Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Komentarze do artykułów w portalu

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 9 lut 2014, o 20:50

Kiedy wa­dy in­nych spra­wiają ci przyk­rość, spójrz na siebie i zas­tanów się nad swoimi włas­ny­mi?! Zaj­mując się ni­mi, za­pom­nisz o złości i nau­czysz się żyć mądrze!
Być może dlatego,że piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta sercu:)
Pierwsza klejnotem, druga- skarbem. To też Bonaparte:) A co do polityki..
To każdy z nas odmawia jakieś polityczne modły... Tylko ołtarze nas różnią8-)



Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez kubuspuchatek@portal » 9 lut 2014, o 21:18

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Kiedy wa­dy in­nych spra­wiają ci przyk­rość, spójrz na siebie i zas­tanów się nad swoimi włas­ny­mi?! Zaj­mując się ni­mi, za­pom­nisz o złości i nau­czysz się żyć mądrze!
Być może dlatego,że piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta sercu:)
Pierwsza klejnotem, druga- skarbem. To też Bonaparte:) A co do polityki..
To każdy z nas odmawia jakieś polityczne modły... Tylko ołtarze nas różnią8-)




Już drugi raz cytujesz Napoleona po mnie. Już dobrze dobrze. Pochwalam korzystanie z google. Zauważyłem, że znasz, że wiesz ok. Co do kobiet to chyba inny temat. A co do polityki to włączyłbym do tych ołtarzy etykę. Nie każdy z nich jest smaczny w tej szerokości geograficznej
kubuspuchatek@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez kubuspuchatek@portal » 9 lut 2014, o 21:23

A ołtarz P0 i Pana Matysika jest nie tylko niesmaczny ale również żałosny. dixi et salvavi animam meam. Przyjacielu
kubuspuchatek@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 9 lut 2014, o 21:30

Tak myślisz?! Gogle powiadasz?;)
Więc kolejny cytat;
'Nie bójcie się przyjaciół. Przyjaciele mogą was tylko zdradzić. Nie bójcie się wrogów. Wrogowie mogą was tylko zabić. Bójcie się ludzi obojętnych. Oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie'
Oj Renia Renia, znasz Wojtka Saługę lepiej niż ja, więc dobrze wiesz kto zdradził!
W ubiegłym roku w Sosnowcu odbyło się pewne spotkanie. Spotkanie przy obiedzie z Jarosławem Kaczyńskim. W spotkaniu tym brali udział lokalni politycy PiSu. Padły tam pewne deklaracje o których ty jako członek PiSu powinnaś wiedzieć! jeśli nie wiesz, wybacz stwierdzenie, ale jesteś pionkiem w grze!
noun feminine )
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez bramin@portal » 9 lut 2014, o 21:43

Śmieszni jesteście z tymi tłoczonymi tutaj z internetu cytatami. Pierwsza sprawa to nie jest tak bardzo pewne czy pojmujecie ich pełny sens a druga to ta, że jutro nie będziecie umieli ich powtórzyć z pamięci.
bramin@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 9 lut 2014, o 21:51

Zdrajcy! To zawsze będę umiał powtórzyć!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez kubuspuchatek@portal » 9 lut 2014, o 22:16

bramin@poczta.jaw.pl napisał(a):Śmieszni jesteście z tymi tłoczonymi tutaj z internetu cytatami. Pierwsza sprawa to nie jest tak bardzo pewne czy pojmujecie ich pełny sens a druga to ta, że jutro nie będziecie umieli ich powtórzyć z pamięci.

Rozumiem, że każdy sądzi po sobie br... coś tam Ciebie już chyba zapomniałem ;). Cofam co powiedziałem :). Mogę nawet być Renią bo widzę, że Maximus ciekawe historie opowiada. Maximus zdrajcy kogo, czego? Masz problem z odbiorem jak widzę. :D. Rozumiem, że Renia jest nauczycielką i działaczką PISu o ile w ogóle istnieje gdzieś poza Twoją wyobraźnią? :). Miasta i jego mieszkańców nie zdradzam. "W dupie mam wasze obie Polski" Jak co wypowiedź ma być cytat. To porszę
kubuspuchatek@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 9 lut 2014, o 22:23

Dowiedz się kto i co deklarował na tym spotkaniu Panu Kaczyńskiemu! A będziesz wiedziała dlaczego wszyscy dawni przyjaciele opuścili pana prezydenta! Koniec cyt...
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez neutralny@portal » 10 lut 2014, o 19:44

Dowiedziałem się, że Urząd Miasta nic nie likwiduje tylko reguluje. Po tych regulacjach Jaworzno może stać się pustynią sportową. Uważam, że w ramach regulacji to Ciołczyk powinien dostać odznaczenie za zasługi w sporcie na rzecz miasta bo faktycznie to on najwięcej robi, a Prezydent powinien je oddać.
neutralny@portal
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez kubuspuchatek@portal » 10 lut 2014, o 20:39

Regulacja z tego co słyszałem nagranie z komisji budżetowej to specjalizacja radnych z opozycji :) a nie Prezydenta :D
kubuspuchatek@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 11 gości

cron