Jestem zawiedziony

Komentarze do artykułów w portalu

Jestem zawiedziony

Postprzez maksimus-75@portal » 3 lut 2014, o 15:01

Nie ciągniemy za sobą kumpli, nie chcemy pełnić służby publicznej dla prywatnego interesu! Rak prywaty, który zżera idee samorządności zostanie bezlitośnie wycięty!

Zgadujcie czyje to słowa?!8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez grisham@portal » 3 lut 2014, o 15:55

Się "redaktor" uparł, do listopada codziennie Silbert przynajmniej w jednym temacie, a o ułomnych Radnych nowej koalicji NIC - święte krowy ???:!:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Jestem zawiedziony

Postprzez grisham@portal » 3 lut 2014, o 16:05

robi@poczta.jaw.pl napisał(a): To dzięki radnym Gimnazjum nr1 będzie miało boisko, kluby dostaną parę groszy więcej. Po prostu zaczyna po 12 latach klęski wracać normalność i tak trzymać.Zamiast lania wody i asfaltu zaczyna się dziać coś dobrego dla ludzi. Panowie radni dziękujemy i prosimy o więcej:mrgreen:


To dzięki Radnym nie będzie remontu MDK-u, to dzięki Radnym nie będzie stadionu, to dzięki Radnym DPS nie ma co się ubiegać o środki zewnętrzne, to dzięki Radnym zapłacimy bilety wstępu na miejskie imprezy, to dzięki Radnym zabrano mięszkańcom głos (limit czasowy), to dzięki Radnym uchwały przechodzą bez dyskusji, to Radni chcą utajnić posiedzenia komisji i RM, etc..
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Jestem zawiedziony

Postprzez maksimus-75@portal » 3 lut 2014, o 16:44

Władza należy do obywateli, a nie obywatele dla władzy - władza ma działać w interesie obywateli a nie z nimi walczyć! Sprawimy, że sprawowanie władzy będzie jawne! To są nasze podstawowe zasady. I im podporządkujemy wszystko!

A może w tym wypadku odgadniecie czyje to słowa?!8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez ad-vocem@portal » 3 lut 2014, o 16:48

Ja też żałuję, że radni dopiero teraz przejęli inicjatywę. Gdyby odważyli się wcześniej to i MDK miałby salę i DPS godziwe warunki. Instytucje te starają się o dotacje już od kilku lat. Wtedy prezydent samodzielnie tworzył budżet i także nie miał pieniędzy. Miały powstać tereny inwestycyjne a z nich dochód miał pomóc spłacać kredyty. Niestety nic z tego nie wyszło i prezydent zaczął program oszczędności... kosztem sportu, edukacji, kultury i inwestycji w tych obszarach. Lata oszczędnej polityki położyły na łopatki sport, działalność stowarzyszeń, los wielu nauczycieli uległ pogorszeniu. Wielu wartościowych i zdolnych ludzi musiało szukać pracy poza Jaworznem i ta strata wydaje się najdotkliwsza, choć niewidoczna tak wyraźnie jak nieudane drogi i skrzyżowania. To miały być rządy dla dobra ludzi a wyszło jak zwykle. Biurokracja pokonała demokrację. A teraz do tego wszystkiego dorabia się dobry PR.
Chyba nie jest mi potrzebna aplikacja na telefon, by wiedzieć gdzie jest moja kupa... Wszystko widać.
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 3 lut 2014, o 17:31

ad-vocem@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja też żałuję, że radni dopiero teraz przejęli inicjatywę. Gdyby odważyli się wcześniej to i MDK miałby salę i DPS godziwe warunki.

Chciałeś napisać: "Gdyby wcześniej zaczęli ustawiać się do wyborczego tortu". To jest walka o stołki i o nic więcej. Zabierzmy grupom uważanym za uprzywilejowane i realizujmy projekty na własnych podwórkach. Moc sprawcza nie dotknęła i nie dotknie tylko ich diet. Chociaż patrząc na ostatnie wydarzenia teraz faktycznie będą musieli na nie zapracować bo do tej pory wszytko było podane na tacy.
Nieudane drogi? Jeśli jest szansa, żeby załapać się na dofinansowanie i wyremontować totalnego trupa zostawiając przy tym mały bubel (bo np. brakło kasy) to moim zdaniem warto. Bubel poprawi się za parę lat z kolejnego dofinansowania a wyretuszowany trup jeszcze długo mieszkańcom posłuży. Przepisy krajowe i te UE bywają porąbane i chwała tym, którzy nie tylko nie boją się ale chcą się w nich babrać po to żeby coś dla miasta uszczknąć. Czasem trzeba na początku (teoretycznie) przepłacić ale zwrot dostaje się już ze słuszną nawiązką. Zasługą 250 urzędników Tarabuły jest droga od Martyniaków do "Azotki" i z tego "wybitnego" czynu zostanie on zapamiętany. Jego poprzednik chwalił się ściąganiem zagranicznych inwestorów do Jaworzna. Dzięki "Stan Rock Company" z krainy kangurów dorobiliśmy się centrum nurkowego "Orka" z zatopionymi koparkami bo w końcu energetycy odcięli prąd od pomp odwadniających. Sport? Prymitywna rozrywka dla mas. Chleba i igrzysk zakrzyknęli. Moim zdaniem kluby powinny finansować się same. Czyli głównie ze składek sponsorów. Dodajmy do tego pasję i mamy sukcesy. Niemniej budowy stadionu lekkoatletycznego nie popieram choć osobiście znam p. Bednarczyka. Ale przy każdej szkole powinno być porządne boisko. Tyle możemy zrobić dla naszych dzieci. Jaki procent z nich uderzy w zawodowstwo? Nikły. Niemniej dzięki temu mniej będziemy musieli wpompować pieniążków w służbę zdrowia.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez lechleszek@portal » 4 lut 2014, o 12:54

Przyłączam się do opinii Pana,który zrozumiał swój wyborczy błąd.Zachęcam do naprawienia go w najbliższych wyborach.Na temat "osiągnięć" JNP, można by wiele napisać,jedno jest pewne, najlepiej by było, gdyby Go już nie było.Jego i całej Jego świty, tak często chwalącej swoje i Jego osiągnięcia. Naprawdę czarny PR.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron