Seria włamań w Ciężkowicach

Komentarze do artykułów w portalu

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 6 lut 2014, o 07:14

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):
dał głos pajac i burak z jelenia:D


Już ci pajacu kilka razy pisałem, że ani nie jestem z Jelenia ani nie jestem strażakiem. Trzeba mieć nieźle zakuty łeb, żeby dalej ciągnąć te swoje chore przypuszczenia.
Więc z racji zakutego łba twojego pochodzenia i miejsca zamieszkania nie trzeba się domyślać pajacu. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 6 lut 2014, o 08:03

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):
dał głos pajac i burak z jelenia:D


Już ci pajacu kilka razy pisałem, że ani nie jestem z Jelenia ani nie jestem strażakiem. Trzeba mieć nieźle zakuty łeb, żeby dalej ciągnąć te swoje chore przypuszczenia.
Więc z racji zakutego łba twojego pochodzenia i miejsca zamieszkania nie trzeba się domyślać pajacu. :D


od wielu lat czytam to forum i pamiętam jak autorytatywnie ( trochę trudne słowo dla ciebie ) wypowiadałeś się na temat jednego buca z jelenia i stawałeś w jego obronie po wyrzuceniu w zimie dzieci z domu.Z twoich wypowiedzi wynikało i dalej wynika, że skoro nie jesteś tym "bucem", to przynajmniej jego prześcieradłem. A jak sam stwierdziłeś będąc krzyżakiem masz totalnie zakuty łeb:)
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 6 lut 2014, o 08:15

Wiesz może ja jestem prześcieradłem jak ty to nazywasz "buca z jelenia" za to ty widocznie jesteś prześcieradłem jednej dentystki która hasała z księdzem po lesie.
Skoro tak namiętnie śledziłeś wydarzenia na forum to powinieneś kojarzyć fakty, że to raczej ta dentystka urządziła szopkę z dziećmi i o ile kojarzę to raczej nikt żadnych dzieci z domu nie wyrzucał.
I jeszcze raz ci kretynie powtarzam, że ani nie mieszkam w Jeleniu ani w nim nigdy nie mieszkałem.
I jak ci pajacu wcześniej napisałem skorzystaj z porad innego lekarza - idź się leczyć na głowę.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 6 lut 2014, o 22:50

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Wiesz może ja jestem prześcieradłem jak ty to nazywasz "buca z jelenia" za to ty widocznie jesteś prześcieradłem jednej dentystki która hasała z księdzem po lesie.
Skoro tak namiętnie śledziłeś wydarzenia na forum to powinieneś kojarzyć fakty, że to raczej ta dentystka urządziła szopkę z dziećmi i o ile kojarzę to raczej nikt żadnych dzieci z domu nie wyrzucał.
I jeszcze raz ci kretynie powtarzam, że ani nie mieszkam w Jeleniu ani w nim nigdy nie mieszkałem.
I jak ci pajacu wcześniej napisałem skorzystaj z porad innego lekarza - idź się leczyć na głowę.


wolę być prześcieradłem kobiety niż mężczyzny ( jeżeli jest to mężczyzna ) a skoro wolisz facetów to twój problem. Czytając i oglądając materiał nikt normalny nie powie,że dzieci i ż:)ona nie zostały wyrzucone z domu. Ale to podobno norma w tej rodzinie. W twoim wypadku nawet leczenie na głowę jest już spóźnione. lepiej lecz się na nogi bo na głowę za późno
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 7 lut 2014, o 08:15

Kogo ty pajacu jesteś prześcieradłem to jest twoja sprawa. Ja ci nie napisałem, że jestem prześcieradłem. Akurat jak już wcześniej pisałem znam tą panią ale takiemu kretynowi nie muszę się tłumaczyć skąd.
Ciekawe jak by twojej żonie (o ile ją masz) odwaliło i urządziła taką szopkę latając koło twojego domu (w którym na dodatek by nie mieszkała i nie była właścicielką) i robiła z ciebie rogacza np. z księdzem, to czy też byś wtedy był takim obrońcą uciśnionych.
Jakoś nikt nie poruszył tematu, że laska ma swój dom w innej dzielnicy i tam mieszka na stałe a z dziećmi do Jelenia przyjechała zrobić szopkę. Szkoda, że szopki pod swoim domem nie zrobiła.
A proboszcz z Sobieskiego niby za niewinność wyleciał. hehehe.
W CTV miała być jakoś w odcinkach dalsza część losów pokrzywdzonej i jakoś nie było. Widocznie ktoś jednak stwierdził że laska jest niezrównoważona.

Tak, że jak dalej zamierzasz wypisywać tutaj jakieś głupoty a nie masz o sprawie zielonego pojęcia to może nie popisuj się tutaj swoją elokwencją.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez jawman@portal » 7 lut 2014, o 08:15

Kogo ty pajacu jesteś prześcieradłem to jest twoja sprawa. Ja ci nie napisałem, że jestem prześcieradłem. Akurat jak już wcześniej pisałem znam tą panią ale takiemu kretynowi nie muszę się tłumaczyć skąd.
Ciekawe jak by twojej żonie (o ile ją masz) odwaliło i urządziła taką szopkę latając koło twojego domu (w którym na dodatek by nie mieszkała i nie była właścicielką) i robiła z ciebie rogacza np. z księdzem, to czy też byś wtedy był takim obrońcą uciśnionych.
Jakoś nikt nie poruszył tematu, że laska ma swój dom w innej dzielnicy i tam mieszka na stałe a z dziećmi do Jelenia przyjechała zrobić szopkę. Szkoda, że szopki pod swoim domem nie zrobiła.
A proboszcz z Sobieskiego niby za niewinność wyleciał. hehehe.
W CTV miała być jakoś w odcinkach dalsza część losów pokrzywdzonej i jakoś nie było. Widocznie ktoś jednak stwierdził że laska jest niezrównoważona.

Tak, że jak dalej zamierzasz wypisywać tutaj jakieś głupoty a nie masz o sprawie zielonego pojęcia to może nie popisuj się tutaj swoją elokwencją.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 7 lut 2014, o 08:40

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):wolę być prześcieradłem kobiety niż mężczyzny ( jeżeli jest to mężczyzna )

Wiadomo za to na 100% że ty mężczyzną nie jesteś. Tylko taką zwykłą ciotą z elektrowni. :D
Można to stwierdzić po twoich nędznych wypocinach i zdrobnieniach rodem z przedszkola dzieciuchu.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 7 lut 2014, o 09:00

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):
kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):wolę być prześcieradłem kobiety niż mężczyzny ( jeżeli jest to mężczyzna )

Wiadomo za to na 100% że ty mężczyzną nie jesteś. Tylko taką zwykłą ciotą z elektrowni. :D
Można to stwierdzić po twoich nędznych wypocinach i zdrobnieniach rodem z przedszkola dzieciuchu.


Maczo się odezwał z wydmuszkami:)
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez ganicus@portal » 7 lut 2014, o 09:27

Wykształcona ciota z elektrowni skomentowała.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Seria włamań w Ciężkowicach

Postprzez kasza@portal » 7 lut 2014, o 12:04

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Wiesz może ja jestem prześcieradłem jak ty to nazywasz "buca z jelenia"

przynajmniej znamy twoją orientację,a tak się jej wstydziłeś.

o ile kojarzę to raczej nikt żadnych dzieci z domu nie wyrzucał.
nie wyrzucał?? dzieci tak sobie nie wchodziły w zimie do domu ,aby nie spotkać się z tatusiem oprawcą.
A pro po czemu nie wyszedł z dom jak dzwonili do niego z CTV i nie przedstawił swojej wersji. Wstydził się swojej przepraszam za określenie twarzy
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron