Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Komentarze do artykułów w portalu

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez grisham@portal » 7 lut 2014, o 15:20

Prezydent Miasta podkreśla: Nie ma, ani nigdy nie było pomysłów likwidacji, czy też ograniczenia działalności LKS "Ciężkowianka” i klubu środowiskowego "Wega”. Obie te instytucje pełnią bowiem ważną rolę w życiu lokalnej społeczności. Jednak z całą pewnością należy na nowo uporządkować zasady, na jakich wykorzystywane są klubowe budynki. Kontynuacja bieżących umów - w świetle wyników kontroli przeprowadzonej w Biurze Obrotu Nieruchomościami UM - jest niemożliwa, z czym zgadzają się obie strony.

Wczoraj zarząd klubu LKS Ciężkowianka - zgodnie z deklaracjami złożonymi na wcześniejszym spotkaniu z mieszkańcami Ciężkowic - otrzymał dwie propozycje współpracy. Pierwsza z nich zakłada, że zarówno boisko sportowe, plac zabaw jak i budynki zostaną klubowi wydzierżawione po preferencyjnej stawce 6 groszy rocznie z metr kwadratowy. Druga propozycja - budynki trafiają pod zarząd Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, który może pełnić rolę gospodarza, a LKS wynajmuje zadeklarowaną powierzchnię budynku i dzierżawi boisko sportowe.

Do obu tych propozycji zarząd klubu obiecał ustosunkować się w przeciągu kilku najbliższych dni.


- Nie podejmujemy żadnych kroków w kierunku likwidacji klubu czy też świetlicy środowiskowej. Nie mamy zresztą ku temu żadnych uprawnień - mówi Tadeusz Kaczmarek, zastępca Prezydenta Miasta. - Chcemy, aby ośrodki te w Ciężkowicach nadal funkcjonowały. Zaproponowane przez nas stawki dzierżawy są bardzo preferencyjne i jednakowe dla wszystkich działających w mieście klubów. Chcemy jednocześnie uregulować zasady na jakich współpracują z nami wszystkie kluby sportowe w mieście, w tym również Ciężkowianka.


http://www.jaworzno.pl/

I o co takie halo robi "redakcja", czy coś tu jest niezrozumiałego - chcą poukładać chcą. Więc nie rozumiem "redakcji" i całej tej nagonki.

Znów "redaktor" popłynoł:ugeek::ugeek::ugeek:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 7 lut 2014, o 15:56

W dalszym ciągu nic nie rozumiecie!!!
Ludzie domagają się nowych rozwiązań systemowych!8-) Liczcie sobie metry, wyznaczajcie czynsze, a społecznikom dajcie święty spokój!!!! Tylko chorzy zapatrzeni w siebie ludzie nie rozumieją, że ci ludzie oddają swój czas, swojej rodziny, oddają życie innym! Nie dla pieniędzy, a dla potrzeby która z serca wypływa! Tak ja pojmuje społeczników!!
A ty przychodzisz cymbale jeden z drugim, i z buciorami wchodzisz w to ich życie! Depczesz to co dla nich święte, i łaskawie czynsze wyznaczasz i metry mierzysz... A gdybyś tak powiedział dziękuje, dziękuje ci człowieku bo robisz coś, czego ja nie potrafię! W czym ci mam pomóc?! A nie oskarżenia, nie insynuacje...
A jeśli potrafisz to pokaż a później oceniaj!!!
Stwórzcie im warunki takie by mogli powiedzieć - miastu zależy!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez turyn@portal » 7 lut 2014, o 16:46

Spodziewam sie,że błyskawicznie zostanę zakrzyczany ale ciężko milczeć po takim dramatycznym obrazie...
Czy przypadkiem ten rosły facet pokrzykujacy z drugiego rzędu nie jest przypadkiem rodzinnie związany pracownicą Co Tydzień?? Ten, który deklaruje taki szacun dla p. Janusza...
turyn@portal
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 7 lut 2014, o 17:30

turyn@poczta.jaw.pl napisał(a):
Spodziewam sie,że błyskawicznie zostanę zakrzyczany ale ciężko milczeć po takim dramatycznym obrazie...
Czy przypadkiem ten rosły facet pokrzykujacy z drugiego rzędu nie jest przypadkiem rodzinnie związany pracownicą Co Tydzień?? Ten, który deklaruje taki szacun dla p. Janusza...


Nie!!!! Co do rzędu bym polemizował;) Mam szacunek dla wszystkich ludzi! Szczególny dla tych, którzy bezinteresownie robią coś dla innych!
O ile pytanie dotyczyło mnie?:) Bo też wyrażałem 'szacun' w swych postach dla p. Ciołczyka:)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez waldorf@portal » 7 lut 2014, o 18:11

Ta nietykalna rodzina C., wg mojej wiedzy, całe swoje życie poświęciła społeczności Ciężkowic. Serdecznie współczuję mieszkańcom, że stali się ofiarami gry politycznej. Ciekawe, który z przeciwników politycznych prezydenta jest następny na liście.

Coś mi się wydaje, że do listopada, w Jaworznie powstanie lokalna wersja serialu House of cards. Wstyd panowie prezydenci, wstyd.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez ad-vocem@portal » 7 lut 2014, o 18:40

Biedny radny Kaczmarek. Wysłany i wystawiony na odstrzał. Jego popularność i poparcie maleje w szybkim tempie. Zbyt szybkim.
Gdy chodzi o to, by w udawany sposób stanąć w obronie i interesie ludzi prezydent Silbert jest pierwszy. Do robienia ludziom krzywdy ma zastępców i urzędników.
Ale prezydent pokazał nam ostatnio jakie metody uważa za skuteczne. Śmiało! Większym dobrem jest przecież działalność lks i klubu Vega niż Galena.Podpisy, petycje, szaliki klubowe i wuwuzele. Silbert to lubi i popiera.
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez bramin@portal » 7 lut 2014, o 19:45

jaw90@poczta.jaw.pl napisał(a): Śmigielski też mógłby się już nie ośmieszać, bo w laniu wody i pustych frazesach to "każden jeden" polityk jest dobry ;)


Nie wiem dlaczego pan senator bardzo mi się kojarzy z posłem Niesiołowskim
http://niezalezna.pl/51593-odjazd-niesiolowskiego-mowi-ze-jego-przodek-negocjowal-pod-grunwaldem
bramin@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez turyn@portal » 7 lut 2014, o 19:51

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Biedny radny Kaczmarek. Wysłany i wystawiony na odstrzał. Jego popularność i poparcie maleje w szybkim tempie. Zbyt szybkim.
Gdy chodzi o to, by w udawany sposób stanąć w obronie i interesie ludzi prezydent Silbert jest pierwszy. Do robienia ludziom krzywdy ma zastępców i urzędników.
Ale prezydent pokazał nam ostatnio jakie metody uważa za skuteczne. Śmiało! Większym dobrem jest przecież działalność lks i klubu Vega niż Galena.Podpisy, petycje, szaliki klubowe i wuwuzele. Silbert to lubi i popiera.


A ja słyszałem, że odkąd wyszło na jaw, że pojawiły się wqtpliwosci co do funkcjonowania klubu to ciężkowice mocno się podzieliły... jedni Ciołczyka bronią ale nie brakuje też takich, którzy uważają, że trzeba skończyć z jego "nietykalnością". Myślę, że informacje opublikowane w Extra nie były wyssane palca. Chyba nikt nie miałby interesu, aby ryzykować sądowy proces?

A te niby"konsultacje"... no litości... nawet na tym filmie widać że to wiec wyborczy... spędził Ciołczyk sobie przychylnych ludzi, kilku krzykaczy, którzy zagłuszyli tych, którzy chcielicokolwiek posłuchać... Kto uwierzy, że przypadkiem pojawil sie Maciej bochenek (podłęże), Boroński (gigant), sikorowa ( bodaj centrum)... wszyscy politycznie niespełnieni... brakowało tylko aby Ciołczyk przed ludem zaplakal...

Ale brawa należą się zaproszonym aktorom za występ :D
turyn@portal
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez barton@jawnet » 7 lut 2014, o 19:55

waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):Ta nietykalna rodzina C., wg mojej wiedzy, całe swoje życie poświęciła społeczności Ciężkowic.


Chcą to poświęcają. Nikt ich do tego nie zmusza. Zresztą, nie robią tego za darmo, więc słowo społecznik tu nie pasuje. Bardziej pasuje "sposób na życie".

Ciekawe o co prawdopodobnie poszarpali się kiedyś z Chudzikiewiczem. Była afera, potem przycichła.

http://wiadomosci.onet.pl/slask/radni-jaworzna-mieli-pobic-sie-o-pieniadze/6p026
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez west@portal » 7 lut 2014, o 20:00

jeśli chodzi o sam klub vega jest ok
jest on bardzo potrzebny dla młody ludzi aby mogły spędzać tam wolny czas np ferie,wakacje i weekendy.Mam tylko problem co do załogi klubu ona powinna się zmienić z całym szacunkiem do rodziny C ale myślę że już zbyt długo poświęcali się klubowi. Czas na własny dom i ogród który wymaga opieki. Dom w którym mieszkał dziadek pana c zagraża naszym dzieciom,samochodom... moim zdaniem po prostu jeśli ktoś nie potrafi zadbać o własny kąt to nie będzie dobrze dbał o "cudzy"-gminny.
west@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości

cron