Winda na kładce znowu nie działa

Komentarze do artykułów w portalu

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez franek@portal » 6 lut 2014, o 10:45

Winda na estakadzie nad trasą śródmiejską, która łączy, a może raczej dzieli ulicę Szopena na dwie części - od niedzieli jest uszkodzona. I pomimo wielu interwencji, nikt się nie kwapi z naprawą.
Avatar użytkownika
franek@portal
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez barton@jawnet » 6 lut 2014, o 16:37

Ktoś tu kiedyś napisał, że bez windy nie dało rady zrobić zejścia ?.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez jaw90@portal » 6 lut 2014, o 17:13

barton@jawnet.pl napisał(a):Ktoś tu kiedyś napisał, że bez windy nie dało rady zrobić zejścia ?.

Gdyby pochylnia była przedłużeniem, to to jest niemożliwe, ze względu na znaczny spadek Chopina w kierunku Azotki. Pytanie czy rozważano możliwość zbudowania dwuczęściowej (analogicznie jak w przejściu podziemnym na osiedlu Stałym) pochylni prostopadle do kładki, a równoległej do obwodnicy. Pewnie byłoby drożej, ale przynajmniej nie byłoby takiej kompromitacji jak z tą windą.

PS. Franek, ty sobie poczytaj definicję słowa estakada, bo aż żal słuchać takiego kompromitowania się.
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez barton@jawnet » 6 lut 2014, o 17:16

A kto pisze o jakimś przedłużeniu, chłopie. wystarczy spojrzeć na fotkę, pomyśleć zrobić jeden spad i w prawo albo w lewo sto metrów niecałe i mamy problem rozwiązany bez windy. Gadaliśmy o tym kiedyś jak pamiętam. Ty swoje, ja swoje.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez jaw90@portal » 6 lut 2014, o 17:19

barton@jawnet.pl napisał(a):A kto pisze o jakimś przedłużeniu, chłopie. wystarczy spojrzeć na fotkę, pomyśleć zrobić jeden spad i w prawo albo w lewo sto metrów niecałe i mamy problem rozwiązany bez windy. Gadaliśmy o tym kiedyś jak pamiętam. Ty swoje, ja swoje.
Przecież ja właśnie o tym napisałem i niczego Ci nie insynuowałem. To był właśnie jeden z typowych argumentów p. Toszy. Peace ;)
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez lechleszek@portal » 6 lut 2014, o 19:53

Może by tak postawić katapulty? z jednej i drugiej strony z obsługą 2 urzędników( nowe 2 etaty "katapulnika miejskiego")- nie żeby pomagać,bo przecież nie do tego urzędnik (w mniemaniu JNP),ale żeby instruować o zagrożeniu istniejącym przy spadaniu(jaki wspaniały i pożyteczny gest). Może ludzie zaczną chodzić ul.Matejki i problem rozwiąże się sam.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez azurro@portal » 6 lut 2014, o 20:22

haha katapultnik :D dobry zawód 8-)
Avatar użytkownika
azurro@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez leman@jawnet » 6 lut 2014, o 20:26

Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez jawojawko@portal » 7 lut 2014, o 01:52

Kolejny super pomysł inteligenta Toszy. Wcale winda nie była potrzebna, tylko wystarczyłby łamany zjazd. Widoczne jest to na zdjęciu, nie dałoby się? Dało. Ale kasa z UE była i na fanaberie trzeba było zebrać.
jawojawko@portal
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Winda na kładce znowu nie działa

Postprzez maksimus-75@portal » 7 lut 2014, o 07:56

No comment:|
Tomek zbierz grupę, zabierz ze sobą atrybuty, chustkę trąbkę gwizdki, i zamiast pisać głupoty na forum, proszę manifestacje zrobić przed kładką, a ja podjadę i uzdrowię sytuacje:x

P.S.:x
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości

cron