Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Komentarze do artykułów w portalu

Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Postprzez jaw90@portal » 20 maja 2011, o 18:31

"Zaledwie", ale uważam, że na nasze lokalne potrzeby to by wystarczyło.

Przeniesienie filmików na YouTube również byłoby świetnym rozwiązaniem. Pytanie czy telewizja, nawet taka lokalna, może publikować tam swoje materiały i niejako reklamować się za darmo? Pytam, bo nie znam się na tych sprawach za dobrze...

PS. 3D to najbardziej zbyteczna technologia o jakiej słyszałem. ;)
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Postprzez barton@jawnet » 20 maja 2011, o 18:35

Oczywiście , ale takowa technologia istnieje i ciągle się rozwija . A na temat , to raczej może tam się prezentować . Ja subskrybuję informacje ze stronki http://www.youtube.com/user/LeszekzKrakowa , więc da się .

Obawiam się , że chodzi o coś zupełnie innego. Z nawału pracy , codziennie tysięcy tematów , które poszukują dziennikarze , plus tematy które są wpisane w kalendarzu nie mają czasu na obróbkę materiałów HD . Ale może niech się wypowie osoba , która jest po drugiej stronie kabla :D .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Postprzez wodnik78@jawnet » 20 maja 2011, o 20:29

Co ciekawe, zaskoczeni nawet są przystankami poza centrum naszego miasta. Jak to muszą mieć sytuacje u siebie ze tak nas zachwalają ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Postprzez gizdizd@portal » 21 maja 2011, o 08:30

Teraz wybadałoby aby nasza redakcja "ruszyła się" i pojechała do OLKUSZA i zobaczyła jak władze olkusza dbaja o rozwój fizyczny swoich mieszkańców i przekazała Pawłowi ten materiał. Nic się Wam nie stanie..... nie ma się czego bać.
Oto przykład: http://www.olkuszanin.pl/olkusz/wirtualne-wycieczki/157
gizdizd@portal
 
Posty: 390
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Postprzez gizdizd@portal » 21 maja 2011, o 08:44

juzek-1991@poczta.jaw.pl napisał(a):Osobiście jestem zadowolony z tych wszystkich zmian w naszym mieście (no może poza tym co robi nasz proboszcz Lenda) tyle że to wszystko kosztuje i trzeba będzie to spłacić i kto to zrobi?

co chcesz pajacu od proboszcza Lendy jego teren wiec buduje. jak ci się nie podoba to idz sie komp
gizdizd@portal
 
Posty: 390
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Postprzez barton@jawnet » 21 maja 2011, o 13:30

Może doszukasz się w internecie , kto kustoszowi Lendzie sprzedał te tereny .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Postprzez mertiq@portal » 27 maja 2011, o 20:43

Małe OT. Od dziś PKM nie podoba mi się. A czemu? Jeszcze jakiś czas temu mając kończące się środki na karcie mogłem z Sosnowca spokojnie dojechać. Fakt, zjechałem ze środkami na minus ale potem doładowałem i na koncie miałem kasiurkę pomniejszoną o debet.
A dziś spotkała mnie przykrość. Wiedziałem że mam 1.80 w e-portmonetce. Wracam z Sosnowca, przykładam do czytnika, a tu komunikat że brak środków na karcie, mimo że jak sprawdzałem to pokazywało ww kwotę. Zniesmaczony zakupiłem bilet u kierowcy i w tym momencie przestał mi się podobać PKM.
I tak jadą dotarło do mnie, że "Wadza" wyłączyła to "udogodnienie" zapewne dla tego, że ten "myk" był bez limitu )tak mi się zdaje) i większość doiła na minusie ile wlezie, czyż nie tak szanowni forumowicze, czy może się mylę?...
W każdym bądź razie muszę się przeprosić z busiarzami...
mertiq@portal
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Postprzez stary-adam@portal » 6 lut 2014, o 13:33

... teraz by to nie przeszło!
Avatar użytkownika
stary-adam@portal
 
Posty: 88
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jak sąsiedzi widzą nasz PKM ?

Postprzez gunner1978@portal » 6 lut 2014, o 15:12

mertiq@poczta.jaw.pl napisał(a):Małe OT. Od dziś PKM nie podoba mi się. A czemu? Jeszcze jakiś czas temu mając kończące się środki na karcie mogłem z Sosnowca spokojnie dojechać. Fakt, zjechałem ze środkami na minus ale potem doładowałem i na koncie miałem kasiurkę pomniejszoną o debet.
A dziś spotkała mnie przykrość. Wiedziałem że mam 1.80 w e-portmonetce. Wracam z Sosnowca, przykładam do czytnika, a tu komunikat że brak środków na karcie, mimo że jak sprawdzałem to pokazywało ww kwotę. Zniesmaczony zakupiłem bilet u kierowcy i w tym momencie przestał mi się podobać PKM.
I tak jadą dotarło do mnie, że "Wadza" wyłączyła to "udogodnienie" zapewne dla tego, że ten "myk" był bez limitu )tak mi się zdaje) i większość doiła na minusie ile wlezie, czyż nie tak szanowni forumowicze, czy może się mylę?...
W każdym bądź razie muszę się przeprosić z busiarzami...


przejazd z Sosnowca do Jaworzna kosztuje 2,60zl. Z karty bierze 3,60zl a przy wysiadaniu oddaje 1zl. Zapewne tylko po Jaworznie jest 1,70zl. A po innym miejscie juz nie. Dlatego moglo wyskoczyc brak srodkow, wtedy byloby to logiczne
Avatar użytkownika
gunner1978@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron