Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Komentarze do artykułów w portalu

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez maksimus-75@portal » 1 lut 2014, o 21:47

Ale radni mogą powalczyć o tych słabszych, byłaby to niezła riposta do tego czego się dopuścił Pan prezydent8-)
Związkowcy, ci których widziałem na zdjęciu, są skorzy do walki, ale o samych siebie8-)
Najlepiej się prezentuje nasz pan Tomcio z tą chustą na szyi:shock:
I podobno Tomcio grał na trąbce, ze tez ja tego nie zobaczyłem:cry:
P.S.
Zwróćcie uwagę jak dzisiaj chłopcy z magistratu zamilkli? Powód - Galena!!!! Wszystko co na ten temat napisali, te wszystkie kalumnie jakie rzucali, okazały się urojeniami chorych ludzi!!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez fireword@portal » 1 lut 2014, o 22:54

Na trzeźwo nie jestem w stanie czytać tylu bredni... wasze zdrowie! o0 - jak widzę to wszystko mnie już brakuje ...
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez ad-vocem@portal » 2 lut 2014, o 08:01

Samotne picie na forum powinno być zabronione regulaminem :P tak samo jak bycie jedynym trzeźwym w towarzystwie nietrzeźwo myślących. Jedno i drugie szkodzi zdrowiu ;)
Avatar użytkownika
ad-vocem@portal
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez leman@jawnet » 2 lut 2014, o 08:21

lutalek@jawnet.pl napisał(a):robi się tu coraz milej, jedni klikają zapewne z magistratu, a inni nieprzychylni władzy posądzani są o konszachty z czerwonymi, PO i spółdzielnią,
to już nie można być zwykłym bezstronnym i nie umoczonym użytkownikiem tego forum, każdemu trzeba przypiąć łatkę?
kiedyś chyba już to pisałem, ale chyba warto odświeżyć w tym wątku:

po wielu latach spotyka się dwóch kumpli ze szkoły Janek i Darek, pierwszy pyta:
- co u ciebie słychać, jak ci leci?
Darek odp:
- spoko, mam fajną pracę w UM, nieźle zarabiam, a ty też w administracji?
Janek na to:
- no coś ty, przecież ja się dobrze uczyłem:D


dawno, dawno temu, napisałem na tym forum, że takich lutalek'ów to należy ...klonować :P
choć potem wielokrotnie nie miałem takiego samego myślenia jak On, to podtrzymuję
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez maksimus-75@portal » 2 lut 2014, o 13:55

'Zaproście mnie do stołu zróbcie mi miejsce między wami... Nalejcie mi szklaneczkę czerwonego wina'
W dobrym towarzystwie zawsze się można napić:)


Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez janusz66@portal » 2 lut 2014, o 19:46

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Ale radni mogą powalczyć o tych słabszych, byłaby to niezła riposta do tego czego się dopuścił Pan prezydent8-)
Związkowcy, ci których widziałem na zdjęciu, są skorzy do walki, ale o samych siebie8-)
Najlepiej się prezentuje nasz pan Tomcio z tą chustą na szyi:shock:
I podobno Tomcio grał na trąbce, ze tez ja tego nie zobaczyłem:cry:
P.S.
Zwróćcie uwagę jak dzisiaj chłopcy z magistratu zamilkli? Powód - Galena!!!! Wszystko co na ten temat napisali, te wszystkie kalumnie jakie rzucali, okazały się urojeniami chorych ludzi!!!


A ty znów o Galenie. Widać nie możesz tego ścierpieć że chłopcy z PO w tym temacie się ośmieszyli. Ale skoro uważasz że to Silbert coś namieszał czy chłopcy z magistratu to odpowiedz na proste pytania:
-Firma PA Nova w czerwcu składa wszystkie dokumenty do marszałka województwa w sprawie przyznania preferencyjnego kredytu z programu Jessica - zgadza się?
-Marszałek ocenia projekt (chyba czytał dokumenty prawda?) i w lipcu daje rekomendację firmie umawiając się że w grudniu zostaną podpisane dokumenty z bankiem BOŚ na udzielenie pożyczki - zgadza się?
-Czyli wydając rekomendację w lipcu nie widział żadnych przeciw wskazań co do projektu - zgadza się?
-Od lipca do grudnia mijają 4 miesiące jest cisza nic się nie dzieje - tak?
-I nagle po 4 miesiącach następuje cofnięcie rekomendacji bo?
-No właśnie co się stało w tym czasie, potrafisz to wytłumaczyć? co?
-Nagle się marszałkowi odwidziało, po 4 miesiącach się kapnął ze coś jest nie tak? czyli co, nie czytał projektu? przyznał rekomendację na piękne oczy? za łapówkę? czy dla jaj?
-A może ktoś mu podsunął pomysł żeby namieszać bo PO się w Jaworznie poróżniło z prezydentem i można było coś ugrać? a może Saułga chciał się pokazać że taki dobry i on załatwił to i owo?
-Cała sprawa rozgrywała się przecież między PA Novą a marszałkiem, Silbert się odezwał dopiero w momencie cofnięcia rekomendacji tak jak i mieszkańcy organizując się na FB i zbierając podpisy
-I tu się marszałek oraz PO zdziwiło tym zaangażowaniem i spuściło z tonu
-I jeszcze jedno. Dlaczego marszałek w lipcu przyznał rekomendację (po przeczytaniu dokumentacji, tak mniemam) na 90 mln i nie widział uchybień, a rzekome uchybienia zobaczył dopiero w grudniu PO 4 MIESIĄCACH weryfikując swoje stanowisko. Więc na jakiej zasadzie w lipcu przyznał te 90 mln?
Spróbuj rzetelnie odpowiedzieć na te pytania i przestań na chwilę jątrzyć wychwalać Saułgę a gnoić w tej sprawie Silberta.
I powiedz dlaczego Silbert jak prezydent w/g Ciebie nie mógł się angażować w sprawę Galeny, ale Saułga jako poseł już tak. Przypomnę Ci że Saułga o to miał pretensję do Silberta w rozmowie z Matysikiem.
Czekam na rzeczową odpowiedź z Twojej strony, punkt po punkcie. Szczególnie interesuje mnie przedział czasowy między lipcem a grudniem gdzie nic się z projektem nie działo po przyznaniu rekomendacji.
Myślę ze nie uciekniesz od odpowiedzi bo cały czas udowadniasz nam jakieś szemrane interesy Silberta i urzędników UM w tej sprawie i że to Ty masz rację a nie inni. Masz okazję do dokładnego wytłumaczenia nam tego wszystkiego. Jeśli się od tego uchylisz to nie masz moralnego prawa wypisywania swoich ideologi i pouczania nas. Ja sam kilkakrotnie pytałem Cię o te sprawy ale nie raczyłeś do tej pory nic merytorycznego napisać oprócz insynuacji i niedomówień. Myślę że masz na tyle odwagi żeby się odnieś punkt po punkcie.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez leman@jawnet » 2 lut 2014, o 20:21

janusz66 jeżeli pytający ci nie odpowie, zrobię to z przyjemnością ..:P

na razie napiszę - nie zgadza się, nie wiadomo, nie do końca tak jest
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez johny8326@portal » 2 lut 2014, o 21:24

siux1@poczta.jaw.pl napisał(a):Z twojego podwórkowego stylu pisania, przaśnego języka wprost z klepiska, można wnioskować, ze masz ukończone najwyżej liceum i to bez matury. Wiec nie ma się co dziwić, ze masz stawkę 1600. Trza się było uczyć, miałabyć pewnie i tę średnią. A tak, nie możesz przeboleś ze są lepsi od ciebie.
Głosuj w takim razie na PO albo na lewicę. Oni już pokazali ile ci "dodadzą". Jak zwolnbią 250 osób to dodadzą, ale roboty za te same pieniądze, albo znajdziesz się wśród tych co pójdą na Północną 9 po zasiłek.

popatrz jak Ty piszesz i powiedz jaką skończyłeś szkołę?
i głosuj na swojego faworyta pewnie dalej w mieście się będzie działo...i za dni Jaworzna będziesz płacił bo to nie twoje święto!
pewnie ubierasz się w Jaworznie chodzisz w tym mieście do teatru kina na sport na wysokim poziomie heh
pustynna burza takie jest twoje miasta dzięki prezydentowi!!!
johny8326@portal
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez maksimus-75@portal » 2 lut 2014, o 21:31

Janusz 66 Nie będę cię cytował bo...

Odniosę się tak jak sobie życzysz, albo jeszcze obszerniej, gdy przyjdzie czas!8-) Nie uda Ci się mnie sprowokować rozumiesz?! przyjdzie czas!!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez bibula@portal » 3 lut 2014, o 11:56

redakcja@jawnet.pl napisał(a):Mąż spytał mnie, gdzie mam kasę z podwyżki, jaką dostałam od prezydenta w ubiegłym roku?


a może mąż Cię spytał parafrazując jedna z reklam telewizyjnych
-ile pieniędzy z podwyżki jest na koncie.
odpowiedziałaś zero kochanie!
- to nic nie dostałaś podwyżki:D
Avatar użytkownika
bibula@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości

cron