FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Komentarze do artykułów w portalu

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez baba@portal » 5 lut 2014, o 14:01

Konrads napisałeś że gdybyś miał taką możliwość to byś ją wykorzystał-sorki jak to mam rozumieć:mrgreen:
baba@portal
 
Posty: 72
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez wodnik78@jawnet » 5 lut 2014, o 14:12

szymonk@jawnet.pl napisał(a):za dobrze wykonaną pracę, wzorem przedsiębiorstw prywatnych, należy się dobre wynagrodzenie.






Tylko ze miasto nie jest prywatnym miastem. I tym samym również mozna iść wzorem Grecji i przyznawać sobie róznego rodzaju wynagrodzenia typu: za punktualne przyjście do pracy, za brak windy w urzędzie, za pilnowanie urzędowych spraw itd. ;)

http://www.fakt.pl/Doplacimy-Grekom-do-darmowych-obiadow,artykuly,140985,1.html
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez konrads@jawnet » 5 lut 2014, o 14:38

baba@poczta.jaw.pl napisał(a):Konrads napisałeś że gdybyś miał taką możliwość to byś ją wykorzystał-sorki jak to mam rozumieć:mrgreen:


Bardzo prosto. Nie trzeba być skrajnym egoistą aby angażować się w inne sposoby zarobkowania. Abstrahując od prezydentury, to większość moich znajomych, podejmuje pracę w różnych zakładach czy też otwiera działalności gospodarcze aby gryźć rynek i zarabiać.

Obecnie, mam stałą pracę. Nie ogranicza mnie ona czasowo oraz moje kwalifikacje pozwalają aby wykonywać inne zajęcia w celach zarobkowych. Mam taką możliwość, to to robię.

To czy Prezydent zarobił w 2012 tyle a nie mniej (więcej), nie uwiera mnie, nie wpłynęło to w żadnym stopniu na mój statut materialny, rozwój zawodowy, nastawienie psychiczne, czy też to czy będę na niego głosował czy też nie. Czytając niektóre posty, wprost można odczuć że tak jest.
Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez konrads@jawnet » 5 lut 2014, o 14:38

baba@poczta.jaw.pl napisał(a):Konrads napisałeś że gdybyś miał taką możliwość to byś ją wykorzystał-sorki jak to mam rozumieć:mrgreen:


Bardzo prosto. Nie trzeba być skrajnym egoistą aby angażować się w inne sposoby zarobkowania. Abstrahując od prezydentury, to większość moich znajomych, podejmuje pracę w różnych zakładach czy też otwiera działalności gospodarcze aby gryźć rynek i zarabiać.

Obecnie, mam stałą pracę. Nie ogranicza mnie ona czasowo oraz moje kwalifikacje pozwalają aby wykonywać inne zajęcia w celach zarobkowych. Mam taką możliwość, to to robię.

To czy Prezydent zarobił w 2012 tyle a nie mniej (więcej), nie uwiera mnie, nie wpłynęło to w żadnym stopniu na mój statut materialny, rozwój zawodowy, nastawienie psychiczne, czy też to czy będę na niego głosował czy też nie. Czytając niektóre posty, wprost można odczuć że tak jest.
Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez rznejawor@portal » 5 lut 2014, o 15:38

Tja propaganda szmatławców musi znowu narobić szumu żeby odwrócić uwagę od potknięć swoich nowych ulubieńców :!:
Może trzeba sprawdzić ile zarabiają radni POje....ej koalicji w tym mieście.

A przy okazji mała zagadka:
W latach 2010-2012 (I półrocze) pracownikom Urzędu ..... przyznano ponad 14 tysięcy nagród na łączną kwotę prawie 18 mln zł (17 947 700) - kto zgadnie - co to za urząd i kto tam rządzi....?
Avatar użytkownika
rznejawor@portal
 
Posty: 45
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Bytom

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez krison@jawnet » 5 lut 2014, o 16:08

:ugeek:
Ciekawe - czy posiedzenia rady nadzorczej odbywają się w godzinach urzędowania Prezydenta, czy też nie?
Jak sądzicie?
krison@jawnet
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez barton@jawnet » 5 lut 2014, o 16:16

Jakiej rady nadzorczej, to już nie napisałeś. Podejrzewam, że jak Silbert pracuje od 8 do 16, to większość rad nadzorczych w Polsce, spotyka się właśnie w tych godzinach. Może nie doczytałeś, ale Silbert już zrezygnował z dodatkowej funkcji. Oczywiście temat tutaj wrzał, jak wyszło na jaw, że się powołał. Teraz to odgrzewane kotlety, mające tylko dalej jątrzyć i mieszać w jaworznickim politycznym tyglu. Trzeba było wrzeszczeć całą gębą, jak Silbert i Starzycki się powołali na te stanowiska. Ale było cicho, nikt się tym nie interesował poza paroma osobami na jaw.pl
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez ad-vocem@portal » 5 lut 2014, o 16:42

Jak to wycofał się z MPO? Dlaczego? Kurcze! Czemu nam to zrobił? Jedyny ranking w którym Jaworzno było pierwsze i to też "skopał"? :D
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez maksimus-75@portal » 5 lut 2014, o 16:50

Oj tam,oj tam, należy się naszemu panu, najwspanialszemu pod słońcem, wzorowi cnót i zachowań, najmilszemu wymarzonemu, Panu prezydentowi:oops:


Jeśli czegoś zapomniałem nadmienić, serdecznie przepraszam:roll:
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

FAKT.pl: Silbert - Najlepiej zarabiający prezydent

Postprzez barton@jawnet » 5 lut 2014, o 17:07

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Jak to wycofał się z MPO? Dlaczego? Kurcze! Czemu nam to zrobił? Jedyny ranking w którym Jaworzno było pierwsze i to też "skopał"? :D


Głupiś. Nie czytasz ale chcesz polemizować. Jaworzno nie było pierwsze w tym rankingu. Silbert nie jest najlepiej zarabiających Prezydentem. To po prostu jak zwykle ujnia w wykonaniu Faktu.

Zobaczcie to ...

http://finanse.wp.pl/gid,15650015,kat,1033803,title,Zarobki-i-majatek-prezydentow-naszych-miast,galeria.html

a potem porównajcie do oświadczenia majątkowego Silberta :

http://www.bip.jaworzno.pl/?id=13000#Y2xpY2tNZW51R2V0Q29udGVudHMoMTMwOTMsMSwwKQ==


PS. A potem może ranking, na którym miejscu w Polsce będzie Silbert w kategorii ..."ile się nachapał ?". "Ile ma na koncie". Sprawdź jeden z drugim, a potem róbcie aferę.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron