworzno.pl - poczytaj o Ciężkowiance - o co w tym wszystkim chodzi - a dopiero później się czepiaj (jeśli tylko będziesz miał jakikolwiek powód!)

Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez neutralny@portal » 13 lut 2014, o 10:29

stary-adam masz rację pisząc, że w innych dziedzinach poza piłką jest dobrze, zwracam honor pracującym dla sportu w Jaworznie. Natomiast nie odsyłaj mnie na stronę mojejaworzno.pl bo wiadomo że tam jest artykuł jednostronny, najpewniej pisany na zamówienie, gloryfikujący Prezydenta. Ja, będąc prokuratorem, na jego podstawie wsadziłbym Prezydenta do paki za to, że przez wiele lat tolerował "ogromne" nadużycia! Prokurator będzie chyba potrzebny w innej sprawie
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stary-adam@portal » 13 lut 2014, o 10:36

neutralny@poczta.jaw.pl napisał(a):stary-adam masz rację pisząc, że w innych dziedzinach poza piłką jest dobrze, zwracam honor pracującym dla sportu w Jaworznie. Natomiast nie odsyłaj mnie na stronę mojejaworzno.pl bo wiadomo że tam jest artykuł jednostronny, najpewniej pisany na zamówienie, gloryfikujący Prezydenta. Ja, będąc prokuratorem, na jego podstawie wsadziłbym Prezydenta do paki za to, że przez wiele lat tolerował "ogromne" nadużycia! Prokurator będzie chyba potrzebny w innej sprawie


weź pod uwagę, że może ktoś chciał tą sprawę załatwić polubownie, bez ciągania się po sądach itp. Niestety ale gazeta zrobiła Ciołczykowi niedźwiedzią przysługę - bo może prokuratura już się sprawie przygląda.. i co wtedy będzie? Gazeta napisze, że biedny boguducha winny Ciołczyk jest prześladowany przez Państwo Polskie!? Zrobi pikietę przed budynkiem prokuratury, policji, sądu?
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez staszek32@portal » 13 lut 2014, o 10:37

czyli faktycznie jak pisze neutralny "nadużycia" w Ciężkowiance były?
staszek32@portal
 
Posty: 85
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez stary-adam@portal » 13 lut 2014, o 10:39

a artykuł weź i przeczytaj jeszcze raz - może zrozumiesz, Prezydent o sprawie dowiedział się stosunkowo niedawno - po przeprowadzeniu kontroli. I co się okazało? ....... czytaj na mojejaworzno.pl (powoli, ze zrozumieniem)
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gorąco w urzędzie – mieszkańcy walczą o Ciężkowiankę

Postprzez barton@jawnet » 13 lut 2014, o 10:47

Właściwie to ja już tu napisałem wszystko w tym temacie. Nasuwa mi się tylko jeszcze jedno, ostatnie pytanie. Ile jeszcze takich "baboli" wyjdzie na światło dzienne do końca roku ?. Czy są jeszcze jakieś ciche aferki zamiecione pod dywanik ?.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 18 gości

cron