Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Komentarze do artykułów w portalu

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez leman@jawnet » 31 sty 2014, o 17:58

starałem się traktować Cię poważnie, a ty sobie jaja robisz..
To prezes Bobkowska nie wie jaką powierzchnie komercjalizuje ..

Politykuj sobie do woli. Dla swojego pryncypała próbuj manipulować ludźmi do woli. Jesteś wolnym człowiekiem.
Ja zapytałem cię o jednoznaczne techniczne informacje . Jak tego nie wiesz, to co ty w tym urzędzie robisz poza politykowaniem?
No i oczywiście wykazywaniem merytorycznym pracownikom urzędu marszałkowskiego - nie politykom - ale fachowcom, że ten projekt się broni programowo - jest zgodny z celami JESSICA
bo przypuszczam, że byłeś tam w godzinach pracy a nie na prywatne zlecenie P.A. Nova
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez hawkmoon@portal » 31 sty 2014, o 18:08

Projekt zmieniał się od pierwszego miesiąca od rozpoczęcia projektowania. Raz był parking na dachu, innym razem nie było, raz były dwie podziemne kondygnacje parkingowe, potem było półtora, ostatecznie udało się wyeliminować zagrożenie uskokiem tektonicznym i pod całym budynkiem można było zrobić garaż - tyle w jednym tylko temacie. Pojawiały się i znikały branże. To jest naprawdę bardzo płynne w tej branży. Niezmienne są tylko ustalenia planu zagospodarowania przestrzennego, które budynek ma spełnić.

Projekt będzie kosztował około 50 mln euro, w tym będzie ponad 30 proc. własnego wkładu inwestora, będzie około 120-130 sklepów i punktów usługowych i około 35-37 tys. GLA. przy powierzchni całkowitej około 100 tys. m2.

Mnie interesuje konkret, a ten będzie dopiero gdy budynek będzie stał. Będzie można sobie te metry kwadratowe i sklepy policzyć. Czy to tak ciężko zrozumieć?
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez leman@jawnet » 31 sty 2014, o 18:32

Dziękuję.
A mnie ciekawi skąd wezmą te 50 baniek +(ziemia ~15mln), bo będzie to determinowało zakończenie budowy

..."Firma prowadzi negocjacje dotyczące sprzedaży trzech parków handlowych. – Nie podjęliśmy jeszcze decyzji, czy je sprzedamy, gdyż wszystkie te obiekty są wynajęte w 100 proc. i bardzo dobrze działają. Ostateczne decyzje w tej sprawie podejmiemy w styczniu – mówi. – Jeśli zdecydujemy się na sprzedaż, to potencjalny nabywca będzie musiał jeszcze przeprowadzić due diligence. Transakcji można by się zatem spodziewać w I półroczu – dodaje. Zastrzega, że pozyskanych pieniędzy firma nie wypłaci jako dywidendy, gdyż zaczyna realizację inwestycji w Jaworznie ->2013-12-16
a teraz nie są w stanie wybudować blaszaka dla Kauflandu, czegoś w Krośnie, czegoś w Zawierciu, czegoś ..

a jako mieszkańca interesuje mnie na co te 72 mln dostali poza kinem...
bo jajcarsko można sobie pomarzyć; kręgielnia, dwie hale do squash'a, sala z 15 stołami bilardowymi, strzelnica, spa i pokoje do samotnej medytacji :P

edit
Moim zdaniem, to wsparcie i pomoc pomogło PA Nova w otrzymaniu takiej grubej finansowej kroplówki. Ale patrząc na ich dotychczasowe obietnice, deklaracje, słowność, i potem realizacje projektów sądzę, że długo Galeny nie zobaczymy.
I chciałbym, z ogromną dla mnie przyjemnością to "odszczekać", jak nie mam teraz racji
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez czeslaw1963@portal » 2 lut 2014, o 13:28

I jak Panie Prezeydencie? Było mącić ludziom w głowach? Cieszyłby się Pan jakby karszalek nie dał kasy, co? A tak ten wredny marszałek i Saĺuga popsuli Panu strategię bycia męczennikiem i ojca narodu księstwa Jaworzno... :D
Avatar użytkownika
czeslaw1963@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez barton@jawnet » 2 lut 2014, o 13:57

Mam nadzieję że 1963 to nie twój rocznik.:| Ty naprawdę wyciągnąłeś z tej sprawy takie wnioski ?.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez grisham@portal » 2 lut 2014, o 14:35

czeslaw1963@poczta.jaw.pl napisał(a):I jak Panie Prezeydencie? Było mącić ludziom w głowach? Cieszyłby się Pan jakby karszalek nie dał kasy, co? A tak ten wredny marszałek i Saĺuga popsuli Panu strategię bycia męczennikiem i ojca narodu księstwa Jaworzno... :D


No cóż Czesław1963, jesteś po prostu i...tą skoro tak to rozumiesz, sam "redaktor" to takiego poziomu się nie zniżył. Skoro tylko takie wnioski przychodzą Ci na myśl. Wiesz, że Marszałek żadnej kasy nie daje, więc po co ten ferment ??? Saługa palcem nie kiwną.

Straciłem nawet oficjalny ton do Pańskiej osoby, co można tu zauważyć, po prostu sądziłem, że jest Pan osobą poważniejszą, a tu zwykły populistyczny krzykacz.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez nemo@portal » 2 lut 2014, o 15:30

Już się bałem, że tylko ja mam nie najlepszego zdania o Panu Czesławie. Ale .... póki od dłuższego czasu nie był aktywny w Jaworznie, póty mi było przysłowiowe "drzewko". No .... ale Pan Cz.najwyraźniej chce wrócić na afisz - szuka swojego miejsca w "jaworznickich elytach". Jak było widać (wyalienowany z PIS-U i z JMM) próbuje dołączyć do .. grupy przeciwnej, stąd zapewne te "kwiaty" dla Lehnorta na jednej z sesji. Mam tylko nadzieję, ze nie wpadnie na pomysł kandydowania na prezydenta. Nie przepadam za Silbertem, ale to byłaby porażka.
nemo@portal
 
Posty: 131
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez brat-pit@portal » 2 lut 2014, o 23:46

Do Panów barton / grisham / nemo: "Mam tylko nadzieję, ze nie wpadnie na pomysł kandydowania na prezydenta. Nie przepadam za Silbertem, ale to byłaby porażka." Przecież nie ma obowiązku głosowania na Panów: Lehnorta, Czesława, Silberta, czy innego kandydata... A obecny Pan Prezydent, mimo wielu zasług, oderwał się już nieco od rzeczywistości. Tworzy związki zawodowe w Urzędzie, namawia urzędników i nauczycieli do obstrukcji radnych. To jaja jakieś. Zamach na demokrację i działanie na szkodę samorządu oraz obywateli. Urząd ma być skuteczny, tani i nie rozrastać się w nieskończoność. Dziś jest dokładnie odwrotnie
brat-pit@portal
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez siux1@portal » 3 lut 2014, o 09:34

brat-pit@poczta.jaw.pl napisał(a):Do Panów barton / grisham / nemo: "Mam tylko nadzieję, ze nie wpadnie na pomysł kandydowania na prezydenta. Nie przepadam za Silbertem, ale to byłaby porażka." Przecież nie ma obowiązku głosowania na Panów: Lehnorta, Czesława, Silberta, czy innego kandydata... A obecny Pan Prezydent, mimo wielu zasług, oderwał się już nieco od rzeczywistości. Tworzy związki zawodowe w Urzędzie, namawia urzędników i nauczycieli do obstrukcji radnych. To jaja jakieś. Zamach na demokrację i działanie na szkodę samorządu oraz obywateli. Urząd ma być skuteczny, tani i nie rozrastać się w nieskończoność. Dziś jest dokładnie odwrotnie

Piszesz same kłamstwa obliczone na tani poklask ludzi, którzy to będą czytać.
1- Nieprawdą jest że Silbert oderwał się od rzeczywistości. To slogan, który, jak już sie nie ma argumentów to się powtarza. Nikt w tym miescie jak prezydent nie ma tak dobrego kontaktu z rzeczywistoscią. Silbert wyjatkowo dobrze ocenia rzeczywistość i to boli jego przeciwników.

2= To nie prezydent utworzył związki zawodowe. Ostatnią rzeczą, jaką pragnie pracodawca to są związki. Ale w obliczu bezsilności wobec zamiarów opozycji któa chciała zabrac pieniądze na wynagrodzenia i w sposób perfidny wymusić na prezydencie zwolnienia, mówiąc że to nie oni, tylko prezydent, powiedział, "moje możlwosci obrony Was, pracownicy wyczerpują się. Być może jak założycie związki, będzie wam łatwiej". I TO JEST PRADZIWA INTERPETACJA SYTUACJI. Zaden palant nie zdoła odwrócić kota ogonem.

3- Zamach na demokrację to odebranie przez PO SDJ i WDJ głosu mieszkańcom, to przegłosowywanie uchwał bez dyskusji nad nimi. To jest zamach na demokrację, a nie działania Silberta.

4- Zaden dupek, który rejestruje się po to tylko żeby pisać takie bzdury jak ty - niebieska małpo, nie zmieni rzweczywistości i nie wmówi nikomu, że jakikolwiek Platformers rujnujący kraj potrzebny jest w jaworznie do zrujnowania naszego miasta.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o rekomendacji dla „Galeny”

Postprzez brawojasiu@portal » 3 lut 2014, o 13:36

minął weekend i szczekaczki z UM wróciły do pracy
lepiej się pisze z tego wielkiego gmachu niż z własnego domu, wtedy jest się jeszcze bardziej anonimowym, prawda?

tak się zastanawiam siux1, jak można tak ślepo i bezgranicznie wychwalać jednego gościa, naprawdę nie masz własnego zdania, naprawdę musisz wypisywać te peany na jego cześć, macie taki przykaz? nawet jeżeli w pełni zgadzasz się z jego sposobem sprawowania władzy i uprawiania polityki to jak można tak agresywnie za nim agitować, przecież to nie jest normalne

do tej pory byłem tylko biernym czytelnikiem tego forum, ale to co się dzieje od ostatnich kilku miesięcy przekracza wszelkie granice, wysyp dziesiątek nowych twarzy, których jedynym celem jest popieranie księcia za wszelką cenę oraz niszczenie medialne (oczernianie) każdego z jego krytyków i przeciwników, taka zmasowana akcja propoagandowa jak za najlepszych czasów komuny, nie dziwcie się potem za tacy jak ja w końcu siadają do klawiatury i zapewne w najbliższym czasie będzie nas coraz więcej, bo przyroda dąży do równowagi

dziwię się tylko głównemu zainteresowanemu, że tego nie przerwie, że nie widzi że przynosi to już przeciwny skutek do założonego, no chyba że w waszych szeregach kryje się kret/dywersant i wypełnia swoje zadanie wyśmienicie?
brawojasiu@portal
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron