Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Komentarze do artykułów w portalu

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez empe@portal » 7 lut 2014, o 09:32

Stary Adamie
Dochody z działalności odpłatnej pożytku publicznego pochodzą z opłat pobieranych przez organizację pozarządową (niekoniecznie posiadającą status pożytku publicznego) za działania prowadzone w ramach odpłatnej działalności statutowej (niebędące działalnością gospodarczą). Opłaty są zwrotem poniesionych nakładów.
Możliwość uzyskiwania pieniędzy tą drogą wprowadziła Ustawa o działalności pożytku publicznego.
Chyba się naćpałeś ,że widzisz już samochody CBA, CBŚ, NIK, UKS, RIO, POLICJI i Straży Miejskiej Jaworzno jadace w kierunku Ciężkowic.
Trochę szacunku dla tych co robią coś dla innych a nie nabijają sobie kasy za płatne pomówienia.


empe@portal
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez rznejawor@portal » 7 lut 2014, o 09:33

leman@jawnet.pl napisał(a):grisham; zaczynasz już pieprzyć bez sensu..

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Chciałbym poznać argumenty i wyjaśnienia drugiej strony, warto "redakcjo" pokazać obie strony medalu i dać czytelnikowi, widzowi możliwość oceny sytuacji i wyciągnięcie wniosków.
....

toż ci napisali

Komentarz od redakcji: Prosiliśmy pana Sebastiana Kusia o komentarz do wczorajszego spotkania. Niestety Pan naczelnik Biura promocji i Informacji nie udzielił nam takiego komentarza ani w żaden sposób się z nami nie skontaktował.



A po co im był komentarz rzecznika UM?!?
Przecież na spotkaniu był i Kaczmarek i urzędnicy więc ci marni dziennikarze mogli na miejscu nakręcić ich wypowiedzi i puścić to w materiale. Matysiki nie raz już pokazały jak potrafią manipulować i to jest kolejny przykład. Jest wypowiedź nieogarniającego senatorka - koalicyjnego kolegi Janusza, jest Bochenek - mieszkaniec Podłęża, który jest stałym antyprezydenckim propagandzistom matysików, są małe dzieci, które mówią jak to fajnie kopie się piłkę - szkoda, że matysiki za cukierka nie poprosiły ich o parę aktorskich łez.

Może po raz kolejny trzeba to podkreślić, bo nie wszyscy chyba to zauważają - TACY Z MATYSIKÓW DZIENNIKARZE JAK Z KOZIEJ DUPY TRĄBA!! Dziennikarz za założenia i z kodeksu etyki!! ma być obiektywny - tutaj od dawna tego brak!

Bez względu na to jakie macie spojrzenie na sama sprawę ciężkowianki - a z komentarzy wynika, że często bierze się ono z partyjnych sympatii, bo konkretów w tej gównianej dyskusji jak zwykle brakuje - to "niezależni" zdecydowanie nie powinni wyrabiać sobie opinii na podstawie stronniczych materiałów robionych przez tych ludzi!!

Avatar użytkownika
rznejawor@portal
 
Posty: 45
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Bytom

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez stary-adam@portal » 7 lut 2014, o 09:55

empe@poczta.jaw.pl napisał(a):Stary Adamie
Dochody z działalności odpłatnej pożytku publicznego pochodzą z opłat pobieranych przez organizację pozarządową (niekoniecznie posiadającą status pożytku publicznego) za działania prowadzone w ramach odpłatnej działalności statutowej (niebędące działalnością gospodarczą). Opłaty są zwrotem poniesionych nakładów.
Możliwość uzyskiwania pieniędzy tą drogą wprowadziła Ustawa o działalności pożytku publicznego.
Chyba się naćpałeś ,że widzisz już samochody CBA, CBŚ, NIK, UKS, RIO, POLICJI i Straży Miejskiej Jaworzno jadace w kierunku Ciężkowic.
Trochę szacunku dla tych co robią coś dla innych a nie nabijają sobie kasy za płatne pomówienia.




a gdzie ja pisze o CBA, CBŚ itd... piszę tylko, że jeśli rzeczywiście prawo złamano to powinno się wyciągnąć konsekwencje.. tyle i tylko tyle - nie dorabiaj mi ideologii z kosmosu.

Z tego co widzę (nie tylko z jaw.pl) to miasto chce jedynie uregulować stosunki prawne między Ciężkowianką, Wegą, MCKiS'em i sobą. Nigdzie też (za wyjątkiem jaw.pl) nie pisze o jakimkolwiek likwidowaniu klubu czy stowarzyszenia.

Z drugiej strony to chyba nie jest normalna sytuacja, że jedna osoba czy rodzina zawłaszcza sobie teren należący do całej społeczności - nie wiem, ale czy to normalne że prezes w siedzibie stowarzyszenie śpi, je, pierze!? Co na to społeczność Ciężkowic - nie Pan Śmigielski (Wysoki brzeg), Bochenek (Podłęże), Pani Chmielewska (nie wiem skąd ona jest :P), czy ten pan głośno krzyczący a chyba mąż pani Agnieszki - redaktorki... dla której pomawianie Silberta jest jak święta wojna! Co ta to zwykli mieszkańcy Ciężkowic?
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez leon@portal » 7 lut 2014, o 11:14

a Propos tutaj jest też miejsce http://www.mckis.jaw.pl/obiekty-kulturalne/50-klub-dobra.html utrzymywane z kasy gminnej na wynagrodzenie i na utrzymanie obiektu lecz w zamian nie oferuje się nic realnego lokalnej społeczności.
leon@portal
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez misio2061@portal » 7 lut 2014, o 12:05

Kto nie jest z Paulem tego w Łeb walniem. ta zasada tu działa - kto władzy nie kadzi tego władza szybko usadzi
misio2061@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez stary-adam@portal » 7 lut 2014, o 12:09

misio2061@poczta.jaw.pl napisał(a):Kto nie jest z Paulem tego w Łeb walniem. ta zasada tu działa - kto władzy nie kadzi tego władza szybko usadzi
ja pie... ale masz poukładane pod kopułką.... szkoda gadać.
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 7 lut 2014, o 12:56

A po co im był komentarz rzecznika UM?!?
Przecież na spotkaniu był i Kaczmarek i urzędnicy więc ci marni dziennikarze mogli na miejscu nakręcić ich wypowiedzi i puścić to w materiale. Matysiki nie raz już pokazały jak potrafią manipulować i to jest kolejny przykład. Jest wypowiedź nieogarniającego senatorka - koalicyjnego kolegi Janusza, jest Bochenek - mieszkaniec Podłęża, który jest stałym antyprezydenckim propagandzistom matysików, są małe dzieci, które mówią jak to fajnie kopie się piłkę - szkoda, że matysiki za cukierka nie poprosiły ich o parę aktorskich łez.

Może po raz kolejny trzeba to podkreślić, bo nie wszyscy chyba to zauważają - TACY Z MATYSIKÓW DZIENNIKARZE JAK Z KOZIEJ DUPY TRĄBA!! Dziennikarz za założenia i z kodeksu etyki!! ma być obiektywny - tutaj od dawna tego brak!

Bez względu na to jakie macie spojrzenie na sama sprawę ciężkowianki - a z komentarzy wynika, że często bierze się ono z partyjnych sympatii, bo konkretów w tej gównianej dyskusji jak zwykle brakuje - to "niezależni" zdecydowanie nie powinni wyrabiać sobie opinii na podstawie stronniczych materiałów robionych przez tych ludzi!!

Więc waszym obiektywnym zdanie Pan Ciołczyk przez 12 lat sprawowania władzy prze Silberta łamał prawo i żeście tego nie zauważyli?!;) Z tego co ja wiem wasz rzecznik Kuś siedział na sali i zastanawiał się czy nie wskoczyć pod stołek:roll: Mówiono mi, że jedna z naczelniczek trzymała go za rękę bo tak się rozdygotał:roll:
Z tego co wiem, mikrofon krążył po sali i każdy mógł wypowiedzieć swoje opinie!
Nikt na was bar... nie będzie robił, ani nikt za was nie będzie beczał!8-)
Odważni jesteście tu na tym forum, schowani za podwójną kurtyna, gdy staniecie przed ludźmi micha rzednie!8-)
Panie Ciołczyk naprawdę szacunek!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez rznejawor@portal » 7 lut 2014, o 13:29

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):A po co im był komentarz rzecznika UM?!?
Przecież na spotkaniu był i Kaczmarek i urzędnicy więc ci marni dziennikarze mogli na miejscu nakręcić ich wypowiedzi i puścić to w materiale. Matysiki nie raz już pokazały jak potrafią manipulować i to jest kolejny przykład. Jest wypowiedź nieogarniającego senatorka - koalicyjnego kolegi Janusza, jest Bochenek - mieszkaniec Podłęża, który jest stałym antyprezydenckim propagandzistom matysików, są małe dzieci, które mówią jak to fajnie kopie się piłkę - szkoda, że matysiki za cukierka nie poprosiły ich o parę aktorskich łez.

Może po raz kolejny trzeba to podkreślić, bo nie wszyscy chyba to zauważają - TACY Z MATYSIKÓW DZIENNIKARZE JAK Z KOZIEJ DUPY TRĄBA!! Dziennikarz za założenia i z kodeksu etyki!! ma być obiektywny - tutaj od dawna tego brak!

Bez względu na to jakie macie spojrzenie na sama sprawę ciężkowianki - a z komentarzy wynika, że często bierze się ono z partyjnych sympatii, bo konkretów w tej gównianej dyskusji jak zwykle brakuje - to "niezależni" zdecydowanie nie powinni wyrabiać sobie opinii na podstawie stronniczych materiałów robionych przez tych ludzi!!

Więc waszym obiektywnym zdanie Pan Ciołczyk przez 12 lat sprawowania władzy prze Silberta łamał prawo i żeście tego nie zauważyli?!;) Z tego co ja wiem wasz rzecznik Kuś siedział na sali i zastanawiał się czy nie wskoczyć pod stołek:roll: Mówiono mi, że jedna z naczelniczek trzymała go za rękę bo tak się rozdygotał:roll:
Z tego co wiem, mikrofon krążył po sali i każdy mógł wypowiedzieć swoje opinie!
Nikt na was bar... nie będzie robił, ani nikt za was nie będzie beczał!8-)
Odważni jesteście tu na tym forum, schowani za podwójną kurtyna, gdy staniecie przed ludźmi micha rzednie!8-)
Panie Ciołczyk naprawdę szacunek!!!


Oj gladiatorku z odzysku naprawdę śmieszny jesteś :D
Mi za to mowiono, że jak czytasz to forum to tak się mocno za jaja ściskasz, że coraz cieńszym głosikiem piskasz :ugeek:

Co do merytoryki - nawet ten gówniany materiał pokazał jak mozna sie było "swobodnie" wypowiadać. :| Jak tylko Kaczmarek zaczął coś tłumaczyć to zaraz to spędzone stado baranów pod przedownictwem januszka zaczynało beczeć. Więc o jakiej mozliwości wypowiedzi mówisz?!?

Zreszta co innego wypowiedź na sali, co innego wywiad nagrany przez redakcje - chyba widzsz różnice?! A w materiale sami agenci antyprezydenccy! Tyle jesli chodzi o rzetelność :/

Dla Ciołczyka szacunek jedynie za to, że tyle lat udało mu się ukrywać "przekręty" a teraz tnie głupa - co zreszta świetnie mu wychodzi - szacuneczek! :|
Avatar użytkownika
rznejawor@portal
 
Posty: 45
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Bytom

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez stary-adam@portal » 7 lut 2014, o 13:57

warto zapoznać się z argumentami drugiej strony - czego oczywiście redakcja nie ma w zwyczaju robić :(

http://www.jaworzno.pl/pl/aktualnosci/1255/prezydent_nie_likwidujemy_ciezkowianki.html
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Walka o Ciężkowiankę, Zaciskają kleszcze na Ciołczyku

Postprzez maksimus-75@portal » 7 lut 2014, o 15:08

[b]Impertynent napisał[img
Dla Ciołczyka szacunek jedynie za to, że tyle lat udało mu się ukrywać "przekręty" a teraz tnie głupa - co zreszta świetnie mu wychodzi - szacuneczek! frusty.gif

Więc go oskarżcie;) Czemu go nie oskarżycie cwaniaczki?8-)
Ja wam coś powiem... Jeśli znam życie, to wy chłopcy połamiecie sobie na Ciołczyku zęby!8-) Zapewne już tam prawnicy analizują sytuację by postawić w stan oskarżenia tych co rzucili kalumnie!
O co do ściskania jąder, to powiem Ci chłopie, że mnie ma to kto robić, więc nie muszę sobie pomagać ręką:P
Już pisałem i powtórzę, masz problem powiedz, dam namiary na dobrego psychologa!8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości

cron